1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

KAG - STEAM - Pytanie o konto i inne.

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by umcykpol, Oct 15, 2013.

Mods: sinnertie
  1. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Witam,
    Wkrótce KAG ma wyjść na STEAM.
    Mógłby mi ktoś opisać w skrócie jakie zmiany (o ile takie będą) z okazji dołączenia do STEAM zostaną wprowadzone do KAG'a ?
    Mam też kilka pytań:
    #1 Czy nowi gracze będą musieli zakładać konto na stronie kaga ?
    #2 Czy na nowym kluczu będę mógł zrobić nowe konto ?
    #3 Czy nick w grze będzie brany ze STEAM czy ze strony kag2d.com ?
    #4 Kiedy dokładnie KAG będzie dostępny na STEAM ?
     
  2. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Ciężko mi powiedzieć jakie zmiany dokładnie zostaną wprowadzone do KAG po wydaniu gry na Steam, na pewno nie spodziewaj się integracji dodatków typu Steam Trading Cards.

    #1. Nie. Właśnie nad tym aktualnie pracują i przez to między innymi przesunięte jest wydanie KAG na Steam. Będziesz mógł korzystać z swojego konta Steam, bez konieczności dodatkowej rejestracji.

    #2. Z tego co wiem to dostaniesz klucz do wykorzystania w sklepie Steam, więc na jakim koncie go wykorzystasz na takim będziesz to miał.

    #3. Tutaj piszę tylko to co mi się wydaje i nie jestem tego pewny. Jeśli będziesz korzystał z konta założonego wcześniej normalnie, to będziesz używał nick'u z kag2d.com/forum, jeśli natomiast będziesz korzystał ze Steam to myślę, ze Twoim nick'iem będzie login ze Steam'u.

    #4. Nie ma jeszcze dokładnej daty. Planowane jest wydanie KAG na Steam na przyszły tydzień.

    Jeśli chcesz więcej informacji na ten temat i znasz podstawowy Angielski zajrzyj tutaj:
    https://forum.kag2d.com/forums/announcements/
    Ten temat jest ostatnio naprawdę często omawiany i wiele pytań zostało już szczegółowo omówionych.
     
  3. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Czy są jakieś informacje na temat osiągnięć, kart czy np. Steam Clound w KAGu?
    [​IMG]
     
  4. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Co do steam cards :
     
  5. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Połączyłem Twój temat z tym jako, że oba sa praktycznie identyczne.
     
  6. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    We are coming to rock on Steam - tomorrow November 5 after 9am PST. We're gonna show them what real games are made of. - cytat z MM
    czyli jutro kag na steam grats
     
  7. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    No nie wiem, ja przed chwila dodałem klucz do STEAM i gram :)
    Przy uruchomieniu gry można dołączyć konto z KAG'a albo wybrać nick ze STEAMa.
     
  8. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Mówiąc o 5 Listopada ma na myśli oficjalne wydanie King Arthur's Gold na Steam i jego pojawienie się w sklepie. Aktualnie jest to tak zwany pre - release czyli można odbierać kody do Steam jako, że jesteś premium i dzięki temu masz dostęp do tego wcześniej.

    Wcześniejszy dostęp ma także na celu wykrycie ewentualnych błędów lub problemów z połączeniem konta KAG i Steam. Da to developerom możliwość ich wyeliminowania jeszcze przed oficjalnym wydaniem
     
    miniu likes this.
  9. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Ogólnie to jest to tylko 1000 kluczy by przetestować czy wszystko bangla jak trzeba. Co do samego release - jutro będzie więcej kluczy dostępnych. Każdy z premium będzie mógł go sobie zarequestować.
     
    miniu likes this.
  10. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz.
    Podczas uruchamiania gry miałem do wyboru czy jestem nowym graczem czy starym.
    (Jestem tym drugim) Jednak kliknąłem, że jestem nowy i mam teraz nick ze STEAM.
    Chcę zachować nick ze STEAM ale nie wiem czy przez to, że nie połączyłem swojego konta KAG z tym ze STEAM nic mnie nie ominie.
     
