1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Najlepsze/najzabawniejsze/najgłupsze sytuacje, jakie przydarzyły ci się w KAG

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by konradh, Sep 13, 2011.

Mods: sinnertie
  1. konradh

    konradh Shipwright

    Messages:
    2
    Jednym z powodów, dla którego KAG tak strasznie przypadło mi do gustu jest fakt, że jak w mało której grze PvP, historie tutaj są pisane przez ludzi. Myślę, że dzieje się to zapewne dzięki temu, że to gracze wpływają na ukształtowanie terenu a tym samym na wygląd samej mapy.

    Nigdy nie zapomnę pierwszego momentu kiedy zorientowałem się, że można w KAG drążyć tunele, wystarczyło przesunąć mapę w dół, aby zobaczyć gromadę tych wrednych niebieskich, którzy drepczą tunelem po flagę.

    Albo gdy rycerze zrobili drabinę z tarcz i byłem taki: "whoaaaa"
     
  2. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    MM powiedział w wywiadzie, że lubi kiedy gracze czują się jak superbohaterowie. Uwielbiam to podejście. ;p
     
  3. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Sytuacja #1 Wyrzuciłem siebie z katapulty, leciałem dość długo, jakież było moje zdziwienie gdy zabiłem wrogiego żołnierza... lądując na nim.

    Sytuacja #2 - Zdecydowanie najgłupsza jaka mi się przydarzyła, Wpadłem ponad 7 razy w pułapkę... która była mojej roboty, szkoda tylko ze żaden z wrogów nie miał chęci by w nią wejść D:
     
  4. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    Wiem, że to w zupełności normalne i nie ma co się tym jarać, ale pewnego dnia podczas oblężenia zamku wroga rozwaliłem jeden filar. Filar okazał się być ostatnim i rozwaliłem zamek. Zabiłem tym samym z 8 wrogów i kompanów, którzy byli ze mną. Ale był rage na chacie LOL
     
  5. pacman

    pacman Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    16
    Nalot klnących gimnazjalistów opanowujących serwer jak pleśń rosnąca na starym chlebie - zdecydowanie najgłupsza sytuacja...
     
  6. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Szkoda że niestety już się staje naturalna, i trzeba będzie się do tego przyzwyczajać oraz sobie z tym radzić :/
     
  7. Quantom

    Quantom Shipwright

    Messages:
    7
    Może to nie jakaś super śmieszna sytuacja ale... Wrogi budowniczy zabił naszych 4 rycerzy XD.
     
  8. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Skacząc na nich? Robol nie może uszkodzić rycerza pickaxem. ;p
     
  9. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    @UP
    Oj no tak się składa że może. Przynajmniej ja mogłem gdy gra mi działała przez chwilę na wersji 13cośtam.
     
  10. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Hmm, ostatni build, w którym tak było, to chyba 90.. może nawet przed.
     
  11. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    No ja ostatnio widziałem że Builder komuś zawalił młotem prosto w czachę przez co zginął, więc, da się.
     
  12. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Pewnie ten budowniczy skoczył na rycerza i go przygniótł.
     
  13. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Haha, noobki. ;p Robol nie może uszkodzić RYCERZA pickaxem. Łucznika i innych roboli jak najbardziej. 100%. ;)
     
  14. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Co śmiesznego widziałem?
    Robol sam rozdupcył 6 łuczników bez tracenia nawet połówki serduszka. :P
     
    wormman likes this.
  15. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Co ja widziałem śmiesznego? No może nie bardzo, ale... Jakieś 5 rycerzy zginęło w imię Allaha. Tak, nawet nie mieli zamiaru rzucać tych bomb.

    Inna sytuacja - koleś rzuca bombę i się rozwala wieeeelki most. Każdy żołnierz został zmiażdżony pod gruzami.
     
  16. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    @UP
    nooby ludzie, którzy nie umieją rzucać bomb (na przykład ja [​IMG]).
     
  17. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Ja tam umiem rzucać - przeważnie rzucam za kolesia, ten odwraca tarczę, a ja go tnę w plecy. :P Przeważnie utnę go w ostatniej sekundzie i moja bomba mnie wysadza ;x
     
  18. sado

    sado Shopkeep Stealer

    Messages:
    26
    Po co rzucać, często lepiej wejść "w imię Allaha" - łatwiej wycelować bo rzucona bomba często nie leci tam gdzie się chce. I może odrzucić ją przeciwnik.
     
  19. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    sado - Zależy czy jesteś pr0 czy nup. Rzucasz jak timer osiąga 60-50, i podskakujesz przy rzucie do przodu by zwiększyć momentum.
     
  20. herfog

    herfog Shipwright

    Messages:
    3
    Szedłem przez most, i przypadkowo wziąłem bombę, bomba wybuchła, most został zniszczony, a ci którzy nie spadli z mostu, tych przygniotło.
     
Mods: sinnertie