1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Poszukuję ludzi (kag beta).

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by TeQaS, Mar 10, 2014.

Mods: sinnertie
  1. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Szukam ludzi którzy ogarniają dosyć tą grę. Ja jestem najlepszym polakiem z bety i prawie najlepszym graczem z gry (beta).
    Więc postanowiłem założyć klan, ale zanim to nastąpi chciałbym znaleźć chętnych by rozwalać bez większego wysiłku np. [ZEN]<< rozwalę każdego 1vs1.
    Jeżeli czasami w pierwszych minutach gry ktoś by się dziwił czemu mam np. 3/3 to dlatego, że jeszcze się nie rozgrzałem porządnie potrzebuje na to od 15 do 30 minut. Więc kogo potrzebuję?
    1 lub 2 ogarniętego /ogarniętych builderów / buildera, łuczników i rycerzy. Jeżeli ktoś by stawiał swoje pierwsze kroki lub grał od niedawna mógłby zapytać się mnie jak grać jak skakać np. z 2 bombami itd.
    Ale ja tylko ogarniam rycerza i łucznika.
    Tyle ludzi ile będzie chętnych tyle przyjmę.
     
  2. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    No Spoko panie. Modzie szanowny, że traktujesz nas ulgowy (seriously? przecież dużo tematów nie ogarnietych) ale ja chce do klanu. @TeQaS mogeeee? PLIIIS
     
  3. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Miniu jeszcze muszę coś zobaczyć.
     
  4. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    ale co ?
     
  5. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Zen to nie nazwa jego klanu, tylko zbiera ludzi aby rozwalić zen
     
    Konfitur likes this.
  6. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
Mods: sinnertie