1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Projekt Epidemia

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by CreativeInternet, Oct 1, 2011.

Mods: sinnertie
  1. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Witam wszystkich od pewnego czasu wraz z kolegą robimy grę przeglądową Projekt Epidemia (Strategia + RPG) . Potrzebujemy osób na stanowiska :

    Mechanik gry - nie jest to żaden programista :) Mechanik gry odpowiada za : sposób gry, jak działa walka , jak gracz nadzoruje postacią , sposób działania ekwipunku itp. Osoba dobra z matematyki generalnie zrozumie o co chodzi w mechanice :) Chodzi nam o kogoś kreatywnego , kogoś kto ma głowę pełną pomysłów i po prostu napisze na forum -> ja widzę to tak i tak :)

    Rysownik - jeśli już znajdziemy parę osób do mechaniki gry będziemy potrzebowali kogoś do namalowania drobnych elementów :)

    https://1serwer.fora.pl

    Pytania ?
     
  2. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Witam, mam pytanie czy Projekt Epidemia jest w stylu KAG'a pod względem graficznym?
    Aktualnie trochę się interesuję grafiką i pixel-art'ami.
    Również mogę zaproponować jakieś pomysły dot. gry lub skromną recenzję :)
    Projekt wciąż aktualny?
     
  3. Ream

    Ream Haxor

    Messages:
    24
    Projekt raczej raczej upadł... Poza tym, popatrz na datę ostatniej aktywności CreativeInternet, marzec.
    Btw. Niezły odkop.
     
  4. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Dzięki :D
     
  5. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Cześć :)
    Projekt nie upadł tylko jego realizacja przemieściła się w czasie.... Skończę 1 projekt i będzie można zrobić grę, której do tej pory nie było jeszcze w internecie.

    Posiadam bardzo dużo nowych pomysłów / planów - dosłownie całą listę nawet dzisiaj z rana dopisałem 3 ciekawe modyfikacje.

    Jeśli ktoś chce pomóc to zapraszam do kontaktu : przemyslaw.cizewski@gmail.com Na tym forum się już nie udzielam, aczkolwiek dostałem informację na pocztę z zapytaniem co z PE :)

    P.S Silnik miał być tekstowy + w jakimś tam sensie graficznym . Później przeszedł modyfikację i gra była podobna trochę do plemion lecz ile razy można grać w takie gry ? No właśnie więc tym razem silnik będzie jedyny w swoim rodzaju, tylko największym problemem tego będzie grafika :/ Nie wiem czy sam sobie poradzę z budynkami , teksturami itp. Najwyżej po przez dotację kupi się lepszą grafikę.
     
  6. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Jeśli chodzi o grafikę to może mógłbym się na coś przydać, ale nic nie obiecuję :)
     
  7. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Głównie to chodzi o interfejs , budynki czy też bronie :)
    Ew. opisy broni czy też jakieś nowinki do fabuły :)

    Kontakt znasz , powodzenia :)
     
  8. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    mogę pomóc , nie lubię pisać an mail'a chodź kto wie ;p
     
  9. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Dobra to kto chce pomoc niech pisze na GG : 9206852
     
  10. Zabierz to na pm albo ostrzeżenie.
     
  11. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    powodzenia z tym projektem :> i moge załatwić grafika
     
    Ciasteczko likes this.
  12. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    na razie projekt wstrzymany... a podaj mi portfolio grafika :) Bardziej bym potrzebował rysownika :P
     
Mods: sinnertie