1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Historia o spamie!

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Axatros, Jan 6, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Pewnego dnia ks. Axatros postanowił wbić na forum KAGa. Zastał spam, głód, halucynacje, niedowierzanie przez debilne historie o jakiś tam księdzu i kościołach::huh?:

    [​IMG]

    Koniec.
     
    Worm and RadioActive like this.
  2. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Z laczka chcesz ?
     
    RikTelner likes this.
  3. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    nie jesteś księdzem
    Gdzie ty widzisz spam ? Tym bardziej głód i halucynacje ? A to , że to są 'debilne historie' to jest jawny flaming. To , że garstka osób z polski robi takie historie, to jest to jak najbardziej fajne.
     
    RikTelner and Anszej like this.
  4. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Co złego jest w robienie czegoś na forum ?
    Po-zatem naruszyłeś moje prawa autorskie .
     
    Last edited: Jan 6, 2014
  5. Frafro122

    Frafro122 Bison Rider

    Messages:
    6
    wiecie dziecko słońca co nawet nie wie co to spam -_-
     
    RikTelner likes this.
  6. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Ok, rozumiem ból odbytów czas zacząć.
    Więc przepraszam wszystkich, którym "naruszyłem" ::P: prawa autorskie...
    Jest mi niezmiernie przykro, że mój post został tak odebrany, ja wgl teraz tak cierpię i omg co ja pocznę ze swoim życiem teraz QQ.
    Właściwie to nie jestem upoważniony z wami rozmawiać, ja taki zwykły NORMALNY:smug: osobnik.

    Ale ok jak tak bardzo was rozbolało to napiszcie: "weś to ósóń bo wgl rzal pe el i moszemy tótaj pisac gupoty LOLOMGBBQ"

    Ja sądzę, że najlepsze co moglibyśmy teraz zrobić to założyć jakieś polskie pod-fora np. na pomysły, gówna eeem chciałem powiedzieć coś takiego jak wy zrobiliście z tymi kościołami :rekt:, bugi, zażalenia itp. itd.
     
  7. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    ''Jest mi niezmiernie przykro, że mój post został tak odebrany, ja wgl teraz tak cierpię i omg co ja pocznę ze swoim życiem teraz QQ.''
    Polecam samobójstwo
     
    RikTelner likes this.
  8. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    a twierdzisz , że ja normalny nie jestem ?
    gówna ? Moim zdaniem to dobrze , że skoro jest pusto na naszym podforum to garstka ludzi robi coś kreatywnie i pokazuje to innym i myślę , że to jest fajne (oczywiście może Ci się to nie podobać , ale wtedy nie musisz tego krytykować)
    Polskie pod-fora ? Jeśli ja, moltag, konfitur, Anszej i jeszcze ze 3 osoby których nie wymieniłem będą się zajmować tylko na takim pod forum to na forum będzie pusto, i w końcu zostanie usunięte. Po drugie myślisz, że ktoś by serio takie coś dla nas zrobił ?
     
  9. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Ok, to spadam się zabić.

    Każdy ma prawo do krytyki a na twoje pod-forum wbijały by osoby, którym by się podobało coś takiego.

    Twórcy KAGa nie usuną całego forum tylko dlatego, że jest na nim pusto. Od czasu do czasu ktoś zada jakieś pytanie albo napisze coś bardziej kreatywnego niż historia kościoła w KAGu?
     
  10. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    usuną
    Odróżnij krytykę od za przeproszeniem pier***nia. A tu zostało by max 5 osób
     
    RikTelner likes this.
  11. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Skończ jeszcze bardziej zaniżać poziom tej rozmowy wulgaryzmami. Może zostać nawet max -1,5 osoby, lepsze to niż: Legenda o kościele pokoju: Katedra serca Jezusowego.

