1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Problem z grą

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by RobinHoodPL, Sep 24, 2012.

Mods: sinnertie
  1. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    Witam mam problem z KAGiem ponieważ po grze 1-20 minut komputer się resetuje... zawsze miałem problemy z tą grą ale nie aż takie... odrazu mówię że z innymi grami nie mam problemów a kaga mam na full detalach -.-
    i nie piszcie mi tu o nowych sterach bo na nowych wszystkie gry mi się tną napewno jest inne wyjście... moja wersja sterów to 91.31 a najnowsza 306.23 więc na 91 gry mi najlepiej chodzą. raz jak grałem 2 minuty w kaga i wychodziłem z niego bo wiedziałem że zaraz będzie reset to klikłem wyjdz i mi sie komputer zresetował -.-...
    więc proszę was o pomoc ponieważ chciałbym zagrać jeszcze w tą grę :3
     
  2. Podaj konfigurację sprzętu, uaktualnij directx, przeinstaluj grę.
     
  3. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    Dobra problem rozwiązany. problem tkwił w karcie dzwiękowej... ponieważ mam ją zintergrowaną a to robi własnie takie błędy w niektórych grach... wystarczyło wpisac w uruchom dxdiag --> Dzwięk --> przyspieszenie sprzętowe/dzwiękowe ustawic na 0 , ale moze i nie wylącza się gra ale dzwięki na pegazusie lepsze były -.-
     
Mods: sinnertie