1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

CFF vs Abc+ET

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by GodOfArrow, May 3, 2014.

Mods: sinnertie
  1. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Dnia 3 maja 2014 roku o godzinie 17:00 zmierzyły się 3 klany!
    Abc+ET wygrało!
    Rywalizacja była zacięta i 2 rundy przerwał czas!
    Na screeny poczekajcie chwilkę ;)
     
    Porti and Konfitur like this.
  2. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Ale relacja... Ile było ?! 1:1 ? 2:1 ? 1,5 : 1,5 ?!
    Ja piszę lepsze recenzje :smug: Zrobie moltag recenzja godofarroł
    Nie napisałeś ze zbanowałeś połowe Et na początku :_;
    A i jeszcze mutował x)
     
    Last edited: May 3, 2014
    Porti and cepiarz like this.
  3. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Opisze dokładniej pokazując jak powinno się pisać recenzje warów.

    1.Rozgrzewka
    Pozwolicie, że opiszę clan war lepiej, tak aby Ci, których nie byli mogli się dowiedzieć. Na początku chciałbym powiedzieć, że @GodOfArrow nie umie przegrać z honorem i mataczy prawde (2 raz zresztą z rzędu). Skład ET : Cepiarz (lider), KarolloPL, PussyDestroyer, miniu, sinox. (Dwaj ostatni odeszli od abc w piątek i doszli do ET). Składu CFF nie pamiętam. Wszedłem na serwer 16:55 (o 19.00 maił być war). Zauważyłem, że lider CFF ma admina. Spytałem czy będzie jakiś sędzia, tka aby nie dopuścić do żadnych abusów z jego strony. Odpowiedzi nie uzyskałem, została za to zmieniona mapa i 3/5 et nagle wyszło. Okazało się, że dobry admin Arrow zbanował cepiarza i karola, bo chciał mnie zmutować (abuse za pytanie o sędzie, chylę pokłony), (mylić graczy i mute z ban, kłaniam się zachaczajac ryjem o chodnik).Arrow (supeh admin) nie umiał odbanować, pytał cały czas o komende a jego cff spamowało jak chuj. Tu wraca Dekael bo miał crasha. Tłumacze liderowi CFF, że komenda /rcon /unban cepiarz , a on na to ze stoickim spokojem pisze na czacie : " /rcon /unban cepiarz" "zadowolony ? :)". Ja leże i sie śmieje przed komputerem a on tak do 16.10 pyta czemu oni nie wchodzą ::P:::P:::P:. Musieliśmy czekać aż czas banu minie.

    1 runda.
    Oba teamy walczyły najs, oczywiście server świetnie przygotowany:X3: i czas sie skończył. Remis 1-1
    2 runda.
    Też niezła walka, Remis:X3: 2-2
    3 runda.
    Ogarnąłem troche skill bo dziś słabo mi idzie + sinox i karol sie zgrywali i pussy tez lukiem support i cep bobem sie wspinał niczym spiderman po wieżowcu.

    Ogólnie ten war to jedna wielka żenada, komedia i nieprzygotowanie ze strony CFF. Nigdy nie grałem gorszego clan waru. Nie polecam jakichkolwiek umów z ich liderem. :oops:
     
    bout, Porti, PussyDestroyer and 2 others like this.
  4. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Miniu pozwól że naprostuję twoją wypowiedz
    Nie umiem przegrac z honorem?Kto poprosił clan Abc o granie w ich clan warze?
    Cepiarz wiedział że przegra i złamał zasadę.
    Clan war o 19:00?
    Ahh minu...Nie planowałeś clan waru i bredzisz teraz..Clan war od początku miał byc o 17:00.
    Co do składu to połowa z Abc , sinox "doszedł do ET" 10 min przed clan warem...
    Komenda /rcon /unban nie działała także w konsoli wielmożny miniu.
    Miniu wyzywałeś mnie bezczelnie i chciałem cię zbanowac lecz w swej szybkości zbanowałem cepiarza.Karollopl wyszedł za nim.
    Miniu zwalasz wszystko na CFF pomimo tego że to ET nie mogło graczy znalezc i grało w składzie , w którym była połowa Abc..
     
    Konfitur likes this.
  5. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Komenda do unbana : /rcon /unban Nick
    jak działa to w konsoli nie powinno być zadnego komunikatu ,jak źle to wyświetli się ze nie istnieje :3
     
    Porti likes this.
  6. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Tak się wyświetlało :) Mówię miniowi "NIE DZIAŁA"
    a miniu i tak swoje "/rcon /unban !"
     
