1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Reklama KAG

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by bout, Jul 27, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Cześć.

    Przejąłem inicjatywę i zamieściłem na stronie terrazone.pl reklamę KAG'a, ale napisałem tam tylko o wersji Beta/Release. Chciałbym, żeby ktoś przygotował informacje o klasyku na wzór mojego posta, link poniżej.
    http://terrazone.pl/threads/king-arthurs-gold.12456/

    Liczę na szybką odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    bout. :wink:
     
    TheAverageMan and pawelot like this.
  2. Gra juz na tyle duzo osob ze mozna spokojnie grac i nie martwic sie o niedobor graczy. WTF

    Steam dba o nowych graczy :)
     
    Last edited: Jul 27, 2014
    pawelot likes this.
  3. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    W porównaniu do innych krajów, Polaków jest mało. Wciąż czekam na reklamę.
     
  4. Przydałoby się więcej ludzi w ogóle na classicu :P A nie tylko haxory i haxory...
     
    pawelot likes this.
  5. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Ja tam jestem na tym forum dluzej niz tu i pytalem sie czemu nie graja chociaz maja kaga.
    Poniewaz szybko sie nudzi granie na samych serwerach. Chcieli by cos nowego tak jak ja np te gry rankingowe lub jakies tryby podobne do ctf/tth
     
  6. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Tyle, że pisanie w classicu jest piekielne. BTW. ja niedługo odpalam DB/ WAR
     
  7. Albo piłka nożna :D Marconakh'a czy jak on tam się zwał xP Tyle, że z nim rozmawiałem i na razie nie publikuje projektu. Jak skończy robić to pewnie opublikuje i będzie można odpalić na jakimś Europejskim hostingu bez skaczących pingów :)
     
  8. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    To nie temat do dyskusji, piszcie reklamę klasyka. :(
     
  9. IMO najlepiej by było zrobić jakiś filmik w stylu mieszanej prezentacji powerpointowej z przerywnikami filmowymi. Takie coś raczej bardziej przyciągnie uwagę ludzi niż tekst :)
     
  10. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Jak chcesz, to rób.
     
  11. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Wciąż czekam na opis w formie tekstu. Nie gram w klasyka, więc sam tego dobrze nie opiszę.
     
  12. PussyDestroyer

    PussyDestroyer Bison Rider

    Messages:
    318
    Więc moja próba ::P:
    King Arthur's Gold: Classic
    Więc jest to darmowa gra 2d typowy sandbox jak na swój wygląd nie jest taka stara.W grze tak samo jak w nowszej wersji zwanej betą są trzy postacie:
    - Knight moja ulubiona znaczy rycerz.Posiada on miecz i tarczę może mieć jeszcze bomby.Posługuje on się pchnięciami[przyciśnij LPM] i cięciami[przytrzymaj dłużej LPM] i blokuje ciosy[wciśnij PPM]. Jest on najbardziej ofensywną postacią w grze jednak może też wspomagać defensywę taki środkowy napastnik.Ogółem rycerz jest najbardziej umiejętną postacią w grze moim skromnym zdaniem.Ogółem on broni ale zazwyczaj zdobywa fortece, wieże. Zabija on rycerzy czasami budowniczych i łuczników. Jest on użyteczny tylko w walce otwartej zwanej także walną.
    - Archer jest to łucznik. Posiada on tylko łuk. Strzały robi on z drzew PPM. Ładuje i strzela on nimi LPM ładujemy siłę i puszczamy. Łucznik jest typowym supportem wspiera on rycerzy w walce strzelając z dystansu.Z specjalnych umiejętności to umie on chodzić po drzewach i swoich strzałach puki nie znikną. Jest on bardzo przydatny w obronie budowli i bronieniu/supportowaniu budowniczych podczas rushuów. Zabija on także wszystkie klasy których używają przeciwnicy.
    - Builder znaczy budowniczy. Postać prawie w 100% defensywna jedyny udział bierze w ofensywie podczas rushu. Buduje on budowle[LPM] i zrzuca bloki na przeciwników a także strzela z katapulty. Może on zadać damage PPM uderzenie młotem ale nie umie on wcale blokować. Jednak możliwość niszczenia wrogich budowli daje mu parę procent ofensywy. Opiekuje on się budowlami swojej drużyny chyba że jest griferem[xd].

    W klasyku występuję podane poniżej mody i podane na forum mody tworzone przez graczy:
    CTF Wiecie o co chodzi; RTDM[mój ulubiony tryb] dwie drużyny zabijają się to wszystko; Sandbox budujecie; Zombie Fortres tryb dla premium; WAR dostępny dla premium CTF z wodą; Prison więzienie etc.; i drugi mój ulubiony tryb Role Play kilka ras i się żyje, podróżuje;
    Napisane przez
    https://forum.kag2d.com/members/pussydestroyer.8996/
    Proszę o uwzględnienie mojego autorstwa...
     
  13. Dobry pomysł zrobić reklame, żeby zachęcić graczy do gry w classica, ale jak widzicie twórcy przerobili KAG'a na gre buy to play i zapomnieli o tej podstawce w którą jeszcze ludzie grają i jest ona darmowa + servery premium.
     
  14. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Ale nie zapominaj że beta to jest tylko próbówka w którą mogą zagrać gracze premium.
    Gdy wyjdzie pełna wersja myślę że każdy będzie mógł zagrać.
     
  15. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Gdzie Ty żyjesz. Od 5 listopada 2013 roku, w dniu w którym weszliśmy na Steam nie ma już bety, tylko oficjalny release, czyli po prostu King Arthur's Gold. Gra jest wydana i skończona, teraz dostajemy tylko usprawnienia i dodatki.
     
    TeQaS, miniu, radekggr and 4 others like this.
  16. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    No faktycznie :) Myślałem że nadal ją rozwijają :)
     
  17. ReinHold

    ReinHold Catapult Fodder
    1. PrussishPro - Pruss

    Messages:
    0
    eh :X3:
     
    Graver and cepiarz like this.
  18. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Podziękowania dla Pussyego za opis Klasyka, temat można zamknąć. :p
     
    PussyDestroyer likes this.
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.