1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Screenshoty z gry

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Anszej, Mar 17, 2014.

Mods: sinnertie
  1. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    cisza (PO)wyborcza ;^)
     
  2. Hej! Każdy jest załamany
     
    pawelot and Anszej like this.
  3. zapomnialemhasla

    zapomnialemhasla Bison Rider

    Messages:
    1
  4. Czo to jest? Wtyczki mi nie obsługuje
     
  5. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    TEN PAPIERZ TO FEJK !

    no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
     
    Anszej and Graver like this.
  6. Kuuuuuuurwa , a gdzie zródło? Po drodze zgubiłeś? A może to islamista wysłany przez muslima?! Jebane muzułmańskie dzieci na tym forum, gdzie się obejrzysz ktoś kagoś obraża. Dobrze , że geralt tego nie widzi , albo yeneefer. A na tych muzułmanów strzygę wysłać , urok, a nie papierza obrażać
     
  7. zapomnialemhasla

    zapomnialemhasla Bison Rider

    Messages:
    1
    miniu and Anszej like this.
  8. Korwin krul , lewaki
     
  9. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    kurwa ten o KorWINie mówi a sam jest przebrzydłym lewakiem
     
    miniu and pawelot like this.
  10. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
  11. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
  12. zapomnialemhasla

    zapomnialemhasla Bison Rider

    Messages:
    1
    o kurwa ale jaja, faktycznie, a ja myślałem że to papież pijany był i tak komentował wybory 10 lat po swojej śmieci
     
    Anszej likes this.
  13. @Graver , nie myślałeś czasem , aby ubiegać się o stanowisko moderatora forum? Z twoim punktem przyczepności do ortografi , daleko byś zaszedł
     
    zapomnialemhasla likes this.
  14. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Moderować tego burdelu nie mam zamiaru(sam bym sobie musiał dać bana). Sinnertie już próbował i powiedział, że to pierdoli.
     
    miniu and MnMixer like this.
  15. Program Kosmiczny KAG'a
    screen-15-10-30-19-53-56.png screen-15-10-30-20-00-24.png screen-15-10-30-20-27-44.png screen-15-10-30-20-28-27.png screen-15-10-30-20-28-30.png screen-15-10-30-20-28-33.png
     
    miniu, Eterion, pawelot and 6 others like this.
  16. Ale polecialo , az sie ziemia trzesla
    --- Double Post Merged, Oct 31, 2015, Original Post Date: Oct 30, 2015 ---
    https://youtu.be/DeXoACwOT1o dować like
    --- Double Post Merged, Oct 31, 2015 ---

    --- Double Post Merged, Nov 2, 2015 ---
    Przyczyna : szkoła
    dane: brak komentarzy w polskojezycznym
     
    zapomnialemhasla, Anszej and Graver like this.
  17. Katedra Pod Wezwaniem Świętego Alko
    screen-15-11-27-21-28-41.png
     
    toffie0, zapomnialemhasla and pawelot like this.
  18. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    Moi drodzy, czy robiąc to piliście jakieś alko?

    Moja zryta bania widzi coś o czym nie powinienem wspominać w tych kopułach... :(
     
    Konfitur and Anszej like this.
  19. Kolego, alkohol jest niezdrowy :kappa:
     
    Porti likes this.
Mods: sinnertie