1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

[PL] Max-Play.pl [CTF]

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by KnoT, Feb 7, 2012.

Mods: sinnertie
  1. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
    Nazwa serwera: [PL] Max-Play.pl [CTF]
    Typ gry:CTF
    IP:193.218.154.87
    Port: 50303
    Sloty: 32
    Dodatkowe informacje:
    Portal: http://max-play.pl/
    Forum: http://forum.max-play.pl/

    Serwer głosowy Mumble
    Adres: mumble.max-play.pl
    Port: 64738

    Aktualnie serwer nie ma żadnych adminów nie licząc mnie, tak więc rekrutacja będzie otwarta na naszym forum.
    Wszelkie uwagi na temat serwera prosiłbym składać na naszym forum, jak także propozycje zmian czy też modyfikacji obecnych ustawień( Slotów, Map, Trybów itp ).

    PS. Wiem, że nie do końca odpowiedni dział ale serwer ma być głównie skierowany w stronę polskiej publiczności.
     
    GustavGrau and wilk like this.
  2. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Witam, wiem że to nie odpowiedni dział, ale proszę o wysłuchanie. Wczoraj poznałem tą grę, kolega przysłał mi link. Darmowa to skorzystałem. Tłumaczył mi jak grać itp, i ja go posłuchałem. Wiadomo, wbijałem na serwer, budowałem, ale nagle zmieniło mnie do innej drużyny. Mówił aby im wszystko niszczył, więc tak zrobiłem. Nagle zostałem zbanowany na tym serwerze, ponieważ nie wiedziałem że o to chodzi. Czy mógłbym zostać odbanowany ? To był pierwszy kontakt z tą grą, więc myślę że miałem prawo nie wiedzieć, z góry przepraszam.
     
  3. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
    Done, na przyszłość nie niszcz budowli, tylko spróbuj się przenieść z powrotem do swojego teamu (Backspace) w ostateczności możesz poprosić admina aby cie przeniósł, albo po prostu graj w nowym teamie.
     
    GustavGrau likes this.
  4. Niezależnie od zakresu posiadanych super mocy nie można przenosić w przypadku niezbalansowanych drużyn. ERGO: prośba do admina nic nie zmieni.
     
  5. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
    No tak, zapomniałem dodać, że tylko w momencie kiedy nie wpływa to na balans drużyn.
     
    GustavGrau likes this.
  6. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Gram na serwerach Max-Play w CS:S (nick SpLaT PL) i TF2 (tez nick SpLaT PL). Teraz dowiaduję się że jest też serwer KAG'a, poprostu SUPER.
     
  7. Beo

    Beo Bison Rider Tester

    Messages:
    62
    "[PL]" w nazwie serwera może trochę mylić, gdyż serwer zlokalizowany jest we Francji i pingi z Polski nie najniższe. Już bardziej pasuje [EU] lub [FR].
     
  8. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    [FR] - To same żabojady i kilku polskich adminów by grało.
    [EU] - Już lepiej.
    [PL] - Polska sieć, polscy gracze a lokalizacja mało ważna :D
     
  9. NefrylionPL

    NefrylionPL Shipwright

    Messages:
    12
    co prawda to prawda ja wole grac na PL z duzymi lagami niz na jakis zabojadowych
     
  10. To wygląda tak jakbyście myśleli, że polska społeczność jest mniej zła niż francuska.
     
    Worm and czubai like this.
  11. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
    Lagi nie lagi zależą od waszego providera ja np. z UPC mam ping 33-66 ( tak naprawdę kolo 45ms ).
    Serwer ma [PL] w nazwie bo jest przeznaczony dla polskiej społeczności ale aktualnie znajduje się we Francji, mimo wszystko niedługo będziemy go przenosić do Polski więc pingi nie powinny wtedy przekraczać 33ms ;-)
     
  12. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Wystarczyło by nawet do Niemiec, koszta niższe, ping porównywalny.
     
    Worm likes this.
  13. PlasteR

    PlasteR Catapult Fodder

    Messages:
    2
    Jak pisał Knot przenosimy się do POLSKI (stawiamy swoją maszynę w PL) więc w niedługim czasie będzie obniżenie pingów.
     
    wilk likes this.
  14. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
    Serwer w Polsce można testować pod adresem IP: 193.218.154.87:50301
     
    wilk likes this.
  15. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Ostatnio przyuważyłem okropną sprawę. Drużyna Blue (byłem w red) robiła flybuga. Po prostu, tak bezkarnie. Więc nasza drużyna też zaczęła - zostali kicknięci i poblokowani. Oraz 2 osoby z Blue dołączyły do Red i grieferowały cały czas :(
     
  16. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
  17. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    Poinformowałem MM o mało znanym bugu, o darmowych pieniądzach. Myślę że będzie rozpatrzony :) Niestety działał, a ja bym o mało co nie dostał tutaj bana, a ja tylko testowałem :) Jak znacie jakieś bugi to nie pokazujcie innym tylko od razu do MM, bo wtedy to się rozejdzie i będzie znowu tak jak np. z flybugiem... Tylko szkoda że coraz więcej osób go używa... ja na razie nie raportuje ludzi, nie chcę mi się :)
    Ale chciałbym pochwalić KnoT'a bo jak na razie jest chyba najlepszym administratorem serwera na którym gram (gram na kilku ale admini są niemili i oskarżają bezpodstawnie)
    :migrant:Pozdrawiam !
     
  18. GustavGrau

    GustavGrau Builder Stabber

    Messages:
    1
    Ciągle zbieramy ekipę adminów i wybieramy takich którzy będą godnie reprezentować naszą społeczność.
     
    wilk likes this.
  19. Sporeczek

    Sporeczek Builder Stabber

    Messages:
    24
    To pochwalcie KnoT'a, jest bardzo miły :) GustavGrau... Widziałem cię już kiedyś w grze :)
     
  20. KnoT

    KnoT Catapult Fodder

    Messages:
    8
    Jak można było zauważyć serwer od jakiegoś czasu znajduję się w Polsce pod IP: 193.218.154.87:50301
     
    GustavGrau likes this.
Mods: sinnertie