    Zaraz czy ja wbiłem na forum KAGa czy może forum radia Maryja?:dance:
     
  12. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    bardzo mi przykro, że jesteś taki wychuchany przez rodziców i nie słyszysz przekleństw na co dzień (a co dopiero ich używać !), ale prawda jest taka, że 3/4 polaków przeklina. A poziom tego tematu zniżyłeś praktycznie do zera ty, zaczynając swoją prowokacje, która nie wiem co ma na celu. Jeśli zostaną 1.5 osoby jak mówisz to to podforum zostanie zlikwidowane. Więc wszystko co pozwala temu forum żyć jest lepsze niż nic (może oprócz niepotrzebnego spamu który zacząłeś i w który ja przez moją ludzką słabość się wplątałem. A jeśli nie wiesz czy jest to forum kaga czy radia maryja to spójrz na pasek url. Za każdym razem jak będziesz miał wątpliwośc czytaj www. forum.kag2d.[/]com
     
    RikTelner likes this.
  13. RadioActive

    RadioActive Guest

    Nie każdy chce czytać te wasze bzdety o których spamujecie. Jak ktoś kto jest nowy i normalny zajrzy na polski dział bo będzie chciał uzyskać pomoc, to prędzej wyjdzie i poszukaj jej na ircu albo w głównym dziale widząc te wasze legendy.

    Można było napisać wszystko w jednym temacie. Legenda sratatata i każdy swoją by tam wklepał. Pisałem to wcześniej - Niektóre osoby mają zasubskybowane działy i dostają powiadomienia, w tym te na maila. Wasz spam w takim przypadku to zwykły śmieć.
    Załóżcie sobie grupe na forum FLAMINGI.PL i tam spamujcie do woli.

    Lepsza jest cisza niż spam.
    Pierwszy punkt regulaminu:
    • Najważniejsza zasada: Kieruj się zdrowym rozsądkiem! //Dawno się wyczerpał, a więc wnioskuję że jesteście chorzy.
    Kolejny punkt:
    • Zabroniony jest tak zwany flaming. //Nie wiem na co czeka @sinnertie
    Ogarnijcie się.
    PS. Mam w dupie co napisze grupa adoracyjna Minia i Moltaga w tym momencie. Robicie piaskownice z forum.
    Dziękuję.
     
    bout likes this.
  14. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Zgadzam się z RadioActive, podobnie jak ty też nie lubię tych zwierząt flamingów 25252525(taki heheszek).

    Miniu idziemy na ugodę, ty opuszczasz nasza galaktykę a ja żyję w spokoju, gdyż jestem zbyt wychuchany:X3: na inne propozycje.

    Tak całkiem poważnie to czekam na twoją propozycję.
     
  15. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    O wielki strażniku pokoju ! Nazywasz nasze tematy śmieciami a nas chorymi, brawo ! (to nie jest flaming?)
    Proponuję nie subskrybować działu. Niech ktoś pisze co chce dopóki jest to zgodne z zasadami.
     
  16. RikTelner

    RikTelner Arsonist

    Messages:
    106
    A moze zamiast, byc haterem (albo hajterem, jak to niektorzy nazywaja). Moglbys sam na cos wpasc co ludzie by czytali? A nie tylko bys zazdroscil.

    Jak masz sie zamiar zbijac z braku polskich znakow. Smialo.

    Axatros zaczal obrazac temat Miniu/Moltaga bo wedlug niego to glupie i spam. Ty tez tak mowisz, zastanowiles sie dlaczego te tematy nie zostaly usuniete? Piaskownica? A co, boisz sie tego ze ktos ci moze udowodnic ze nie masz racji? Tematy nie zostaly usuniete, bo to nie spam. Skoro sami nie macie pomyslow na zapelnieniem tego forum przydatnymi/zabawnymi tutorialiami/historyjkami, to jaki problem?

    @edit - Gdzie jak gdzie, ale widac ze rodacy mnie potrafia docenic. Bo ci "szlachetni" anglicy sa do... dupy. Wprost.
     
    Last edited: Jan 8, 2014
    Anszej, PussyDestroyer and miniu like this.
  17. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Mam niestety natłok zleceń w pracy i nie wyrabiam ze wszystkim, więc nie zaglądam aktualnie co 5 minut tutaj tak jak wcześniej. Nie mam nic do tych historii, w sumie też pracy trochę w to wkładają więc nic w tym złego, natomiast głupie komentarze będę usuwał, ten temat też ląduje do zamknięcia. Natomiast apropo tych historii, jeśli będą następne częsci, to prosze dodawać je do tego samego temat, a nie zakładać nowy.
     
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.