1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Kouji nie żyje

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by rzaleu, Jul 25, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. rzaleu

    rzaleu Shark Slayer

    Messages:
    157
    jak ktoś nie czyta forum angielskiego (removed by sinnertie) to umarł miłośnik chinskich bajek (removed by sinnertie), piękna śmierć :3 wpisujcie miasta
    Kraków [*]
     
    Last edited by a moderator: Jul 26, 2014
    Harlekin likes this.
  2. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    Akurat większość z nas o tym wie i jest nam bardzo przykro. Jest nam też bardzo przykro że tak masz popierdolone we łbie, że zrobiłeś sobie obrazek Hitlera używając miniatur grup.

    @sinnertie
     
    Porti, rzaleu and miniu like this.
  3. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
  4. rzaleu

    rzaleu Shark Slayer

    Messages:
    157
    wiecie co jest gorszego od mężczyzny oglądającego pedalskie bajki z chin?
    holocaust

    hehehe
    --- Double Post Merged, Jul 25, 2014, Original Post Date: Jul 25, 2014 ---
    ps wykrywam ból dupy fanów chinskich bajek :3
     
    Harlekin likes this.
  5. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    nie lubię anime i mangi ale to nie powód aby kogoś hejcić bo to ogląda... o gustach się nie dyskutuje ale tobie się nie da przemówić do tego pustego łba, może z czasem dorośniesz...
    PS. Japońskie bajki nie chińskie
     
    Porti and miniu like this.
  6. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Ale wormy dziś propsy nizbiera
     
  7. rzaleu

    rzaleu Shark Slayer

    Messages:
    157
    jakich gustach znowu, to jest pedalstwo zwykłe. wolałbym żeby mój syn ruchał się w gejburdelu niż oglądał chinskie bajki albo jakieś jeszcze kucyki no kurwa, byłby i tak pedałem w mniejszym stopniu
    pewnych rzeczy dorosłemu człowiekowi nie przystoi
    jakbyście zobaczyli filmik na którym się zesrał w gacie to byście się śmiali ale jak ogląda bajki z chin dla dzieci i chwali tym na prawo i lewo i jest z tego dumny to nie wolno sie śmiać zreszto umar jak śmiesz co innego jakby przed zgonem się zesrał w gacie to byłaby beka :------D

    wszyscy kiedyś zdechniemy pedały jebane więc o co się rzucacie? :------------D jakbym go chociaż znał to może by mi go było szkoda ale tak to mnie to gówno obchodzi :-----D
     
    Harlekin and Konfitur like this.
  8. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Fakt znania lub nie nie zwalnia Cię z zachowania odrobiny szacunku do zmarłego. Dla wielu osób w tym dla mnie był to dobry znajomy i chociażby z tych powodów możesz darować sobie głupie dogryzanie. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś śmieszny albo próbujesz zabłysnąć w ten sposób to oszczędz sobie. Typowy przejaw polaczka - ocenia książkę po okładce.

    I właśnie tym tematem udowadniacie fakt, że nawet nie powinniście mieć swojego kąta na tym forum. Wstyd mi czasami, że jestem Polakiem i zrobię wszystko, by w końcu zamknąć ten burdel nad którym nawet ja nie mogę zaponować.

    Póki co zamykam, ale tylko temat i wymoderowałem 'rynsztokowe' wypowiedzi.
     
    TeQaS, MrError, radekggr and 3 others like this.
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.