1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Clantag jako imię

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by bout, Jun 3, 2013.

Mods: sinnertie
  1. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Pewnie zauważyliście, że wielu zagranicznych graczy nazywa nas po clantagu, co nie? Jak miałem clantag DERP i robiłem coś nie tak, to ludzie często pisali rzeczy w stylu 'kikc derp hes nob'. Ostatnio zmieniłem sobie clantag na 'Me', więc ludzie w takich sytuacjach piszą 'kikc me hes noob'. Co sądzicie o tym pomyśle? :p
     
  2. Agnar

    Agnar Catapult Fodder

    Messages:
    37
    Ludzie piszą w ten sposób ,bo albo chcą cię wkurzyć ,że piszą twój tag zamiast twojej nazwy ,albo po prostu są tak nie ogarnięci ,że nawet nie wiedzą ,że jest coś takiego jak tag.

    Mi nie przeszkadza ,że ktoś czasami napisze do mnie używając mojego tagu zamiast nazwy.
     
  3. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Mi tam to przeszkadzało, więc zmieniłem na 'Me'. No i nie wyraziłeś opinii co do mojego obecnego tagu. :(
     
  4. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    zostaje hes , czyli ogarnięci ludzie będą wiedzieć o kogo chodzi. Moim zdaniem 2/5
     
  5. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Tak, ale niektórzy też piszą po prostu 'kick <clantag>!!!!1111oneone'.
     
  6. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112
    Huehue, albo ustawić tag admin D:.
    "kikc admin hes nob"
     
  7. danxxsz2712

    danxxsz2712 Catapult Fodder

    Messages:
    3
    hehe dobry pomysl przyda sie :)
     
  8. Do mnie nikt nie mówi po clan tagu ,bo go nie mam i problem rozwiązany.
     
  9. RadioActive

    RadioActive Guest

    Nie ogarniam trochę.. Pomysł? Jaki dokładnie? Na czym miałby polegać?
    Ludzie którzy was nazywają po clantagu, zamiast nicku chcą szybko cos napisać. Niektórzy też mają tak długie, dziwne a niekiedy głupie nicki, że lepiej po max. 5 literowym clantagu pisać, niż tracić czas na pisanie nicku.

    Bout możesz mi wyjaśnić na czym polega ten twój pomysł? Bo z pierwszego posta to ciężko go wyłapać. Mamy sobie clantagi zamienić na nicki? Czy może odwrotnie?

    A może chodzi ci o to, aby clantag zamienić na ME? I o to, że ludzie zaczną pisać "Kick me" (wyrzuć mnie)? Ja pie****e..
    Jak chodzi ci o to ostatnie to powodzenia. Głupszego pomysłu nie słyszałem. Bez urazy..
     
  10. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Twój awatar idealnie oddaje nastrój twojej wypowiedzi.
     
  11. RadioActive

    RadioActive Guest

    Hehe Rozumiem że na temat odpowiedzieć nie potrafisz? Co do avatarów to zanim skomentujesz czyiś kolejny raz, wstaw swój - swoją fotkę aby były równe szanse.

    Żal mi takich osób. Najgorsze że takie podejście mają tylko dzieciaki w PL.

    Wystarczy jeden negatywny komentarz i już pokazują jakimi są osobmi od środka. Gratuluję.
     
    miniu likes this.
  12. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Po prostu nie lubię się kłócić, więc zmieniam temat.
     
  13. [​IMG]
     
    miniu and Konfitur like this.
  14. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Dafuq.
     
  15. RadioActive

    RadioActive Guest

    A kto się kłóci? Napisałeś temat to mi wyjasnij o co dokładnie chodzi bo z pierwszego posta to nie wiele wynika.. Pomysł clantagu ME i związanego z nim tekstu "kick me" pisanego przez innych jest debilny.

    Jeśli zaczyna się temat to się go kończy, a nie zmienia. Proszę tylko o to abyś wyjaśnił.. Jeśli nie chodzi ci o to o czym ja teraz i poprzednio napisałem, to o co?

    Jeśli nie chce się wyjaśniać swoich tematów to ich się nie zaczyna - Prawda?
    Mam chyba prawo nie zgodzić się z tobą.
     
  16. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    [​IMG]
     
    miniu and Anszej like this.
  17. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    @RadioActive:

    To co pisałeś to poprawne stwierdzenie. Nic ci nie trzeba tłumaczyć.
     
  18. RadioActive

    RadioActive Guest

    Ok. Dziękuje za odp.
    Już widzę te tłumy w clanie "ME"

    Jeszcze raz gratuluje pomysłu.
    O i patrz.. To już bardziej odpowiedni moment aby nawiązać do mojego avataru. - Teraz można chwycić się za głowę.

    Tyle ode mnie w tym temacie. Pozdro.
     
Mods: sinnertie