1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

KAG w CDA?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by czubai, Apr 4, 2012.

Mods: sinnertie
  1. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Nie orientuję się czy cokolwiek się pojawiło czy nie. Ktoś wie? ;)

    W sumie wypadałoby naszemu największemu pismu zainteresować się tym rodzimym rodzynkiem. Gra póki co jest we wczesnej fazie produkcji, ale jakaś mała wzmianka, zapowiedź - nie zaszkodziłaby. Co myślicie?
     
  2. Żeby więcej dzieciarni się zleciało?
     
    bout and LostPix like this.
  3. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    PINIONDZE STARY
     
  4. ravenguard19

    ravenguard19 Bison Rider

    Messages:
    92
    Pieniadze to nie wszystko. nie chce aby KAG stal sie kolejna gra komercyjna. Juz i tak ta olbrzymia reklama i mozliwosc uzywania edytora tylko przez graczy "Premium" (próbowałem kilka razy kupić KAG. każdy sposób kończył sie failem. nawet PayPal) troche irytuje :(
     
  5. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Ironia, stary. ;) Aczkolwiek nie rozumiem co irytującego jest w tym, że developerzy szukają dróg dotarcia do dużej rzeszy graczy i godziwego zarobku. Mnie tam to cieszy, że mają coś z tego materialnie, na życie.
     
  6. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Na CDA nic się z tego co pamiętam nie pojawiło.

    Jaka olbrzymia reklama? Chodzi ci o tą, że możesz kupić premium? Ja tego nie traktuję jako reklama. Powiedzmy sobie wprost, tworzenie gry, utrzymanie serwera,, forum kosztuje. Nie po to tworzyli grę, żeby do niej dokładać, a trzeba jakoś zaciekawić graczy, żeby kupili tą grę.

    Sam miałbym problemy finansowe, aby prowadzić kag2d.pl, musiałem wstawić reklamy, inaczej serwis padłby po roku, jak kończy się domena.

    Możecie się cieszyć tylko, że jest darmowa wersja gry, gdyby ta gra była w pełni komercyjna, to uwierzcie mi, gralibyście w co najwyżej shareware, a deweloperzy śmiali by się i mówili "Pograj sobie pół godziny, gra ci się spodoba - kup ją, jak nie to spadaj".

    P.S: ravenguard19, chcesz to mogę ci pomóc przy zakupie, po prostu przelejesz pieniądze na moje konto bankowe, a ja ci kupię klucz.

    Tak trochę offtopic'ując:
    [​IMG]
    :P
     
    bunnie likes this.
  7. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Przydałaby się wzmianka w CDA.
    Nie chodzi mi o pieniądze (tak przydałyby się twórcom) tylko o liczbę graczy.
    Im nas więcej tym lepiej a im więcej graczy tym więcej serwerów, modów, texture packów itp.
     
  8. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    ludzie, gra jest w wersji "Alpha" więc oczywiste że nic nie piszą.
     
  9. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Nie pojmuję logiki zawartej w Twoim poście, dredek0. ;)
     
  10. Spaghetti code<Minecraft.
     
    bout likes this.
  11. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    wiem tępy jestem. chodzi mi o to , że takie pismo jak CDA pisze o grach indie dopiero jak wyjdą, ew. jak się kończy beta, a KAG jest w wersji Alpha.
     
  12. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    E tam, mają takie małe rubryki po bokach przy zapowiedziach - idealne na wzmiankę. KAG jest w fazie alpha, ale jak najbardziej grywalnej i satysfakcjonującej. Zresztą widać to po ilości graczy. Dodatkowy argument to rodzimość produkcji. ;)
     
  13. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    czy ja wiem? zawsze można na forum na privie jakiemuś redaktorowi wysłać ale wiele osób ma gdzieś te małe rubryczki akurat
     
  14. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    A ja mam gdzieś wiele osób. :D
     
  15. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    racja , lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu .
     
  16. Alphanumerix

    Alphanumerix Catapult Fodder

    Messages:
    8
    A wg mnie gdyby nie cale "boom" na gry indie, to KAG szans by nie mial, ale po Minecrafcie wszystko jest mozliwe :) Zwlaszcza, ze soldat chyba recenzsi sie nie doczekal ;<
    Ktos tam biedzil, ze dzieciarnia sie zleci. No to pytam - no i? Przeciez sa serwery premium, ma byc ich ponad 100 z tego co kiedys (dawno temu, pewnie juz nieaktualne) czytalem. Niech sie wreszcie cos na nich dzieje :D
     
  17. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    Oho, z tego co wyczytałem , w nowym CDA ma być o "iluś tam gier indie które mogą odciągnąć gimbazę od minikrafta" , czy jakoś tak - więc jest nadzieja na wzmiankę o KAG i napływ czytelników CDA których skuszą słowa "pójdzie na tosterze" i "darmowa" .

    Wiem, odgrzebuję stare tematy.
     
    czubai likes this.
  18. Alphanumerix

    Alphanumerix Catapult Fodder

    Messages:
    8
    No to liczymy na to, że KAG się tam też pojawi : ) Zawsze zresztą można zebrać ekipę tutaj i "pospamować" trochę forum cda ;p
     
  19. próbowałem, nie poszło :/
    fix'd
     
  20. dredek0

    dredek0 Shark Slayer

    Messages:
    29
    sprawdzone, w nowym CDA nie ma nic o KAG (oczywiście lepiej wstawić coś o platformówce która ma O JEZU JEDNĄ INNOWACJĘ i ALE SŁITAŚNĄ GRAFIKĘ GRA WARTA POLECENIA!!! )
     
Mods: sinnertie