1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polska grupa Steam

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by MrError, Sep 21, 2014.

Mods: sinnertie
  1. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112
    Jako że dużo Polaków w ogóle tutaj nie zagląda to postanowiłem zrobić Steamową grupę dla polskich graczy KAGa.
    Tak wiem że istnieje już taka grupa, ale po pierwsze są tam tylko cztery osoby o których nigdy nie słyszałem (mam nadzieje że tutaj będzie więcej), po drugie jest martwa.
    Więc dołączajcie i jak znacie jakiś Polaków co grają w KAGa to zapraszajcie.

    Link do grupy: http://steamcommunity.com/groups/kagpl
    Mój nick na Steam: quxxo

    PS jak komuś się chce prosiłbym o wykonanie jakiegoś fajnego awatara dla grupy bo moje umiejętności ograniczają się do rysowania kółek w paintcie.
     
  2. PussyDestroyer

    PussyDestroyer Bison Rider

    Messages:
    318
    xd tylko ty jeden w grupie xd
    [​IMG]
     
  3. MrError

    MrError Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    112
    No a kto ma być jak dopiero co założyłem?
     
    Last edited: Sep 22, 2014
  4. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Dołączę jak tylko będę miał normalny komputer.
     
  5. Jest grupa kag polska, jest tam większość starszych graczy kaga. Obecnie znajduję się tam 26 użytkowników, a i owszem w grupie nie są prowadzone, żadne dyskusję, bo mało kto po tak długim czasie się nią interesuję. Jak chcecie to możecie do niej dołączyć i tam prowadzić swoje kontemplację i rozważania na temat gry.
    http://steamcommunity.com/groups/kagpolska#
     
  6. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    Może zareklamujcie im tam nasze polskie forum? Może ktoś będzie coś zaglądał tu do nas.
     
    PussyDestroyer likes this.
Mods: sinnertie