1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Konto premium - Co i jak?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by texas, Jan 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Przypięte. (tak, teraz dopiero się obudziłem ;p)

    Mam nadzieję, że w razie jakichś zmian poradnik będzie aktualizowany. ;)


    EDIT
    Tak właściwie to pierwszy post już jest nieaktualny, bo nie ma w nim mowy o kupnie poprzez sms. :s Ale mam wrażenie, że nikt z tym nie ma problemu, więc niech będzie. ;)
     
  2. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Texas od dawna nie daje znaku życia ;D Akurat na paypal wiele się nie zmienia ;)
    Co do kupna SMS, to nie trzeba pisać poradników, ale można :)
     
  3. Ziven

    Ziven Shipwright

    Messages:
    25
    Ostrzegam przed kupnem poprzez sms. Straciłem tak 30zł ponieważ wystąpił jakiś błąd po posłaniu sms'a (którego firma na swoim serwerze otrzymała). Zong wystrzega się odpowiedzialności zwalając winę na mojego operatora, sugerowali nawet czy nie mam jakichś ograniczeń na koncie sms premium, tym czasem płaciłem już w przeszłości takimi sms'ami - nie było problemu. Jeśli masz telefon w którejś z największych sieci jak T-Mobile, to możesz ryzykować, ale nikt ci nie da gwarancji czy transakcja dojdzie do skutku, bo pieniądze na pewno pożre i nie zwróci.
     
  4. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    30,75zł za wersję premium płacąc SMS'em? To taniej niż płacąc przez PayPal'a. Dziwne, bo przy tego rodzaju płatnościach (SMS) zawsze jest odwrotnie.

    Napisałeś do T-Mobile z reklamacją? Ja miałem też kiedyś problem z SMS Premium, tyle że w Orange, napisałem do nich mail'a, trochę to trwało zanim odpowiedzieli, ale reklamację uwzględnili i oddali mi kasę z nawiązką ;)
     
  5. Ream

    Ream Haxor

    Messages:
    24
    Okey, mam problem z zakupem premium przez SMS... Wpisałem numer, odpisałem "Tak", i dostałem kod i gdzie go teraz wpisać? Gdy wpisuje w panelu(redeem premium code) na stronie głównej, jest tak napisane "That code does not exist", pewnie zrobiłem coś źle...
     
  6. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    Jeśli masz problem to najlepiej napisz do MM'a: support@thd.vg
     
  7. Ziven

    Ziven Shipwright

    Messages:
    25
    Podałem T-Mobile jako przykład większego operatora u którego można jeszcze próbować się w to bawić, ja sam korzystałem z usług Mobilking z którym zresztą już się pożegnałem, nie potrafili nawet przedstawić mi bilingu moich wydatków.
     
  8. kojot

    kojot Catapult Fodder

    Messages:
    4
    Ream, mam ten sam problem. Zrobiłeś coś, co zadziałało, czy dalej tkwisz w miejscu ?

    // ilu cyfrowy jest kod do KaG'a ?
     
  9. Ream

    Ream Haxor

    Messages:
    24
    Napisałem maila do MM'a, teraz czekam na odpowiedź
     
  10. Heck

    Heck Catapult Fodder

    Messages:
    1
    Mam dokładnie ten sam problem... Jak napisać do polskiego twórcy? W formularzu kontaktu widzę że jestem zmuszony do rozmowy z kimś kto operuje językiem angielskim... A nie jestem aż taki dobry by opisać ten problem w tymże języku.
    Edit: Boże jaki fail. Nie zauważyłem jeszcze jednego posta z podanym kontaktem... Przepraszam za nabicie sobie posta.
     
  11. Ream

    Ream Haxor

    Messages:
    24
    Ja napisałem po polsku. Nie ma z tym raczej problemu.
     
  12. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Chyba, że nie przeczyta tego MM :P Jesteśmy już w wystarczająco rozwiniętych czasach, że wrzucenie polskiego tekstu do translatora, o ile pisze się go w angielskim schemacie, wystarczy, żeby ktoś zrozumiał tą wiadomość ;)
     
  13. Piter420

    Piter420 Shipwright

    Messages:
    18
    DZięki Dzięki ale można samemu se z tym poradzić
    </br>--- merged: Jun 21, 2012 3:25 PM ---</br>
    Jak sie uważnie patrzy to sie wie jak
     
  14. Też wysłałem wiadomość do MM'a i nie odpisuje.Mam czekać czy co zrobić? :p
     
  15. RadioActive

    RadioActive Guest

    Ja kiedyś napisałem maila i odpowiedź której się nie spodziewałem, otrzymałem... Ale to było w sprawie soldata.. nie wiem jak z KAG i wiadomosciami PW. Myślę że dostaje ich sporo :P Tu na forum nie zagląda zbyt często. W sumie jestem tu nowy :D ale przez tydzień widziałem go tylko raz jak był online kilka minut :P
     
  16. Już odpisał i dzięki mu za to :p
    Dostałem już wczoraj kod od niego
     
  17. RadioActive

    RadioActive Guest

    Czyli dobry z niego "tatuś" :D Wielu takich, których znam, a ma podobne stanowiska (admin etc.) miałoby takie PW w tyłku :D mając tylu innych pracowników i forum :D

    A z czym miałeś problem jeśli można wiedzieć? Bo też myślę o premium.. Nie potrzebuję zbytnio, ale .. Coś mi się wydaje że prędzej czy później będę je miał ;P Trochę mnie te problemy jednak odstraszają.. Kiedyś miałem już taką sytuację, gdzie trzeba było pisać do firmy zajmującej się obsługą tego typu metod zapłaty..

    Jakiś problem był poważny był? o.o
     
  18. Miałem problem z tym, że gdy kupiłem sms (Kiedyś coś było zrypane i dostawałeś ZONG-ID) dostałem ZONG-ID i nie wiedziałem gdzie go wpisać. Próbowałem na stronie kaga (tam gdzie wpisuje sie gold code) i nie działało. Wiec napisałem e-maila do ZONG i on mi nie odpisywał. Następnym krokiem było napisanie wiadomości do MM'a , dopiero po paru dniach odezwał się. Spytał mnie o mój numer telefonu którego użyłem do zakończenia płatności (pewnie sprawdzał, czy transakcja została udana ). Poczekałem niecały dzień i dostałem swoje premium :p
    W dodatku męczyłem się z tym około 5 dni, ponieważ ZONG nie zrozumiał mojej wiadomości:huh?: (a pisałem ich z pare :B):),a MM'a nie było na forum przez kilka dób :D:B):
     
  19. CannonballerPL

    CannonballerPL Catapult Fodder

    Messages:
    3
    siema, wiadomo może kiedy powstaną jakieś nowe tryby gry lub inne urozmaicenia?
     
  20. rzuf

    rzuf Shark Slayer

    Messages:
    8
    Kiedy będą gotowe. :) Czytaj blog developerski, tam są bieżące informacje na temat postępów w pracy.
     
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.