1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Problem

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Fonger, Sep 28, 2011.

Mods: sinnertie
  1. Fonger

    Fonger Shipwright

    Messages:
    3
    Gdy ładuje mi się gra załaduję mi się biblioteki juxta.dll i potem jest problem bo jak zaczyna się kolejne wczytywanie wskakuje crasch. Nie wiem co z tym zrobić próbowałem wielu rzeczy ale nic nie wyszło. Proszę o odpowiedź.
     
  2. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Podaj szczegółowe informacje i dokładną treść błędu bo inaczej nie mamy ci jak pomóc.
     
  3. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    No przydało by się z wiedzieć folderu kag\logs co jest w console.txt app.txt system.txt albo jakiś screenshot, no cokolwiek i co próbowałes? reinstalacja, aktualizacja sterowników ? kiedy wystąpił bład, po aktualizacji gry? opisz trochę problem ;)
     
  4. Fonger

    Fonger Shipwright

    Messages:
    3
    Już jest ok strasznie to głupio wyszło ponieważ kolega mi przegrał całego KAG i diałało mi się wydaje, że to był mój ukochany firewall.
     
  5. SzczurU

    SzczurU Shipwright

    Messages:
    1
    Mam problem: z każdym kolejnym updatem mam coraz mniej serwerow wyszukiwanych. Dziś po updacie został mi tylko jeden i nieuczęszczany serwer. Czy da się to jakoś naprawić, czy musze się pożegnać z grą?
     
  6. Vatarax

    Vatarax Shipwright

    Messages:
    14
    Najczęściej serwery muszą przejść pod nowy pacz, żeby można było grać więc pewnie to jest problem musisz poczekać :D
    Aczkolwiek chyba nie było aktualizacji. A może po prostu masz wersje testową gdzie jest 1/2 serwery jeżeli to co innego to już nie wiem.
     
Mods: sinnertie