1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Problem

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by LastShadowPL, Nov 7, 2011.

Mods: sinnertie
  1. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    Witam. Mam pewien problem - gdy włączam grę pobiera się plik: /Base/Juxta.dll dochodzi do około 44%, przerywa się pobieranie, gra się włącza. Tak jest za każdym razem. Gdy chcę zagrać z innymi, serwerów jest 14, są puste tylko czasem kilku graczy, tak jak często u mnie po updacie (pomagało pobranie gry ze strony głównej kag2d.com a nie update poprzez grę). Z tym że wtedy nie pobierał się plik Juxta.dll. Tym razem ten sposób nie działa, nie mogę grać przez multiplayer. Problem zaczął się dzisiaj. Dodam że edytowałem sobie tutorial "sword fight" na cos w stylu zombie. Instalowałem od nowa kilka razy kasowałem wszystkie pliki gry, instalowałem na innych partcjach. Nic nie pomogło. Jeżeli by ktoś mógł to prosiłbym o upload w załączniku pliku Juxta.dll, który znajduje się w xxx/KAG/Base/Juxta.dll. Z góry dzięki pomoc.
     
  2. Trojan

    Trojan Shipwright

    Messages:
    14
    Po jednym patchu też miałem taki problem że Juxta.dll nie chciało mi sie ściągnąć pomogło jak skasowałem ręcznie Juxta.dll z kag/base/. Wtedy normalnie autoupdater ściągnął Juxta.dll i już mogłem grać.

    Na forum można uploadnąć tylko obrazki (ew. zip pliki ale i tak nie chciało mi zip przyjąć) więc wrzuciłem tutaj:
    http://uploading.com/files/2b1cb3f8/Juxta.dll/

    Jak coś to ten plik pochodzi z wersji gry 203.
     
    LastShadowPL likes this.
  3. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    Wielkie dzięki za odpowiedź zaraz sprawdzę czy pomogło.

    //EDIT:
    Dzięki! Podmieniłem plik z tym twoim i teraz ładnie śmiga. Oczywiście masz odemnie Like :p
     
  4. Po prostu zamiast bawić się w jakieś patchowanie ściągnij grę od nowa.
     
  5. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    Boże -.- przeczytałeś wszystko co napisałem? To nic nie dawało...

    Temat do zamknięcia.
     
  6. Quantom

    Quantom Shipwright

    Messages:
    7
    A może dałbyś link do tego zombie moda :) ?
     
  7. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    nie za bardzo działało, boty z mojego teamu oddzieliłem barykadą i walczyłem z przeciwnikami sam ;D po prostu edytowałem troche sword fight i mapke. Pozatym jak wyłączyłeś i włączyłeś grę to musiałeś zainstalować grę jeszcze raz
     
Mods: sinnertie