  11. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    mysle ze jest to jedynie sprawa nicku :3
     
  12. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Może też być tak, że starzy gracze otrzymają dodatkową "głowę" i wtedy ten przywilej może mnie ominąć :)
     
    MrError likes this.
  13. Z tymi główkami to fajna opcja by była ^^

    Spróbuj przeinstalować KAG'a, pojawi Ci się od nowa to okienko (tak przypuszczam)
     
  14. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Reinstalacja KAG'a nie pomogła. Zrobiłem to w inny sposób.
    Oto odpowiedź STEAM FAMILY SHARING :)
    Zapisałem się do testów w/w opcji. Udostępniłem KAG'a dla swojego drugiego konta (przy okazji przypominam, że STEAM pozwala posiadać kilka kont) i tam przypisałem konto ze strony :).
     
  15. vkimbo

    vkimbo Catapult Fodder

    Messages:
    29
    Hejka,
    kupiłem KAG na steamie
    i co musze powiedzieć? bardzo się zawiodłem...
    fakt faktem jest dużo nowych rzeczy niż na classicu, ale według mnie jest przedobrzone i kiepsko się gra.
    classic miał swój klimat, wszystko było przejrzyste, wbijając na nowy było wielkie zdziwienie, nie wiem chyba ze 20 rodzajów shopów, kilka rodzajów bomb
    co mnie wkurzyło? pograłem 30 min i dalej nie wiedziałem gdzie się kupuje bomby, niby były jakieś chatki z bombą na szyldzie ale klikając nic się nie działo, do tego bomba rzucona na wodę odbijała się jak kaczka.
    kolejny minus to oczywiście archer wiszący na linie strzelający seriami jak z kałacha, porażka.
    team killing własną bombą.
    + statek, to było nawet fajne
    + rekin XD
    zdziwko kiedy zobaczyłem jak worker robi piłę, ścina drzewo które się przewraca na piłę i mamy drewno.

    tak więc, niby to te 20 zł ale jednak jak bym wiedział to bym nie kupywał.
    szkoda, że na classicu już prawie nikt nie gra.
     
    Konfitur likes this.
  16. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    @vkimbo
    To że teraz gra ci się nie podoba to kwestia przyzwyczajenia, pograsz trochę i dostrzeżesz pozytywne aspekty w tych nowościach - gwarantuję. Sam pamiętam jak marudziłem po wprowadzeniu workshopów i "spadochronów" z tarcz, a teraz patrząc na to z perspektywy czasu, uważam, że właśnie na buildach z tamtego okresu grało się najprzyjemniej ;)

    //Edit.
    Ps.
    Gra na steam kosztuje 9€(8€ w promocji) co w przeliczeniu na nasze daje około 40, a nie 20zł. Wiem że to zapewne tylko literówka, ale nie wprowadzajmy ludzi w błąd ;)
     
  17. vkimbo

    vkimbo Catapult Fodder

    Messages:
    29
    nope raczej sie nie przyzwyczaje, poprostu nie będe grał

    nie,nie wdała się literówka,
    na allegro kupiłem KAG za 20 zł, tzn poprostu gift od kogoś, nie ma sensu płacić 40 zł.
     
    Konfitur likes this.
  18. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    Ja zostaję przy Classicu. Zapewniam że znajdziesz tam serwery pełne graczy (choć rzeczywiście jest ich mało ::(:). Co do /żalu/, pomyśl sobie, że teraz już masz głowę w Classicu, a nie jak jakiś plebs z domyślną i na biało ::):
    Szkoda że Classic jest tak olewany, ale to dosyć zrozumiałe. Może kiedyś zrobią z tego wolny projekt i gracze sami by coś pisali???to by było świetne ::P:
     
    Anszej likes this.
  19. Akurat ja bardziej wolę BETĘ niż CLASSICA.
    Z kilku powodów...

    Rzucanie bombami jest zdecydowanie lepsze ;_;
    Lepsze COMBO mieczem można po wywijać.
    Spadochron z tarczy, zdecydowanie ułatwia, np. gdy chcesz przedostać się na półkę czy po prostu przeżyć upadek.
    KEG, ta wielka beczka prochu. Zdecydowanie ułatwia przedostanie się przez mury.
    Bawoły, łodki, ballisty, katapulty, mniejsze łódki, miny.

    Więcej nie mam czasu wypisywać ;p
     
  20. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    @vkimbo
    Wydaje mi się, że gra ci się nie podoba z jednego prostego powodu.
    Nie ogarniasz jej. Skoro nie wiesz jak działają "chatki" to też nie mogą ci się one spodobać.
    Do gry został wprowadzony Tutorial. Ukończ go raz, dwa, dziesięć i gdy zaczniesz już rozumieć mechanikę gry wtedy się wypowiedz.
     
Mods: sinnertie