1. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Małe forum dla polaczków?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by MrError, Aug 26, 2013.

Mods: sinnertie
  1. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112
    Co myślicie o założeniu jakiegoś małego forum dla polaczków? Z działami itp. , i kilkoma adminami ogarniającymi spam (bo Ej to tutaj sam dużo nie zdziała ;-; ban za 3... 2... 1...)
     
  2. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    po co ? na 10 osób ?
     
  3. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112
    Może jak będzie osobne forum to więcej osób dołączy, bo po wpisaniu w google Polskie forum King Arthur`s Gold raczej nie wyskakuje to podforum ;-;
     
  4. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Jeśli pozwolisz to coś zorganizuje i się zobaczy :]
     
  5. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Powiedzcie co chcecie na tym forum zmienić.
     
  6. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    powiem szczerze - Ej nic nie robi tylko śmieci na irc o starcrafcie , oprócz tego większe ogarnianie forum - warny itp.
     
  7. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Ja mogę to ogarniać, ale tutaj co drugi post to syf. Dlatego Ej już tu nie zagląda nawet. Nie ma cierpliwości. Jak warnował za spam i tym podobne to tylko otrzymał flame od "Polakczów".
     
    miniu likes this.
  8. No cóż, może i trochę przydałoby się ogarnąć niektóre zakamarki forum. Ale z drugiej strony: Jaki sens ma kasowanie offtopowego postu/topicu ( czasem dobry offtop nie jest zły:p ) jeżeli na jego miejsce pojawiają się dwa kolejne? Tacy już są Polacy ;)
    W karierę Ej'a na forum nie ingeruję, bo nie mam o tym zbytniego pojęcia. Jednak słyszy się o nim różne informacje. Nie wiadomo, czy do końca prawdziwe. Również nie mnie to oceniać. Oddzielne forum? Moim zdaniem nie ma to zbyt dużego sensu. Jak już mówili poprzednicy, nie jest nas tu dużo i niestety muszę to stwierdzić, większość ( nie wytykam nikogo ) Polaków jest niezbyt aktywna na forum. Nazywając rzeczy po imieniu, olewają oni forum, a w grze albo to griefują, hateują i wyzywają lub też najzwyczajniej w świecie lamią. Sam widziałem Knight'a, który nie potrafił wykonać ani jednego slasha. I co o tym sądzić? Pozostawię to bez komentarza. Ooops a jednak już to zrobiłem :p Niestety zachowanie wielu Polaków w KAGu jest lekko nie na miejscu...
    W gruncie rzeczy, sam Ej nie jest w stanie walczyć z nawałem bezsensowności, do ogarnięcia Polaków musielibyśmy mieć całą armię Ej'ów :p
     
    miniu and Anszej like this.
  9. Warny są głównie za to ,że kłócicie się na konwersacjach zamiast pisać na temat.
     
  10. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    *kłócimy się w tematach zamiast w konwersacjach :p
     
  11. W jednym i drugim :P
     
  12. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    "O ile dobrze pamiętam" to już kiedyś powstało jedno polskie forum o kagu i nie skończyło się to zbyt dobrze ;P Poza tym, wydaje mi się że grało wtedy więcej Polaków(Reklama od Wonzia, Quaza), a mimo to, na forum i tak była przerażająco mała aktywność. Tak więc wydaje mi się, że tworzenie kolejnego takiego forum, zbytniego sensu nie ma ;)
     
  13. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112

    Nie rozumiem czemu wszyscy teraz grają w tego Mineshita, przecież jest wiecej lepszych gier od tego (np. KAG, Soldat ._.)
     
  14. No cóż. KAG jest tylko w 2d, w MC można zrobić lepiej wyglądające budowle, więcej klocków do dyspozycji, ale system walki jest IMO lepszy w KAGu. W MC to wygląda lekko dziwnie. Z drugiej strony KAG miał być, jest i będzie zapewne tylko w 2d, co jest poniekąd plusem. Te wszystkie bugi, a nawet 2d tworzy w KAGu pewien specyficzny i niezwykły klimacik. No ale cóż, jedni wolą synową, inni teściową :p
     
  15. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Tego czemu ludzie NADAL grają w Minecrafta, to chyba nawet najwięksi filozofowie współczesnego świata nie wiedzą ;P Ale żeby Meinkrampftowi nie umniejszać, pamiętajmy że to właśnie on spopularyzował gry skonstruowane na "klockach", i zapewne gdyby nie on, to teraz moglibyśmy sobie o takim kagu co najwyżej pomarzyć(tak na prawdę to nie, bo nikomu by taka koncepcja do głowy nie przyszła ;_; ).
     
  16. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112
    Przed Majngrawdem było dużoooo gier w których można było coś kopać, budować. Nawet Minecraft brał przykład z gry "Infiminer".
    Nie wiem czemu to Majngrawd zyskał tak dużą popularność.
     
  17. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Wydaje mi się że po prostu był dobrze zrobiony i nie odstraszał graczy zbytnim skomplikowaniem. Sam sporo grywałem za czasów alphy i wczesnej bety.

    Wiem że przed MC były inne "klockowe" gry, dlatego użyłem słowa spopularyzował. Sam musisz przyznać że taki Infminer nie był zbyt popularny i raczej nie otworzył ludziom oczu na to, jaki potencjał siedzi w grach o takiej konstrukcji. nazwałbym go raczej czymś w rodzaju ciekawostki ;)
     
    miniu likes this.
  18. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322

    Dlatego, że premium drożeje ._.
     
    Eterion and miniu like this.
  19. y4nuszek

    y4nuszek Shipwright

    Messages:
    6
    Fak jaki ja dziwny jestem. Gram i w MC i w KAGa... Panie... I obie uważam, za świetne! ŁOŁ!

    Patrząc po tym podforum, żadne forum nie pomoże. Jeśli chcecie Polską społeczność złączyć (już widzę te narzekania - "ja z polaczkami nie gram") to lepiej założyć serwer oczojebny co by świecił na lewo i prawo, że jest PL serwer i na nim informować o forum, podforum gdzie po polsku można popisać i nikt Ci nic nie zrobi (eng plzzzzz!).
     
    miniu likes this.
  20. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Ja nie mam problemu ze zrobieniem subforum do tego forum tutaj. Co do samego moderowania - wystarczy byście reportowali abuserów. Przycisk "report" nie gryzie.

    Ale wszystkie sugestie i tak powinny być na ogólnym forum po angielsku. Głównie dla tego, że i tak tutaj mało kto zagląda (a tym bardziej nie MM czy Geti).
     
    Kinkomonkel, Drusse and miniu like this.
Mods: sinnertie