1. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Konto premium - Co i jak?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by texas, Jan 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
Mods: sinnertie
  1. texas

    texas Shipwright

    Messages:
    7
    W związku z tym, że pojawiło się już kilka tematów poruszających ową kwestię, a żaden z nich nie wyjaśnia jej w całości, postanowiłem na szybko wytłumaczyć co i jak.

    I Uzyskanie konta
    Co ci jest potrzebne?​

    1. Konto w banku (najlepiej również w wersji elektronicznej, chociaż teraz to standard)
    2. Konto na Paypalu, Amazon'ie lub portfel Google
    3. Konto w KAG naturalnie :)
    4. 9.99$ (czyli około 35 zł)​

    Co zrobić?

    1. Wchodzimy na stronę kag2d.com
    2. Następnie:​

    1.jpg

    4. Zjeżdżamy na dół strony i:​

    2.jpg

    5. W zależności od metdoy, którą wybrałeś rozwiń odpowiednią sekcje:

    Płatność PayPal'em:
    • Logujemy się:
    paypallogowanie.jpg
    • Po uprzednim sprawdzeniu danych i metody płatności wybieramy "Pay Now":
    8.jpg

    Płatność przy użyciu Amazon Checkout:
    • Zostaniesz przeniesiony na kolejną stronę, na której należy uzupełnić dane:
    5.jpg
    • Po naciśnięciu wyżej oznaczonego przycisku zostajesz przeniesiony do strony sklepu Amazon, na której dokończysz proces płatności logując się na swoje konto i płacąc tak jak przy każdych zakupach.

    Płatność przy użyciu Google Wallet:
    • Wyświetlona zostanie strona, na której wciskasz niżesz wskazany przycisk, nie musisz nic uzupełniać:

    3.png
    • Zostaniesz przeniesiony do Twojego portfela Google gdzie należy się zalogować:
    6.png

    • Ostatnim krokiem jest podanie danych osobowych oraz karty z której korzystamy, bądź skorzystać z już dostępnych kart/środków i zakończyć płatność:

    7.png

    Dla ciekawskich, ja zapłaciłem dzisiaj (tzn. 09.01.12) dokładnie 36.46 PLN.​

    6. Po zapłacie czekamy na maila z premium code. Do mnie dotarł w kilka sekund. Pamiętaj, że samo dodanie środków na przykład przelewem z twojego banku na konto PayPal czy inne, może potrwać dłużej)
    7. Gdy otrzymamy premium code logujemy się na stronie kag2d.com (każdy wie jak to zrobić mam nadzieję)
    8. Przed nami widnieje niezbyt skomplikowane i rozbudowane menu (nie będę już go pokazywał)
    9. Klikamy w 'Panel [nasznick]', wybieramy red.jpg , po czym go oczywiście wpisujemy i zatwierdzamy tym samym przyciskiem. Proste. To tyle. Banał. Jesteś teraz dumnym posiadaczem konta premium!!!

    II Przywileje posiadaczy konta premium
    1. Wyróżniony nick (kolorem żółtym) a jest to nie małe wyróżnienie ze względu na to, że gracze premium stanowią tylko 5.8% wszystkich graczy!
    2. Wygląd! A dokładniej nakrycie głowy (lub całą głowę), które możemy dowolnie zmieniać!
    3. Niemożność 'zwkłych' graczy do usunięcia cię z serwera (chociaż to imho jest bez sensu)
    4. Mnóstwo różnych bajerów w przyszłości (do poczytania na stronce KAG) tryby w singlu, edytory map and so on, and so on...
    5. Support dla KAG teamu! Kupnem konta premium motywujesz KAG team do dalszego rozwijania gry! Jestem pewien, że każdy zakup sprawi iż gra będzie coraz lepsza i lepsza! :)
    III Epilog
    Komentować i poprawiać jeśli znajdziecie błędy!​
     
    Last edited by a moderator: Oct 1, 2013
    Drusse, Agnar, MrError and 5 others like this.
  2. splatpl

    splatpl Catapult Fodder

    Messages:
    7
    Dobry pomysł żeby coś takiego zrobić jednak myślę że większość by sobie poradziła ;)
     
  3. texas

    texas Shipwright

    Messages:
    7
    Muszę się niestety nie zgodzić :) Większość Polaków myśli, że posiadanie konta premium wymaga nie wiadomo jakich kont i obcej waluty, a tu proszę - nie jest tak trudno! Mam nadzieję, że przynajmniej część naszych rodaków skusi się na konto premium po przeczytaniu tego quasi-poradnika, tym bardziej, że nie wymaga ono wielkiego nakładu finansowego, wystarczy odpuścić sobie 2 paczki fajek i kilka piw :) (albo itemy w Tibii znając sporą część polskich graczy) Wiem, że dla niektórych będzie to ciężki wybór, ale naprawdę warto.
     
