1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polska strona KAG

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by bartez, Oct 14, 2011.

Mods: sinnertie
  1. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Witam, zapraszam was na stronę poświęconą grze King Arthur's Gold. Ponieważ oficjalna strona nie ma tak rozbudowanej polskiej społeczności postanowiliśmy otworzyć nieoficjalną stronę. Na stronie znajdziecie najnowsze wiadomości z KAG'a, poradniki do gry(już niedługo!) oraz forum.

    Zapraszam wszystkich chętnych. Niedługo rekrutacja na adminów serwera Glogowski Serwer!

    http://kag2d.eu
     
  2. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Będę pilnie śledził "naszego" rodzyna :)
     
  3. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Proszę o rejestrację ... na dzień dzisiejszy mamy : 2 adminów i 4 użytkowników ....
     
  4. Riordan

    Riordan Shipwright

    Messages:
    3
    Nie macie kompletnych newsów. Ogólnie wasze forum to kolejne zwyczajne forum z różnymi działami, i jedyne co ma unikatowe to forum o KAG'u... na którym nic się nie dzieje.
     
  5. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Bo za mało osób :) Będzie więcej osób to będzie się więcej działo - sam do siebie nie zamierzam pisać.
     
  6. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    jak chcesz w jakims stopniu pomóc to pisz na priv
     
  7. LordBuilder98

    LordBuilder98 Bison Rider

    Messages:
    19
    Chętnie nakręcę poradniki na stronę, ;)
    Jakby co kontakt do mnie, to :
    GG: 35527242
    youtube.com/user/gameslayerpl/ ;)
     
  8. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
  9. Rooness

    Rooness Shipwright

    Messages:
    9
    A ja odświeżam, żeby zebrać więcej ludzi :) Na serwerze przyjemnie się gra, Admini czuwają, jeżeli ktoś psuje zabawę może liczyć na bana w ~5 minut. Także zapraszam :)
     
  10. No, super zabawa była jak mieliśmy wygrać, wszedł se admin i zmienił mapę.

    A potem dostałem bana (pewnie za napisanie "Kurka wodna!").
     
  11. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Nie wiem ja mam władzę nad stroną, serwerem się nie zajmuję.
     
  12. thekuti

    thekuti Catapult Fodder

    Messages:
    14
    Ej to napisz mi pw kiedy ;p to cie odblokuje :D
     
  13. texas

    texas Shipwright

    Messages:
    7
    Moim skromnym zdaniem strona jest zbędna. Dlaczego? Bo mamy ten właśnie dział na oficjalnym forum, który to nie jest wcale taki skromny. Jeżeli chodzi o język (na stronie głównej) polecam kursy angielskiego.
     
  14. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Wybacz mi, ale jest tylko 1 dział dla Polaków, i jest on skromny. Nie każdy chce się uczyć lub nie umie angielskiego i nie jest w stanie się go nauczyć na teraz. Oczywiście nie wnikam to, może ci się nie podobać idea strony, ale też nie można czegoś przekreślać bo coś już w danej chwili istnieje.
     
  15. splatpl

    splatpl Catapult Fodder

    Messages:
    7
    Jestem zdania texas'a.
    Po co miec mase stron o kagu jak wystarczy jedna oryginalna.
     
  16. texas

    texas Shipwright

    Messages:
    7
    Masz rację, my bad, nie zrobiłem dogłębniejszego researchu i po łebkach sprawdziłem stronę. Faktycznie jest (forum) bardziej rozbudowana niż ten dział.

    A teraz delikatnie offtopując (przeniosę jeżeli będzie zainteresowanie i się spodoba) proponuję wyjść z inincjatywą forumową o charakterze edukacyjno-informacyjnym. Już mówię o co chodzi. Na początku dodam tylko, że w KAG gram ok. 3 miesięcy (zacząłem po obejrzeniu wideo-materiału VonZaya na YT) zaś działalność forumową, można by rzec społecznościową, rozpocząłem wczoraj, po kupnie konta premium (jakoś tak mnie zebrało). Mniejsza. Odnośnie tej akcji: W KAG, jak każdy wie, gra spora ilość naszych rodaków i z przykrością muszę powiedzieć iż większość z nich nie reprezentuje sobą pozytywnych wartości, ani w gamingu, ani w kulturze, pomijam znajomość angielskiego, bo to faktycznie można wybaczyć. Niestety nie zdziałamy zbyt wiele w kwestii kultury osobistej (Polska mentalność :/), możemy natomiast przeprowadzić ów akcję quasi-edukacyjną by zwiększyć przynajmniej wartość gamingową polskich graczy. [Wartość gamingowa? Wutz dat u may ask. Otóż chodzi mi o podstawowe błędy popełniane przez młodych, i nie tylko, zarówno stażem w grze i wiekiem, graczy w kwestii budowania, czy też grania resztą klas. Aby bardziej to wszystkim zobrazować proszę:

