1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Liga Polska Classic

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by cepiarz, Jun 15, 2014.

Mods: sinnertie
  1. Tak w ogóle to we trzech grali RaTy :P Powychodzili w trakcie jednej rundy a pod koniec płakali że ich trzech :P karpol mówił nie o nas lecz o nich :P No RaTki przyznajcie się. Przynajmniej Radi --> jeżeli klanowicze boją się wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, to chociaż niech się przywódca przyzna :P Była to bodajże druga runda :? Już nie pamiętam...
    Sam grał w kontekście, że sam ich cisnął :P
    Jak nie pasuje to może na przyszłość niech sędzia pokusi się o nagrywanie meczu, albo niech w zasadach będzie punkt o tym, że każdy mecz trzeba nagrać... Bo tak to po meczu chcecie jego nagranie to ja podziękuję...
     
  2. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Eterion nie chodzi oto , Karpol powiedział że nas jest trzech bo Manus BYŁ AFK!!!
    Ale wiesz Eterion trzeba miec umysł Einsteina by to pojąc bo to bardzo trudne :wink:

    A zresztą po co ja to piszę , jeśli ktoś jest tak fałszywy jak założyciel tej ligi to po co my się kłócimy?
     
  3. Hmm afk nie powinien się liczyć jako nieobecny :l Życie jest życiem i czasem trzeba od peceta odejść chociażby i na chwilę. No ale fakt faktem, że jeżeli jest spór o liczebność drużyny =3, to mówimy tylko i wyłącznie o RaTkach. To im w trakcie pouciekali :P Nam licznik graczy nigdy w trakcie cwara nie spadł poniżej 4 ...
    Jak mamy się spierać to jestem za tym,aby rzucić w pipsdu tą ligę, bo raczej nie do tego była stworzona, tylko dla współzawodnictwa. A wszelkie sprawy organizacyjne powinny być załatwiane przez sędziów. Fakty są faktami
     
  4. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    cepku najlepiej to wypierdol rat z tej ligy bo i tak żadnego clanwara nie wygra
     
  5. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Jebać rat kurwa w dupe chuj

    Pozwoliłem sobie streścić przekaz powyższych 4 postów.
     
    ReinHold and cepiarz like this.
  6. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Mój post nie dotyczył RaT , tylko cepiarza fałszywego :)
     
  7. Coś streszczać nie potrafisz..
     
  8. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Dobra, moim zdaniem KAG powinien być od 13 lat .
    Było by bez rat ...
    .
    .
    .
    i arrowa.
     
    ReinHold and cepiarz like this.
  9. Gra jak gra, a to jak się zachowujesz zależy już tylko od Ciebie i Twojej kultury osobistej. Nikt cię też nie zmusza do gry, jeżeli coś ci się nie podoba - nie graj. Oszczędzi to niepotrzebnych sytuacji. Taka lekcja na przyszłość :P
    PS: Niejeden dzieciaczek potrafi być bardziej kulturalnym niż niektórzy starsi gracze ;)
     
  10. Ja mogę być sędzią, bo zawsze praktycznie jestem. Tylko napiszcie do mnie na skype, albo na forum.
     
    miniu and cepiarz like this.
  11. PussyDestroyer

    PussyDestroyer Bison Rider

    Messages:
    318
    Proszę nie zganiać na sędziów skoro zasady nie są dopracowane ...
    To ja odchodzę a ty moje stanowisko zajmujesz.
     
    Drusse likes this.
  12. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Tak jak pisał CEP - także z takich powodów ide na bete. Tam zapewne nie BD pisał z nowymi Polakami zęby nie było jak jest teraz.
    Diss .
    Uczylem jednego zioma grac miał nick jakoś krzysiek give. Chlonal cala moja wiedzę uczył się lapczyqie. Jak miał juz skill to było fajnie, ale zaczął być nachalny niczym babka na majzie. Srajcie się kurwa wszyscy, tylko patrzycie jak dostać się do miski, i ci bliżsi Remix #hasztag, kiedyś dobzi bracia teraz chanba. Wlazi do gry kolejny i następny pierwszy był griferem, drugi był zbędny, przez błędy jakich się dopuszcAl #przekrety. Tak powstało cff i rat Siema. Przynosicie hańbę Polsce Pstryk (wyłączenie Neta :3 ) i was nie ma.
    --- Double Post Merged, Jul 21, 2014, Original Post Date: Jul 20, 2014 ---
    Pees. @Eterion właśnie twoje braki w kulturze mnie dołują. Na każdym serwerze mnie prześladujesz i bawisz się trickiem rzaleu
     
    ReinHold and cepiarz like this.
  13. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Cepiarz mówisz mi o kulturze ? Przecież przy każdym moim wejściu na serwer od razu się rzucasz , wiadomości pw - spierd**** . Miniu fajna historia , choć troszkę podkolorowana , odszedłem właśnie przez twoje nieróbstwo i nie chciałem się kłócić , ale ty oczywiście urażona duma i od razu spier***** .
    Więc zanim kogoś o coś oskarżycie najpierw popatrzcie na siebie .
     
    Eterion likes this.
  14. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Po pierwsze to 12latek mnie nie BD pouczał. Po drugie jakie nierobstwo? Może nieogarniasz ale mam jeszcze życie w realu
     
    ReinHold and cepiarz like this.
  15. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Miniu nie mam zamiaru i dziś się z tobą kłócić więc ścichnij ...
     
  16. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Pierdol się :p
     
    ReinHold and cepiarz like this.
  17. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Cepiarz może pokażesz logi z całej rozmowy ?

    Miniu na becie też jest sporo polaczków
     
  18. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Cepiarz przestań i wyluzuj , dlaczego się tak spinasz ?
    Moltag to było wtedy gdy Karpol z miniem duelował i ciągle wbijali na serwer , sugerowałem by poszli we dwóch na downburst a cepiarz chciał koniecznie oglądac więc się zdenerwowałem i rzuciłem taki tekst. (dosc dziwny)
     
  19. Po 1. nie kierowałem mojej wypowiedzi do nikogo wprost.
    Miniu :wink: Jeżeli chodzi o kulturę to wielu ludzi narzeka właśnie na Ciebie. I to nie tylko Polaków. Nie wierzysz - rozejrzyj się po serwerach - znajdziesz dowody. Mnie łaskawie się nie czepiaj.
    Po 2. Skończcie proszę tą kłótnię, bo nie ma sensu. Nie od tego jest postowanie na forum. Chcecie się powyzywać? Spoko - zróbcie serwer, albo na Pmkach w skrzynce. Podforum nie jest do tego.
    Narzekacie tak na RaTy? Jakoś nie widzę aby którykolwiek z nich się w chwili obecnej udzielał. Przestańcie wytykać innym to w czym sami nie jesteście od nich gorsi.
    Po 3. Jeżeli konwersacja dalej ma przebiegać na tym poziomie, to lepiej jej zaprzestańmy.
    Niniejszym chcę rozpocząć głosowanie odnośnie zamknięcia tego tematu ::): Nie będzie nikogo skłaniać do potyczek słownych...
     
    Porti likes this.
  20. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    I ja również. Każdy dłuższy temat się tak kończy, taki jest ten nasz naród. Potrafią tylko się kłócić i wyzywać. Oczywiście nie będę wymieniał ich nicków, ale wiadomo o kogo chodzi. Kolega na górze już to wyraził w swojej wypowiedzi. Do widzenia
     
Mods: sinnertie