1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Wyłączenie oryginalnych nicków

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Zwanek, Nov 5, 2013.

Mods: sinnertie
  1. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Witam.
    Zastanawia mnie czy zna ktoś może sposób na wyłączenie widoku oryginalnych nicków KAG(tych w nawiasie), tak by w tabeli przy każdym graczu wyświetlała się tylko jedna nazwa? Irytuje mnie nieco ten bałagan, a nigdzie w opcjach nie widzę możliwości odhaczenia tego ;P
     
  2. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Niestety nie ma takiej możliwości. Zostało to wprowadzone ze względu na możliwość natychmiastowej zmiany nick'u w Steam. Natomiast nick w nawiasach to oryginalna nazwa użytkownika, która ma zapobiec miedzy innymi podszywaniu się graczy pod developerów, Royal Guards etc. Chcę dodać, że nick można zmienić w konsoli używając komendy /cl_name tutajnowynick po czym należny zabić nasza postać by zobaczyć zmiany.
     
    Zwanek likes this.
  3. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Cóż, skoro tak się sprawy prezentują to nie pozostaje mi nic innego jak się przyzwyczaić.
    W każdym razie, dzięki za szybką odpowiedź ;)
     
  4. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Ja np. przy pierwszym uruchomieniu gry nie dopisałem konta z KAG2d.com i mam teraz tylko 1 nick :)
     
  5. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    @umcykpol
    Taki sam efekt jak przy używaniu tego samego nicku w KAGu i na Steam ;P Ja jednak nie miałem problemu ze swoim nickiem, a z bałaganem spowodowanym podwójnymi nickami u innych graczy. Tak czy owak, nie jest to jakoś wybitnie uciążliwe więc za jakiś czas się pewnie przyzwyczaję ;)
     
Mods: sinnertie