    [​IMG]

    Albo:

    [​IMG]

    Nie wiem jak wy, ale ja, jak widzę coś takiego to dostaję przysłowiowej k*rwicy.:>:(:

    Także, aby uniknąć takich sytuacji proponuję pisanie poradników, artykułów i tekstów pisanych w innych formach na edukujące naszych polskich graczy w tejże dziedzinie. Początkiem tej inicjatywy z mojej strony jest skromny poradnik wyjaśniający sekrety konta premium, który ma zachęcić polskich graczy do kupna PA:
    http://kagforum.com/index.php?threads/konto-premium-co-i-jak.3061/
    Aby uzmysłowić Wam jako tako kształt tych materiałów: chodzi mi o coś w stylu Big Builder Guide:
    http://kagforum.com/index.php?threads/203-big-builder-guide-updated-frequently.2058/

    Ktoś za?;)

    (Z góry przepraszam za błędy natury interpunkcyjnej, składniowej i ortograficznej i wszystkie inne, materiał robiony naprawdę na szybko)
     
  17. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    http://kag2d.pl/poradniki
    http://kag2d.pl/przewodnik-gry-king-arthurs-gold

    Takie rzeczy pojawiają się cyklicznie. Staramy się coś cały czas dodawać, oczywiście nie ma szansy zrobić tego w 1 dzień :)

    Dodam jeszcze, że angielskie poradniki pojawiają się częściej z jednego powodu: więcej osób udziela się na anglojęzycznych forach, mało Polaków przegląda to forum, a jeszcze mniej pisze coś w nim.
     
  18. texas

    texas Shipwright

    Messages:
    7
    Na początku zaznaczę, że to co napisałem to nie jest kontynuacja do tezy o niezasadności istnienia kag2d.eu, którą przedstawiłem wcześniej, a wręcz przeciwnie, bo jak już napisałem wycofuję się z poprzedniego stanowiska. Tak czy siak, chodzi mi o poradniki i materiały o innej tematyce (wężej pojęty gaming - same umiejętności gry) i o to generalnie mi chodzi. Wobec tego zarejestrowałem się już na forum kag2d.eu :)i już niedługo wrzucę materiał o kontach premium i postaram się jeszcze dziś rozpocząć serię o budowaniu. A celem mego poprzedniego posta nie było, broń Boże, wytknięcie tego że jest mało poradników bo to co napisałeś
    jest oczywiste. Celem była próba zainicjowania szerzej zakrojonej akcji o charakterze edukacyjno (nie bójmy się tego słowa używać w odniesieniu młodych wiekiem graczy) informacyjnym. Liczę na poparcie ;)That's all :)
     
  19. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Teraz pytanie do użytkowników, czego wam brakuje na naszej stronie? Wszelkie propozycje się przydadzą, z racji tego, że nasz budżet coraz bardziej się zasila dzięki nie inwazyjnym reklamom to planujemy zrobić jakiś konkursik, tylko teraz sam nie wiem czy kupić to premium, czy może jakieś nagrody rzeczowe związane z portalem i grą np. szmyczki do kluczy.
    </br>--- merged: Mar 31, 2012 11:45 AM ---</br>
    Uwaga, mam ważną informację dot. strony. Otóż, trwa kolejny nabór na redaktorów(2 miejsca). Poszukuję ludzi chętnych, którzy interesują się tą grą i chcieliby pisać hobbystycznie artykuły na stronie. Ponieważ poprzednia ekipa się rozpadła nie pozostało nam nic innego. Co do wynagrodzenia to nie mam zbyt dużego budżetu, jestem w stanie poświęcić 10zł dla każdej osoby na paypal lub inną metodą płatności(przelew itp.) Ktoś chętny ? Wiem, że trochę niska stawka, ale myślę, że jak ktoś interesuje się grą może pisać nawet za darmo, ale też nie chcę zdzierać z niego. Jak strona zacznie generować wyższe dochody to wynagrodzenie ulegnie zmianie.
     
  20. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Ja byłbym chętny na redaktora, mógłbym nawet pisać za darmo, bo to trochę dziwne jest by płacić redaktorom :P
    Czy mógłbyś tutaj też przy okazji rzucić link do rekrutacji/tutaj ją przeprowadzić?
    I czy też podasz formularz :)
     
Mods: sinnertie