1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Wasze pomysły co do update KAG .

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by LordBuilder98, Oct 23, 2011.

Mods: sinnertie
  1. Kaszek

    Kaszek Shopkeep Stealer

    Messages:
    15
    Co do achievements'ów to jaki by miały sens, bo nic się by nie dostawało (chyba że twórcy pójdą w stronę TF2 i będzie się dostawało jakieś itemy).
     
    Shadza likes this.
  2. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Mogli by dodać jako nagrodę odznaczenia/ordery albo coś związanego z wyglądem ale nie zmieniającego rozgrywki :)
     
  3. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Za różne wyzwania można by odblokowywać nowe głowy, a poza tym, im więcej miałoby się odznaczeń, tym większy prestiż.
    Mogłyby być też odznaczenia dla klanów, co również dawałoby jakiś obraz tego, kto jest najlepszy.
     
  4. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Mówiąc o klanach mogli by dodać bardziej rozwinięty system dołączania do nich. Np. jeżeli ktoś stworzy klan dostaje możliwość zezwalania innym na wpisanie sobie konkretnego clantagu u mnie akurat SoAD, bez tego pozwolenia nie można by wpisać sobie clantagu. Wykluczyło by to sytuacje kiedy ktoś bez pozwolenia lidera klanu wpisuje ten clantag.
     
  5. Beton

    Beton Bison Rider

    Messages:
    13
    mogli by zrobic tak jak jest w CoD lub Moh, zabijasz 10 pod rzad dostajesz np jak w cod nalot itp, to tu by bylo watacha wilkow, armagedon, działo miedzyplanetarne itp...
     
  6. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    Działo między planetarne... o czym ty marzysz ? a co do tematu to powiem że bardzo przydało by się zdobywanie levelów ponieważ takowa gra w tej chwili nie ma sensu... granie 4 minuty dziennie nic nie daje -.- bo widzę że nikomu nie chce się grać na serwerach po nic... jeżeli byłyby dodane levele to czas spędzany na tej grze miał by jakiś sens. na pewno jeszcze przydały by się odznaki tzn. odznaka za zabicie 100 ludzi , braku zgonu w jakiejś rundzie ;p. no dobra to tyle ale nie uważam żeby autor lub jego "pomocnicy" dodali coś do kaga z tego tematu :P
     
  7. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Generalnie właśnie ta gra jest typową zabijanką jak narazie, zabijanie i masowa destrukcja sprawia nam przyjemność :)
    Dzięki trybowi WAR i dodawanym coraz to lepszym rozwiązaniom, KAG zamienia się w bardziej strategiczną grę...

    Odznaki, czyli właśnie achievements były wałkowane non-stop i może kiedyś będą dodane. Dawajcie jakieś nowe rzeczy. Gooby pls! :D
     
  8. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    No właśnie typową zabijanką... tu leży problem , dlatego że kiedyś w kaga grało pełno osób a teraz jest uruchomionych ok. 60 serwerów a liczba serwerów na których są osoby wynosi ok. 15... jeżeli dodane by były elementy RPG to na pewno liczba tych serwerów zwiększyła by się :)
     
  9. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Jestem całkowicie ca lvl'ami i archiwementami
     
    Domis likes this.
  10. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Lvl'om mowimy nie! Bo kazdy pajac ktory by gral codziennie po 4 godz mogl by sie stac pro, a tak to liczy sie tylko skill :)
     
  11. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    No właśnie, niektórzy tu się (NIESTETY) uczą ; (
     
  12. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    Franek123 chciałbym ci powiedzieć że levele dawały by jedynie nową odznakę i większą popularność wśród graczy , więc levele poprawiły by patrzenie na 2 gracza tzn... dodanie go do klanu , więc myślę że opcja z levelami naprawdę by się przydała , i chciał bym żeby ten "plan był wprowadzony w życie" co za tym idzie aby go dodać do gry :)

    Kiedyś byłem popularny wśród graczy w wielu serwerach ale przez to że ta gra "traci na wartości" to już prawie nikt mnie nie zna.

    Mam jeszcze jeden pomysł na bardzo fajną opcje ! ale to naprawdę by się przydało to znaczy : aby w menu dodana była taka opcja jak friends , kiedy w nią wejdziemy ukaże nam się okienko po czym możemy dodawać przyjaciół z gry , kiedy mamy ich dodanych to możemy z nimi porozmawiać przez tak zwany "chat" tak samo jak rozmawiamy z przyjaciółmi w facebooku. naprawdę by to się przydało gdyby byśmy chcieliśmy np. zagrać z kolegą na jakimś serwerze :) . no dobrze na razie to tyle moich pomysłów.
     
    bunnie likes this.
  13. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Myslalem ze chodzi ci o lvl'e typu Rpg. A jezeli nie to spoko takie odznaczenia by sie przydaly. Co do okienka "friends" to tez o tym myslalem.
     
  14. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Co myslicie o wydluzeniu cyklu dzien/noc? W sumie co to za zabawa, kiedy ciemno jest przez jakies 3 minuty czyli w przeliczeniu na czas komputerowy to minuta : )
     
  15. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Wszystko zalezy od serwera. Noc moze trwac pol godziny
     
  16. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    @up
    właśnie... wszystkie ustawienia masz w configu serwera nawet takie jak wydłużenie cyklu dzien/noc.
     
  17. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    A to nie wiedziałem, faktycznie tak jest, bo przed chwila sprawdzilem. Dzięki :)
    Ale głównie chodziło mi o to, żeby np. na Beo's WAR był dłuższy, a to raczej niemożliwe :(
     
  18. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Dodanie nowego trybu gry PVP: Humans Vs Zombies. Gracze w tym trybie mogliby się wcielać w zombie:skeleton: i (tak jak do tej pory już jest) w ludzi:dance: . Ludzie mieliby ograniczoną liczbę żyć i musieliby zniszczyć główną bazę zombie.;)
     
  19. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Nie wiem czy wiesz ale cos takiego juz powstało.
     
  20. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Serwer Viadslabaltyk Zombie ; survival czy jakoś tak
     
    Domis likes this.
Mods: sinnertie