1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Kilka pytań od nowego gracza. POMOCY!

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Zwanek, Nov 12, 2013.

Mods: sinnertie
  1. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Jak ponownie odpalić wyłączoną piłę?
    Widywałem graczy, którzy nawalali mieczem podczas niesienia beczki(ja nie mogę tego robić ;_;). Wykorzystywali jakiś trick, używali buga, czy po prostu cheatowali?
     
    Last edited: Nov 12, 2013
  2. Podejdź do piły, przytrzymaj E i wciśnij przycisk który pojawi się na niej. Można wyłączać tylko piły swojej drużyny. Podczas noszenia kega można jedynie blokować, więc to prawdopodobnie bug.
     
    Zwanek likes this.
  3. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    Dzięki, z piłą za kija bym się nie domyślił, cały czas próbowałem ją obsługiwać jak lampę ;P
     
    Last edited: Nov 12, 2013
  4. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Jak jeszcze grałem przed steamem, to się dało, tylko że nie było animacji...
     
  5. jest desynch klienta z serwerem. klient wykrywa niesiony keg i nie pozwala na walke (dlatego nie ma animacji po twojej stronie), serwer tego nie wykrywa (wiec mozna walczyc i ludzie, ktorych ty widzisz na swoim kliencie sa normalnie animowani)
     
Mods: sinnertie