1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

TDM HomekBunnie_SzczurWodny [ACCEPTED]

Discussion in 'Accepted Maps' started by bunnie, Apr 9, 2019.

?

ebic map?

  1. homek god

    100.0%
  2. homek god

    100.0%
Multiple votes are allowed.
  1. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    Map name: HomekBunnie_SzczurWodny
    Gamemode: [see thread-prefixes]
    Symmetrical: [Y]
    Special features: homek god
    Map:
    bubuura.png
    Screenshot:
    screen-19-04-09-16-40-22.png
    (obviously trampolines dont actually look like that in-game)

    Account names means actual account name. Not your customized nickname.

    Posts that don't follow this template will be deleted.
     

    Attached Files:

    Biurza likes this.
  2. PUNK123

    PUNK123 Hella wRangler Staff Alumni Tester

    Messages:
    1,275
    Why so much bedrock lmao?
     
  3. bunnie

    bunnie Haxor Tester

    Messages:
    1,319
    Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
     
  4. Ni

    Ni Battle Angel Global Moderator Forum Moderator Mapping Moderator Donator Tester Official Server Admin
    1. Active Forum Users

    Messages:
    433
    Accepted- The mapping team has decided to accept this map with some minor modifications.
    SzczurWodny.png [/ATTACH]