1. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polski KAG ?

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by FilesLikesABrick, Sep 10, 2012.

Mods: sinnertie
  1. To moj pierwszy post na forumie KAG'u.

    Jak tam patrzyłem w folderach gry,
    spostrzegłem sie o StringTables, byly pliki jezykowe (Japan i EN).
    Oczywiście, zrobiłem jedno polskie, ale nic z tego...
    Zastąpiłem EN na PL, wciąż nic.
    Czy mozna by bylo zrobic Polski plik jezykowy dla KAG ?

    Dziękuję za poważne odpowiedzi.​
    Moderatorów oraz adminów proszę zamknąć jeśli już powstał taki temat w polskim forum.​
     
  2. RadioActive

    RadioActive Guest

    OMFG Nie da się tego nie skomentować... Nick i avatar masz .. sam nie wiem jaki.. Swojego nie umiałeś sobie wymyślić? Tylko podszywasz się pod kogoś innego? LOL...

    Poza tym nie ogarniam o co ci chodzi? O PL wersje językową? Póki co po cholere? Wszystko przecież idzie zrozumieć.. Nie ma jakichś skomplikowanych zwrotów itd...

    PS: Mam nadzieje że to pierwszy twój post na tym "Forumie" i ostatni..

    PS 2: Jak chcesz PL wersje, to przetłumacz sobie jedną z tamtych i tyle... Powinno chodzić.
    </br>--- merged: Sep 10, 2012 9:07 PM ---</br>
    Nie chodzi. KAG od razu po starcie się crashuje.. więc póki co poczekasz sobie..
     
    RikTelner likes this.
  3. Lubie byc mod'eratorem :flex:

    PS: To nie ostatni.
    PS2: Przetlumaczylem, ale niedziala.

    Chciałbym, żeby Polacy tez mogli swobodnie grac w KAG.
     
  4. RadioActive

    RadioActive Guest

    A jak to jest być moderatorem, ale tak na prawdę nim nie być? Jesteś przecież zwykłą podróbą.. Taki z ciebie moderator jak z koziej dupy trąba.. :r_flex: Zastanawiam się czy tylko Polacy są aż tak głupi.. (w większości dzieciaki takie jak powyższy przykład), czy to problem ogólnoświatowy..

    Polacy mogą swobodnie grać lecz podejrzewam że ty im to nawet utrudniasz. Widząc co tutaj odpieprzasz, domyślam się że na serwerach 'griefem' 'Pan' jesteś! Idź się schowaj.
     
  5. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    RadioActive, wychill-out'uj trochę :D
    Dawno dawno temu poznałem pewnego gracza o takim nicku jak twój w grze Soldat. Może to ty?
     
  6. RadioActive

    RadioActive Guest

    Na co dzień z mam z takimi do czynienia.. po prostu już nie mogę.. Jak się takich osób pozbyć? ;D

    W Soldacie? Huh na 99,999999% to byłem ja :P I w sumie nadal jestem. Tu się przeprowadziliśmy.. kilka osób w sumie :P
     
  7. Kaszek

    Kaszek Shopkeep Stealer

    Messages:
    15
    Polski KAG ???
    Fee Fee i jeszcze raz Fee. Po co komu KAG po polsku chyba każdy polak powinien znać chociaż podstawy angielskiego. Jeżeli nie znasz angielskiego to radze ci sie uczyc bo chyba po to jest w szkołach angielski.

    PS. Panowie może tak bez offtopu ???
    PS2. W tych czasach każdy powinien znać podstawy bo teraz to wstyd nie znać angielskiego (rozumiem jak masz inny język w szkole).
     
    Ciasteczko, Shadza and RikTelner like this.
  8. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Sorry za offtop, RadioActive: nie mówisz raczej po słowacku? :D
    serwery Leo's :) Pozdrawiam soldatowiczów!
     
  9. Kaszek

    Kaszek Shopkeep Stealer

    Messages:
    15
    Panie jak chcesz sobie porozmawiać z RadioActive to idz se Pan na coś takiego jak PW :>:(:
     
    Ciasteczko and Shadza like this.
  10. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    W kagu raczej niema wiele do tłumaczenia :D Tylko menu nazwy i opisy workshopów :)
     
  11. RadioActive

    RadioActive Guest

    Kaszek to fajnie że jest :P Niech sobie będzie :P
    Aevenien: Taa, Leo's :P I nie znam, trochę czeski tylko, ale nie słowacki :D

    Do tłumaczenia jest trochę więcej niż nazwy i opisy ;), nawet sam chętnie bym to zrobił, jednak podczas podmieniania pliku, słów pojawia się CRASH. Jeśli będzie to do obejścia jakoś, to w sumie... czemu nie. Częściowo polska gra -powinna posiadać PL wersję. Nie jest tego dużo, a więc gdyby dodać możliwość wybrania wersji językowej, to podejrzewam że znalazłoby się wiele osób chętnych do przetłumaczenia KAG na bardzo dużo wersji, nie tylko polskiej.

    Z Minecraftem było podobnie. To gracze przetłumaczyli go na inne języki. Przeszkadza to komuś? Nie. Jeśli ktoś chce zmienia wersję, jeśli nie, to nie i tyle.

    Myślę że prędzej czy później i tak pojawią się one w KAG.
     
  12. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Przetłumaczyłem, u mnie nie "crashuje" tylko jakby nigdy nic włącza angielską wersję , chodź podmieniłem w angielskim pliku -,-
    " Zastanawiam się czy tylko Polacy są aż tak głupi.. (w większości dzieciaki takie jak powyższy przykład), czy to problem ogólnoświatowy.." miejmy nadzieję , że ogólnoświatowy
     
    Ciasteczko likes this.
  13. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    kaszek ma racje KAG powinien być w języku międzynarodowym. :B): dalej
     
    Ciasteczko likes this.
  14. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Nie ma czegoś takiego jak jęz. Międzynarodowy. A j.ang jest ogólno rozpowszechniony i znany
     
    Ciasteczko likes this.
  15. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    @ miniu
    zobacz sobie w internecie jak jestes taki cwaniaczek
     
    Ciasteczko likes this.
  16. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Ja nie jestem cwaniaczek , ale jak ty mnie już odwołujesz do internetu to :
    A jednym z przykładowych języków międzynarodowych jest angielski.
     
    Ciasteczko likes this.
Mods: sinnertie