  4. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Szczególnie, że niedługo (po update'cie z zombiakami) cena gry skoczy do 15$. Nie jest to jeszcze pewne na 100% ale wysoce prawdopodobne.
     
    Anszej and MnMixer like this.
  5. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Właśnie przed chwilą kupiłem PREMIUM !
    Troszke się motałem ale pewnie gdybym szybciej zobaczył ten poradnik poszłoby mi szbyciej :D
     
  6. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    Anszej likes this.
  7. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Podczas kupowania SMS'em mamy instrukcję po polsku więc nie powinno nikomu sprawić to problemu.
     
  8. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    Sprawdziłem i nie jest to jednak płatność SMSem, jak mogłaby wskazywać nazwa płatności (Mobile / Phone / HiPay). Do transakcji potrzebna jest karta kredytowa.
     
  9. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Kurcze, a bardzo chciałem kupić przez SMS :(
     
  10. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Chłopaki zawsze może trochę poczekać wpłacając na konto PayPal przez pocztę, tez się da.
     
  11. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Tak, wiem, ale na komórce mam 200 zł, bo nie dzwonie nigdzie, nie sms'uje ani nic... a doładowywać muszę bo mam na kartę. Poza tym chciałbym kupić zanim zdrożeje, na prawdę :( Jedyna gra która mi działa (mam słaby komputera ta gra mi śmiga), a nie mogę jej kupić :(
    EDIT: Podobno już wkrótce będzie opcja płatności SMS Oficjalnie. Wiem że wiele osób się z tego ucieszy np. ja :)
     
  12. Fyshol

    Fyshol Shipwright

    Messages:
    6
    Można już kupić normalnie SMSem w Polsce, ale mam takie pytanie, to trzeba kupić 5 kodów czy tylko 1 i się gdzieś indziej wpisuje? :D
     
  13. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    Wysyłasz 5 SMSów, otrzymujesz 5 kodów które wpisujesz poniżej i masz PREMIUM.
     
    Ciasteczko likes this.
  14. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Kupiłem :) Jestem zadowolony, w razie niedziałania kodu zgłoście się na tamten mejl albo do MM, mi pomógł dosłownie po 2 minutach :)
     
  15. Fyshol

    Fyshol Shipwright

    Messages:
    6
    A ja myślałem że to 1 kodem się kupuje, kupiłem 1 kod a narazie nie mam kasy na resztę :P Mam nadzieje że te kody się nie przeterminowują :D
     
  16. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    5 sms'ów za 11 zł? Serio, załóżcie sobie PayPal'e i wpłaćcie z konta mamy czy coś. ;p Roboty na 5 minut, do tego konto i tak się przyda a za zaoszczędzone 20zł kupcie se batoniki.

    Albo lepiej - dołóżcie kilka złotych i kupcie KAG koledze. Pogracie sobie razem w zombies a MM będzie miał na kolejny obiad. ;p
     
    bout, Agnar and Worm like this.
  17. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Można też na PayPal wysłać kasę pocztą jak komuś mama konta nie użyczy :D
     
  18. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Tak, ale dla mnie jest jakby sama korzyść za kupno sms'em. Nie dostaję kieszonkowego bo wybrałem sobie telefon dotykowy (dlatego że wszyscy mają to ja też chciałem :P), a mam na kartę, na umowę więc 50 zł miesięcznie doładowuje (orange), więc doładowywać muszę, nie mam kolegów/koleżanek więc nie mam do nikogo dzwonić, czasami z mojego telefonu korzystają rodzice itp, a tak się dużo tych pieniędzy nazbierało że skorzystałem :) Oczywiście, kupiłbym przez paypal ale skoro była możliwość sms'em to dla mnie lepiej :) Tzn, napisałem to dla tych co nie widzą korzyści przy kupnie przez sms, bo jest drożej itp. Pozdrawiam.
     
  19. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Ale dlaczego ? To nie jest smutne kupić sobie grę i doładowywać 50 zł miesięcznie aby mieć telefon :)
     
  20. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Może dlatego, że masz telefon a nie masz z kim pisac...
     
Mods: sinnertie
Thread Status:
Not open for further replies.