1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

BlueScrenn -.-

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by RobinHoodPL, Jun 15, 2012.

Mods: sinnertie
  1. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    Witam mam problem , jak w temacie wyskakuje mi BlueScreen po paru minutach grze w Kag`a . Gdy wyskoczy mi BlueScreen następuje odrazu restart komputera , na innym komputerze kiedyś miałem ten sam problem , na laptopie mi nie wyskakuje ale mam takiego laptopa że tibia sie ścina . więc macie jakieś propozycje co do tego ? Informuje odrazu że mam wszystkie sterowniki a w kagu mam po 30-31 fps . Proszę o szybką odpowiedz .
     
  2. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Stawiałbym na padnięty RAM. Zrób sobie jakiś memtest.
     
  3. RobinHoodPL

    RobinHoodPL Bison Rider Tester

    Messages:
    15
    @up hmm mam 4x 512 ddr1 i nie wydaje mi się że któryś może być padnięty :P
     
  4. Nefrylion

    Nefrylion Shopkeep Stealer

    Messages:
    40
    a jednak może być padnięty też kiedyś miałem taki problem nie tylko z KAG podmieniałem kości ramu ze slotu na inny slot i przeszedł ten problem
     
  5. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Może masz brudneo kompa w środku(ja tak miałem po odkurzeniu wszysko działa)...:)
     
  6. Asu

    Asu THD Team THD Team Forum Moderator

    Messages:
    1,580
    I'm not polish ^.^

    1. / Update your drivers ( Graphics too )
    2. / Reinstall the game
    3. / Clean your registry

    EDIT :
    Google translated :
    Nie jestem polską ^. ^
    1. / Aktualizacja sterowników (grafika też)
    2. / Zainstaluj grę
    3. / Czyszczenia rejestru
     
  7. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Jeżeli bluescreen, sprawdź czy to nie problem z kartą graficzną. Czy temperatura karty jest w porządku, czy ma najnowsze sterowniki i czy nie ma kurzu w niej. Ja sam miałem nie miłe przygody z bluescreenami głównie spowodowanymi przez kartę.
    Jeżeli nie, prawdopodobnie RAM jak mówili inni. Jeśli padła/padły kości RAM, najzwyczajniej je wyciągnij i nie będzie raczej problemu. Ewentualnie możesz się bawić w wyciąganie każdego po kolei i bawienie się w kombinacje :p
     
Mods: sinnertie