1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Sugestie i pomysły

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by radekggr, Jul 24, 2012.

Mods: sinnertie
  1. Chciałbym specjalnie dla nas Polaków zrobić taką zakładkę naszych wspólnych pomysłów które mogą usprawnić bądź dodać nowe przedmioty/możliwości do gry.
    Np:
    1.Nowe klasy.
    2.Nowe umiejętności danej klasy.
    3.Nowe materiały/budowle.
    ;)
     
    Drusse, Agnar, ewox250 and 2 others like this.
  2. RadioActive

    RadioActive Guest

  3. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Jak wyjdzie update, wtedy będę prawdopodobnie siedział nad kodem i pisał nowe klasy do trybu gry "WAR!", i zapewne postawię serwer specjalnie pod te postacie.
    Ciekawi mnie jednak jak będą działać postacie nowe. Czy będą ściągane od hosta czy po prostu pre-set postaci. Prawdopodobnie będę pisał w kodzie postacie takie jak pikinierz, włócznik, kusznik, ciężki rycerz itd., więc z chęcią skorzystam z tutaj podanych propozycji.

    Cóż, mój pomysł na jedną z postaci, na ciężkiego rycerza.

    Serduszka: 4
    Prędkość ruchu: 0.75
    Ilość pęcherzyków powietrza: 1
    Prędkość ataku: 0.60 w porównaniu do rycerza zwykłego
    Obrażenia z ataku: 1.5 uderzenie pojedyńcze, 3.0 załadowany atak
    Tarcza: Brak, zamiennikiem będzie dwuręczny miecz który będzie blokował obrażenia do jednego serduszka, postaram się załatwić żeby ataki naładowanych strzał oraz ataków zadawały po pół serduszka jak ciężki rycerz będzie się osłaniał swoi mieczem.
    Pozyskiwany z: Ciężkiej zbrojownii 35 monet za przemianę

    Ciężka zbrojownia:
    Koszt całkowity; 250 monet, 100 złota, 200 kamienia i 200 drewna
    Dostępne usługi: Zamiana na ciężkiego rycerza(35c) lub na kusznika(40c)

    Jutro resztę będę pisał.
     
    Ciasteczko likes this.
  4. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    Pomysł niezły , ale sama zbrojownia jest o wiele za droga, skończyłaby jak "masonry shop" , który z uwagi na koszt jednego bouldera ( 60 kamienia WTH :eek: ) jest używana jedynie przez masochistów i osoby które zaczynają z premium KAG'a . Jakby kosztowało tak 2 -3 razy mniej, ciężki rycerz byłby bardzo fajną klasą.
     
  5. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Chodzi o to żeby gracze podchodzili taktycznie, a nie na chama zmieniali klasę od razu i wsio.

    Boulderów używam do rzucania w ściany, dobrze nimi się niszczy je.
     
    Ciasteczko likes this.
  6. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    Ok. Tylko patrz:
    250 monet: Za to można kupiś 5 flying kegów, 8 zwykłych, lub 25 bomb , 250 strzał , itp. . Zrobią one o wiele więcej niż workshop, którego niszczą archerzy ( ludzie rushują zamiast budować wielkie bazy na WAR'ze , bo to zupełnie nieopłacalne. dlatego workshopy zostają okryte )
    100 złota: wbrew pozorom ( przez bug który daje ci za ulepszenie bombshopu do demolition workshopa 220 złota i drewna ) to nie jest jakoś krzywdzące dla drużyny kiedy masz zamiast 1000 złota "tylko" 900 sztuk
    200 kamienia : z taką ilością kamienia możesz rozwalić za pomocą katapulty średniej wielkości fortyfikację, 3 bouldery, mur który wytrzyma prawie wszystko lub 2 tunele (w postaci : na wierzchu kamień, w środku w cholerę drewna) więc to też średnio opłacalne + kamienia jest wbrew pozorom najmniej na mapie a jest na niego popyt gdy gra trwa w najlepsze
    200 drewna: tu jest już lepiej, bo tyle drewna zrobisz w pół minuty. minusem jest za to to, że drewnem stoi WAR (workshopy, mury , drzwi, ,workshopy, katapulty, drabinki, mówiłem o workshopach? )

