1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polska strona KAG

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by bartez, Oct 14, 2011.

Mods: sinnertie
  1. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    http://kag2d.pl/kontakt

    Napisz parę słów o sobie i przykładową recenzję KAG, abyś się mógł sprawdzić, myślę, że nie więcej niż 300 słów.
     
  2. koko11998

    koko11998 Haxor

    Messages:
    13
    Ja też mógłbym się załapać na redaktora? Kiedyśpisałem na takiej jednej stronie, i teraz szukam miejsca żeby znowu to robić... A tak wgle to siema wszystkim polakom, lol.
     
  3. ravenguard19

    ravenguard19 Bison Rider

    Messages:
    92
    Z chęcią złożyłbym podanie na redaktora. mógłbym pisać newsy na temat nowych aktualizacji. planowanych zmian lub/oraz nadchodzących wydarzeń związanych z grą. Nie potrzebuję też żadnego wynagrodzenia za wykonaną pracę (sądze. że sam rozwiąże swoje problemy z kupnem konta premium). Proszę o kontakt jeśli jesteś zainteresowany.

    #EDIT: Jak to pisałem to żadnej odpowiedzi u góry nie było ...
     
  4. koko11998

    koko11998 Haxor

    Messages:
    13
    @Up
    Też tak mam :) Silnik nie nadąża z postami.
     
  5. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
  6. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Czy strona dalej istnieje? Chciałem przejrzeć i ocenić czy temat zasługuje na przypięcie (pewnie tak ;p), ale nie mogę się dostać.
     
  7. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Istnieje. Dzisiaj jest coś afera z łączami, wiele stron albo muli, albo nie ładuje się wcale. Coś poszło na Śląsku. Wyślij mi wynik polecenia
    Code:
    tracert kag2d.pl
    ;)

    Strona istnieje, ale ekipa się wykruszyła i nie wiem jak to dalej będzie.
     
  8. koko11998

    koko11998 Haxor

    Messages:
    13
    Już wysyłam podanie do redakcji, tchnijmy tam trochę życia...
     
  9. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Dalej trwa rekrutacja do ekipy, brakuje nam paru osób, żeby rozruszać jeszcze bardziej stronę oraz grę. http://kag2d.pl/rekrutacja
    Paru osobom odpowiedziałem na podania jednak nie odezwały się one do mnie jeszcze, jeżeli nie chcecie korzystać z mailowej drogi rekrutacji to zapraszam na GG: 13653239.
    </br>--- merged: Apr 20, 2012 2:36 PM ---</br>
    Panowie nie będę owijał w bawełnę, kryzys jest i to straszny. Nie ma żadnego redaktora, sam nie jestem w stanie pisać wszystkich treści, które się pojawiają i jest ich sporo, musiałem przenieść forum na inny skrypt, na dodatek jeszcze finansowanie z reklam zmniejszyło się o 30% więc ledwo starczy na utrzymanie serwerów gry. Niektórzy pewnie myślą, że szukam frajera, który będzie pisać artykuły za free, ale tak nie jest. Sam się uczę jeszcze, mam szkołę, którą wypadało by zdać + kilka własnych projektów i nie jestem w stanie jeszcze pisać dodatkowo z każdej nowości artykułu.

    Na pewno strona będzie dalej prowadzona, to że nie mamy ekipy nie znaczy, że nic nie zrobię, właśnie w tej chwili projektuję szablon strony, który wypadałoby zrobić, niedługo powinniście go zobaczyć ;)

    Ok. Nie mam już praktycznie wymagań oprócz dobrego posługiwania się jezykiem polskim i poprawną ortografią, kto zgłosi się na redaktora dodatkowo dostanie admina na Głogowskich serwerach ;)
     
  10. koko11998

    koko11998 Haxor

    Messages:
    13
    Wysłałem podanie jeszcze raz bo nie dostałem odpowiedzi :)
     
  11. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    A ja wysłałem podanie i skasowało :u
     
  12. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    I tak nie mam nic do stracenia, obaj do mnie na GG: 13653239 ;)
    </br>--- merged: Apr 25, 2012 7:35 PM ---</br>
    Nie chcę nic mówić, ale macie tupet. Najpierw piszecie, że nie odpowiedziałem na podanie. Teraz wy sami do mnie się nie odezwaliście...
    </br>--- merged: Jun 1, 2012 2:37 PM ---</br>
    Niestety strona upada,cała ekipa poleciała sobie w kulki, nie spodziewałem się tego po nich. Samemu nie mam motywacji tej strony prowadzić, szczególnie, że nie potrafię odpowiednio tej strony rozeklamować samemu. Jeżeli nie znajdę nikogo chętnego do końca czerwca kto chciałby pomóc to nie ma sensu tego dalej prowadzić, szczególnie, że do czasu ostatniego artykułu miesiąc temu udzielało się może z 7 osób. Jeżeli będzie chociaż 1 chętna osoba, która będzie miała czas na redagowanie lub promocję strony proszę o kontakt ze mną. Taka osoba nie ponosi żadnych kosztów, jak będą zyski to będą bonusy dla tej osoby, na razie starczy na utrzymanie się chociaż i tak to jest chwilowy stan, dopóki ludzie jeszcze czasami się przewijają na stronie.

    W zasadzie równie dobrze adres do mojej strony może zniknąć z linków społeczności na stronie głównej KAG. Inaczej sobie planowałem realizację tej strony, a wyszło jak wyszło. Bez porządnej ekipy żaden projekt nie ma szans, jedna osoba wszystkiego nie ogarnie.
     
  13. LordBuilder98

    LordBuilder98 Bison Rider

    Messages:
    19
    Oho, wracam po cholernie długiej nieobecności. Na pewnym forum, craftsite.pl mam 8k wyświetleń z tematu, mogę zrobić reklamę ;p
     
  14. RadioActive

    RadioActive Guest

    Tak sobie czytam.. I.. Myślę że strona o KAG'u i tak nie miałaby jako tako wielkiej szansy na bycie popularną. Why? Za mało osób interesuje się tą grą, a jak już, to wszystkiego dowiadują się z głównej, tu z forum, twittera, FB itd.

    Jest masa sposobów na rozreklamowanie jej, jednak myślę że stałymi jej bywalcami byłoby kilkanaście osób. Uważam że KAG jest dobrą grą, o której można pisać, jednak nie traktowałbym tej gry jako głównego tematu strony.
     
  15. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Niestety nie mam czasu na stronę, jeżeli ktoś chce kupić ode mnie tą stronę i dalej ją prowadzić niech pisze do mnie. W ofercie domena + skrypt + bazy, bez hostingu.

    Cena minimalna 50zł, mogę sprzedać przez allegro.

    Jeżeli jej nikt nie kupi to po prostu strona przepadnie.
     
Mods: sinnertie