1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Wywalanie gry

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by SzarikPL, Aug 3, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    widzę nasz koffany Ej jak zawsze ogarnia spam :)
     
  2. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    [/quote]
    Ty chyba(Napewno) nic nie rozumiesz...
     
  3. Tylda

    Tylda Shopkeep Stealer

    Messages:
    46
    Ty chyba(Napewno) nic nie rozumiesz...[/quote]
    mam kur** dość debili w internecie piszących leć niczym jaszczomp czy przypadek ? ni sondze. to jest żenujące. spam w komentarzach kwejka to nie trolling
     
  4. Proama

    Proama Haxor

    Messages:
    21
    Czy możecie się kłócić przez jeden tydzień ?
     
  5. No a wracając do poruszonego tematu. Kiedyś miałem identyczny problem, z tym wyjątkiem, że gra wcześniej działała. Pomogła mi rada, która wyświetlała się w pliku .bat, jednak ciężko było ją zauważyć, gdyż okienko zamykało się niezwykle szybko. A oto ona:
    Przenieś folder KAG'a do jakiejś prostszej lokacji. Np. z C:\Program Files\KAG do C:\KAG.
    Tyle, mnie to pomogło, gra prawdopodobnie miała problem z odnalezieniem folderu. Jeżeli informacja już się nie przyda autorowi tematu, zawsze może być pomocna dla innych graczy King Arthur's Gold. W razie czego napisz PM do MM'a, być może jest potrzebna jakaś łatka. Ale to już nie mnie o tym decydować.
     
    Konfitur likes this.
  6. Tylda

    Tylda Shopkeep Stealer

    Messages:
    46
    czy twój poprzedni folder zawierał spację? (odstęp między wyrazami LOL :D )
     
  7. Tak, wszystkie "Program Files'y" jakie posiadam na każdym z dysków lokalnych mają spację ;d Spacja jest dozwolona w folderach w przeciwieństwie do niektórych znaków ;)
    A jeżeli chodzi o folder KAGa to nie. Gra wcześniej śmigała bez zarzutów. A tu włączam komputer, odpalam KAGa i wywala do Windowsa :argh::eek:
     
  8. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Ok, kolejny temat do kosza, bo jak zwykle Polacy muszą zawsze i wszędzie napinać. Dostanę jeszcze jeden taki temat i zamknę całe Polskie subforum. Nie ma tutaj nawet jednego porządnego tematu. A o kulturze wypowiedzi to w ogóle można tutaj zapomnieć.

    *LOCKED*
     
    SirLoading likes this.
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.