    takie multum zastosowań przytłacza nową klasę
     
  7. Zgadzam się co do wypowiedzi dredka, ponieważ taki sklep nie może kosztować nas dużego wysiłku, a zarazem powinien dawać nam frajdę
    Moja propozycja to: 100 monet, 100 złota (tak jak przed rozmówca mówił dostaniemy na razie swoje złoto przez buga ;] ), 150 kamienia i 250/200 (zależy jak to wpłynie na gre) drewna
     
    ewox250, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  8. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    I co, na start będą wybiegać najlepsze klasy? Chodzi o to żeby zajęło to trochę czasu, a nie zbudować szybko i biegać na pałę na front.
     
    bout, Ciasteczko, Ream and 1 other person like this.
  9. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Popieram Worma...:oops:
     
    ewox250, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  10. Nefrylion

    Nefrylion Shopkeep Stealer

    Messages:
    40
    to jak tak ma być na start to może lepiej im dać gattling na arrowy? :P
     
  11. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    I gigantyczne działa pulsacyjne oraz dropshipy.
     
    bout and Ciasteczko like this.
  12. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    Worm ma trochę racji, bo za tanie by zniszczyło balans . Ale z kolei za drogie sprawi że ludzie nie będą z tego korzystać . Chyba że oprócz zwykłego i ciężkiego będzie "średni" pomiędzy z tym pikinierem i włócznikiem . W takim razie ta cena ma sens , bo za tani kilku poziomowy workshop sensu nie ma i cena jest uzasadniona, a także cała moja rozprawa nie miałaby sensu :QQ:
     
  13. Nie sądzę że ludzie by tego nie używali. Nawet jeśli by tyle kosztowało to większość grających zaakceptowało by ten shop.
     
    ewox250, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  14. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    radek - najpierw mówisz że powinien mieć mniejszą cenę, a teraz nagle zmieniłeś zdanie, wtf.

    W tej aktualizacji można bawić się w edytowanie jedynie podstawowych opcji postaci, przy tej większej aktualizacji będzie zapewne edycja całkowita + wgranie swoich skórek na wybrane klasy.
     
    Ciasteczko likes this.
  15. Wormie zmieniłem zdanie po twoim komentarzu wcześniejszym i teraz zrozumiałem :p
     
    ewox250, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  16. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Ja bym chciał żeby twarze osobno dodawało sie do knighta,archera,buildera a nie każda taka sama do wszystkich...:oops:

    PS:Worm nie wiem czy nie odejść z LoBG-Proponuje zrobić nowy klan bo ten sie już sypie:Snara nie ma Lavena Remixa Karpola może byśmy zaczeli od nowa?
     
    ewox250, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  17. Ream

    Ream Haxor

    Messages:
    24
    To to bardziej pisz mu w PM'ie :P
     
    dredek0 likes this.
  18. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    ohhh na pm dawno nie odpisywał ^^^
     
    ewox250, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  19. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    Radek wiele rzeczy będzie nie długo dodanych w becie ,a po tych zmianach nie wiem czy bedą potrzebne tematy takie jak ten ,bo wszyscy bedą zachwyceni zmianami w grze :B):
     
    Drusse, DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  20. Ratharr

    Ratharr Catapult Fodder

    Messages:
    4
    Skoro mieliby dodać ciężkiego rycerza, mogliby też dodać kusznika, zadaje zawsze 3 serduszka, ale strzela tylko po pełnym załadowaniu. Nie mógłby także wchodzić na drzewa. Co do buildera to mogliby dodać np. górnika czy drwala(coś ten deseń)
     
    RadioActive likes this.
Mods: sinnertie