  7. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    No jak wpisales w czat i piszesz ze nie działa to turlalem sir ze śmiechu zamiast odpowiadać . A jeśli niedowidzisz to przypomne - w czasie gdy graliśmy clan war ja i sinox byliśmy w klanie Error Team
     
    HaQ and Porti like this.
  8. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Miniu czy ty jesteś ułomny?Napisałem wyraźnie :

     
  9. PussyDestroyer

    PussyDestroyer Bison Rider

    Messages:
    318
    Nie zamierzam offtopować więc opiszę walkę z mojej perspektywy.
    1 runda
    Nie spodziewałem się że cff tak dobrze rushuje ale jednak nie perfekcyjnie ponieważ et jak na drużynę bez zgrania perfekcyjnie się broniło. Chociaż cff ciągle napierało na bramę do bazy.
    2 runda
    Tym razem et zaczęło od dobrego rushu który skończył się na 79% mapy pod władzą et ale cff odparło i et dało mu atakować ale można tę rundę określić pojedynkiem bokserskim typu cios za cios ponieważ żaden zespół nie osiągnął wystarczającej przewagi do wygranej.
    3 runda
    Et rozpoczęło od pięknego rushu tym razem zdobyło około 85% mapy i oblegało mapę gdzieś w połowie rundy liczba unitów wyglądała tak et 43:24 cff . W tej rundzie mentalnie wróciłem do formy ;p. Et walczyło bardzo skutecznie aż zawaliła się wieża cff-u i rush na baze odbył się dwa razy i wszyscy gracze cff-u zginęli.
    Ocena graczy:
    Cepiarz : Pokazał na co go stać bardzo się nie wychylił ale był mentalnym mentorem.
    Miniu : Drugi mentalny mentor tylko ze złym początkiem co powiedział sam.
    Sinox : Jego można określić tymi słowami : Sinox przeciętniaku naucz się blokować bomby.(oczywiście bez urazy)
    Karollo : Spisał się lepiej niż Sinox ale chwilowo miał problemy z taktycznym cofaniem ale tak to super.
    Ja : Słaby początek mocny koniec. ... ,,Padłeś powstań" taki drugi oddech miałem ;p
    Ogólne podsumowanie czego kto powinien się nauczyć:
    Cepiarz: Trochę uspokoić się i nie reagować na prowokację dzieci.
    Miniu: Nie za dużo ryzykować na początku.
    Sinox: Naucz się blokować kilka bomb po kolei / wróć do formy.
    Karollo: Opanować taktykę i stosować się do zaleceń dowódcy.
    Ja: Wrócić do formy.

    screen-14-05-03-17-10-20 - Kopia.png screen-14-05-03-17-10-36 - Kopia.png screen-14-05-03-17-11-31 - Kopia.png screen-14-05-03-17-12-16 - Kopia.png screen-14-05-03-17-15-04 - Kopia.png screen-14-05-03-17-15-13 - Kopia.png screen-14-05-03-17-16-06 - Kopia.png screen-14-05-03-17-16-07 - Kopia.png screen-14-05-03-17-16-08 - Kopia.png screen-14-05-03-17-16-28 - Kopia.png screen-14-05-03-17-16-48 - Kopia.png screen-14-05-03-18-15-21 - Kopia.png screen-14-05-03-18-15-33.png
    --- Double Post Merged, May 3, 2014, Original Post Date: May 3, 2014 ---
    P.S. Z wielkim szacunkiem zwracam się do dowódców obu drużyn aby wybrali najlepszego członka ich drużyny.
     
    Porti likes this.
  10. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Pussy u mnie zdecydowanie : Leonidas_in_the_sky
     
  11. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    A ja sobie kurwa będę offtopowac!
    To już kurwa nie do zniesienia że wszyscy uwzięli się na CFF!
    Staram się tu kurwa nie wybuchnąc ale jak taki miniu pociąga za sznurki i pajacyki nagle zaczynają tańczyć to przesada!Do kurwy co ja wam takiego zrobiłem!?

    Właściwie co tobie miniu zrobiłem?Odszedłem kiedyś od twojego klanu i duma została urażona?
     
  12. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Szczerze ?
    To wszystkich których nawróciłeś przeciwko mnie.
     
  13. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    Hmmm...
    ::P:
     
    miniu and Konfitur like this.
  14. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    [​IMG]
    --- Double Post Merged, May 3, 2014, Original Post Date: May 3, 2014 ---
    PS: Abc walczyło dla ET, bo w ET jest tylko dwóch aktywnych graczy.
     
  15. Ale wy macie najebane we łbie obydwoje . ogarnijcie się to nie pub , jak chcecie się powyzywać to na Skype . a nie tu.
     
  16. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Myślę, że @cepiarz najlepszy, ale jego decyzja.
    PS. Bout Abc nie grało dla et :)
     
  17. vkimbo

    vkimbo Catapult Fodder

    Messages:
    29
    najt pussiego buahahha, ostatni raz jak go widziałem zjechałem go do zera i mnie zwyzywał i wyszedł z gry.
     
  18. rzaleu

    rzaleu Shark Slayer

    Messages:
    157
    vgimbo, pusi najlepszy ma +10 do ataku za garnek mocy na głowie
     
    HaQ, Konfitur and Porti like this.
  19. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Ale Beton ma zakola mocy . +Pierdyljard do ataku
     
    Konfitur, rzaleu and Porti like this.
  20. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    I +10 do charyzmy na nick ;)
     
    Konfitur and Porti like this.
Mods: sinnertie