1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Bany

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Subtelny, Sep 11, 2013.

Mods: sinnertie
  1. Witam :C

    Od pewnego czasu mam bardzo dziwne przypadki. Nie dawno kupiłem sobie KAG'a i gram na pierwszym lepszym serwerze. Po kilku minutach dostaje za nic bana, no cóż więc szukam dalej serwerów. Kolejny, kolejny serwer i kolejny ban. Nie rozumiem o co tu chodzi :C

    Wydałem tyle pieniędzy i nie mam gdzie grać, chacków żadnych nie używam. Właściciele serwerów tak nie lubią polaków czy co? :C
     
  2. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Podejrzewam, że problememy mogą być tylko dwa:
    • Nie przestrzegasz zasad panujących na serwerze lecz w to wątpie i sądzę, że powodem jest,
    • Twój ping
    Niektóre serwery mają bardzo restrykcyjnie ustawioną wysokość maksymalnego pingu, gdy tylko go przekroczysz zostajesz zbanowany. Sprawdź czy po pewnym czasie mozesz znowu dołączyć do serwera, jeśli tak to masz pewność, że jest to wina pingu.
     
    Anszej likes this.
  3. No nie wiem czy to na pewno problem pingu, zwykle mam 33/66. Gralem na takim fajnym serwerze o nazwie BEO's i dostałem nagle bana i do tej pory nie mam tego serwera na liście. Nie wiem czy mam na stałe tego bana czy po prostu serwer off.

    Jeżeli się dostanie bana to serwer z listy znika?
     
  4. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Nie, powinien normalnie pokazywać sie na liście serwerów.

    W takim razie ja póki co nie mam więcej pomysłów na to co może być powodem, jakby przyszło mi coś do głowy na pewno napiszę.
     
    Subtelny likes this.
  5. OK, dzięki bardzo za pomoc.

    A takie jeszcze jedno pytanie. Jest funkcja "ulubionych serwerów"? Bo jakoś tego znaleźć nie mogę a myślę ,że to całkiem przydatne by było.
     
  6. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Nie ma problemu.

    Oczywiście jest, aby wyświetlić listę ulubionych serwerów wybierasz 'Display By:' i opcje 'Favorites Only' a dodajesz serwer do ulubionych wciskając gwiazdkę przy jego nazwie, tak jak na screenach:

    Classic:
    sac.jpg

    Beta:

    bet.jpg
     
    Last edited: Sep 12, 2013
    Subtelny likes this.
  7. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Wartościowy temat? Wow. Mówisz, że ping masz 33-66, a może ci ten ping skacze? Jakbyco to na polskim serwerze nie powinieneś dostać bana ew. Jak dostaniesz to sprawdze w logach
     
  8. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    Jaki net ? Sam mam gówniany i większość czasu ping jest spokojny, ale co jakiś czas mam frizy nawet do 1k+ i pograne :c
     
  9. Internet w netii 4mb/s downloadu, uploadu pewnie mniej. Łączę się z routerem poprzez antenkę ale doskonale wyłapuje sygnał.

    Ping skacze, to fakt, chwile lata od 33 do 66 potem raz skoczy do 133 i spada do 33. Na polskich serwerach nie grałem ponieważ takowego znaleźć nie mogę.
     
  10. Jak nie wiesz co zrobić to pewnie jest to jakiś błąd w plikach instalacyjnych. Więc jak nie wiesz co zrobić to w większości przypadków pomaga reinstalacja kaga.
     
    KlaudiaM likes this.
  11. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    To na pewno internet. Gdy grasz, kto jeszcze korzysta z neta i w jaki sposób ?
    Przed grą, odpal dwa okna konsoli i w jednym pinguj np. www.wp.pl z przełącznikiem /t, a w drugim lokalne ip routera (np. 192.168.0.1) - też z /t. Jak cię wywali z serwa wyjdź z / zminimaluzuj kaga i zrób screena tych okienek.
     
  12. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    a wpisz polski w wyszukiware
     
  13. jak grasz "poprzez antenkę" to gratuluję. ktoś piętro wyżej włączy kuchenkę mikrofalową i pa pa internecie, bo wifi pracuje w tym paśmie co kuchenki, sprzęt bluetooth, i masa innych rzeczy. podłącz się kablem kiedy grasz
     
    Drusse likes this.
Mods: sinnertie