1. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Konto premium - Co i jak?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by texas, Jan 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    Code:
    nie mam kolegów/koleżanek
    Raczej znajdź ich sobie, ja nie używam telefonu, a kontakt z kumplami jest :] Jestem przeciwnikiem płacenia dużych sum SMS'em, i twórcy na tym za bardzo nie zyskują, ani gracze.
     
  2. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Ja tam zyskuje, i tak nie miałem z nimi co zrobić :) I jestem zadowolonym klientem :D A kolegów już w Kagu poznałem - 2 dni w kagu i już na skype mam 4 nowe kontakty.
     
  3. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    Nie chodziło mi o wirtualnych, ale niech tam ci będzie.
     
  4. rzuf

    rzuf Shark Slayer

    Messages:
    8
    Śmieszne jest to wywoływanie presji na ludziach, którzy wyraźnie nie potrzebują głębszych socjalnych relacji. :}
    Also, to:
    [​IMG]
     
    bout, Shadza and wormman like this.
  5. Fyshol

    Fyshol Shipwright

    Messages:
    6
    Mam jeszcze jedno pytanie, kupiłem 4 kody ale narazie nie mam kasy na ostatni, czy po tym nowym updacie który ma wejść teraz pod koniec lutego kupię ten ostatni (wtedy mają być droższe) nic się nie stanie?
     
  6. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Musisz skierować to pytanie gdzieś 'wyżej' - tutaj nie zagląda raczej nikt, kto znałby odpowiedź na tak specyficzny problem. Osobiście wydaje mi się, że lepiej by było skądś wytrzasnąć kasę i kupić pewnie. ;)
     
  7. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    Albo się zwiększy liczba wymaganych sms'ów, albo te kody ulegną przedawnieniu. Nie wiem jak to deweloperzy rozwiążą. Ale czubai dobrze mówi, lepiej zadać to pytanie "górze", niż potem mieć pretensje, że zapłaciłeś a nic nie masz.
     
  8. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    MM i cały team KAG jest bardzo pomocny, ale płatności są obsługiwane przez firmy trzecie, więc niewykluczone, że może być z tym problem. Shad mówi, że nawet MM może nie wiedzieć - musiałbyś kierować maila do tej firmy..
     
  9. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    Myślę, że MM coś na ten temat wie(ale coś nie znaczy koniecznie wszystko), są 2 możliwości z tego co ja wiem:
    1. Zmieni się koszt sms'a i twoje zakupione już wcześniej kody stracą ważność.
    2. Będzie trzeba wysłać np. dodatkowe 2 sms'y, żeby kupić grę i stare nie stracą ważności.
     
  10. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Podsumowując - pożycz od kolegi te 11 zł. ;p
     
  11. Fyshol

    Fyshol Shipwright

    Messages:
    6
    Ok, dzięki wszystkim, już kupiłem :)
     
  12. Nefrylion

    Nefrylion Shopkeep Stealer

    Messages:
    40
    no... dziś wysłałem kasę(przy pomocy tego poradnika) z Pay-Pal tylko ze do tej pory kodu nie dostałem... pisałem do Supportu ale po 2 mailach cisza.... ciekawe ile będę czekać
     
  13. ali1089

    ali1089 Arsonist

    Messages:
    7
    poczekaj jeszcze z 2 dni i jak nie dostarczą Ci kodu, to napisz do MM. Na 100% da Ci kod.
     
  14. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    Tylko wiesz, że przychodzi ci na tego maila co masz konto w paypalu przypisane? Sprawdź w SPAM bo u mnie był właśnie w spamie kod do premium ;)
     
  15. Nefrylion

    Nefrylion Shopkeep Stealer

    Messages:
    40
    Wiem nic nie dostalem sprawdzalem mail i nic Furai wyslal mi kod juz mam gold :)
     
  16. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Kurcze, napisałem "nie mam kolegów/koleżanek" w poprzednim poście, i teraz wszyscy na skype znajdują mój nick, zapraszają i spamują. Nie wiem co zrobić :( Wiem że to nie na temat, ale...
     
  17. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    Yyyy, zablokuj ? Dlatego używa się innego nicku do skype'ów i innych tego typu programów ;)
     
  18. ali1089

    ali1089 Arsonist

    Messages:
    7
    Ale ty naprawdę nie masz kolegów ? Przyjaciół nie znajduję się przez internet, raczej chodzisz do szkoły, to tam znajdź se kolegów. Na pewno ktoś Cię polubi, być do innych przyjemnie nastawiony. (i tak mi się zdaje, że robisz se z nas jaja)
     
  19. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Co jeżeli do Paypala mamy dodane np. 2 adresy E-Mail. Czy wtedy na oba otrzymamy ten sam gift code?
     
  20. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    Gift code otrzymasz na podstawowy adres e-mail konta Paypal.
     
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.