1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Gdzie są gracze?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Axatros, Nov 3, 2013.

Mods: sinnertie
  1. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Tak zauważyłem, że na stronie pisze, że aż ponad 25,500 osób kupiło tę grę. OK fajnie ale gdzie są ci wszyscy ludzie. W rzeczywistości kilka serwerów ma po 20 osób a reszta jest pusta jak moszna mojego kolegi Adama(ale co to ma do rzeczy?78787878).
     
    Anszej likes this.
  2. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Większość z nich jest zwyczajnie nie aktywna, każdemu się coś nudzi po jakimś czasie, część gra rzadko, część częściej, a niektórzy są po prostu zbanowani. Zwróć uwagę, że są to ludzie z całego świata, więc żyją w różnych strefach czasowych.
     
  3. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    A niektorzy graja w odcinach 20.00-06.00
     
  4. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Strefy czasowe od razu wziąłem pod uwagę, ale nawet w nocy nie ma więcej graczy.
     
  5. Yamello

    Yamello Catapult Fodder

    Messages:
    8
    Zobacz, bo w tej chwili prawie każdy jest pełny :migrant:
     
  6. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Wszystko zasługa STEAM'a :D
     
  7. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Nom, Steam potrafi zdziałać cuda. Szkoda tylko że twórcom KAG'a nie udało się ugadać z Valve na jakieś czapki do TF'a, to by dopiero był boost ^^

    //edit.
    Tak przy okazji, bo pytanie w pewnym sensie na temat.
    Wie ktoś może czy jest planowany jakiś free weekend KAG'a na Steam? Założę się że takie coś nagoniłoby naprawdę sporo graczy.
     
    Last edited: Nov 6, 2013
  8. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Jak na razie nie było żadnej wzmianki w tym temacie, ale też nikt tego nie wyklucza.
     
  9. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322

    To by przyniosło nieogarów...Kiedyś TF był fajny...Żadnych czpeczek - grasz i jest dobrze... Teraz - wszystko za pieniądze, czapki nie wiadomo po co? Typowy P2W
     
  10. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Bo teraz gracze są ogarnięci ;d Praktycznie po każdym zakończonym meczu wyłączam grę i zadaję bogu pytanie "dlaczego mnie się to przytrafiło" ^^ Nieogary zawsze będą się trafiać, po czasie się odsiewają, lub po prostu uczą się grać.
     
  11. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    P2W napisałeś o TF2 ?
    To powiedz mi czy mając czapkę dostajesz dodatkowe HP, DMG ?
    W TF2 da się dobrze grać nie wydając ani grosza, a gdy już to zrobisz to grasz tak jakbyś kupił oryginał (craftowanie, dropiące czapki itp.). A gdy na serio chcesz pograć jak na starym TF2 zagraj sobie w jakiejś lidze.
     
Mods: sinnertie