1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Taka tam ciekawostka

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Graver, Nov 29, 2013.

Mods: sinnertie
  1. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Wiecie dlaczego Ej nas opuścił?


    Nie jest już guardem :dance::teabag::dance:
     
  2. no nie pierdol
     
    miniu, Kaszek, Konfitur and 1 other person like this.
  3. Warna mu i usunąć...2 warny-jeden za flaminga a drugi za spam. ::P:

    [​IMG]
     
    Konfitur likes this.
  4. RadioActive

    RadioActive Guest

    Haha :D Graver teraz odkryłeś? Ostatnio widzę że zamiast zrobić coś pożytecznego zakładacie tematy o niczym.. Chyba że ty Graver książkę o nim piszesz, to już byłoby coś..
     
    Graver and miniu like this.
  5. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    czlowiek - graver
     
    norill, Anszej and miniu like this.
  6. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322

    Ruskich przebijamy :) Mają więcej postów :p
     
  7. RadioActive

    RadioActive Guest

    To nie lepiej jakiś bardziej normalny temat? Nie mówię że ten jest nienormalny, ale ile można o Eju pisać? Hehe Gdy był guardem i moderatorem tutaj, każdy narzekał że jest zły i się nie nadaje. Teraz gdy poprosił o zabranie mu uprawnień mam wrażenie jakbyście za nim tęsknili :D
    Graver za te ostatnie tematy to pewnie już dawno byś był zbanowany ::D: (I dobrze! :D). Taki Ej jaki jest teraz wystarczy w zupełności. Proponuję coś o becie pisać. Jest pełno tematów, można zaciągnąć coś z innych działów forum i pogadać o tym w naszym gronie.
     
    Last edited by a moderator: Nov 29, 2013
  8. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    :thumbs_up:


    Porponuję zrobić klan tylko dla polaków w becie
     
  9. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322

    No teraz jak nam sinnertie wystawił zasady na naszym forum to mało tematów ::P:

    (I dobrze! :D).

    :QQ:
     
  10. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    By przez was później nie można było wejść na serwer? 'KICK ALL POLACKS PLS'
    PS: Naucz się pisowni.
     
    Last edited: Nov 30, 2013
    Kaszek and RadioActive like this.
  11. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Dlatego właśnie, byłaby jakaś selekcja i dodawanie tylko ogarów.
     
  12. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    Widzę że znowu się wstydzicie pochodzenia. Może zmieńcie sobie w profilu miejsce zamieszkania na Koreę, będzie beka he he
    Nie wiem skąd te twoje problemy Worm z wejściem na serwer i jaki, ale może to jednak twoja wina ? Nigdy się nie spotkałem (w KAGu) żeby ktokolwiek powiedział cokolwiek złego o mnie, tylko dlatego że jestem Polakiem.
     
    Anszej likes this.
  13. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Z tym się nie zgodzę.
     
  14. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    ja cały czas byłem na miejscu i zauważyłbym
     
    Anszej likes this.
  15. RadioActive

    RadioActive Guest

    Wyszło jak zawsze czyli ...
    ... przygarniał kocioł garnkowi.

    Btw. Pomysł polskiego klanu dla ogarów jest tak samo beznadziejny jak większość (o ile nie wszystkie) dotycząca turniejów i innych tego typu gdzie jakiś mało ogarnięty gracz chce coś organizować, zakładać.
    Jak to się skończy z góry wiadomo - skończy się szybciej niż zacznie.

    Wracając jeszcze na moment do tematu, czyli Ej'a - w tej chwili żałuję że nie moderuje bo pewnie już dawno ten temat jak i inne podobne leżałyby w koszu razem z ich autorami, a wszystkie "nieogary" skończyłyby co najmniej z warnem..

    Zasubskrybowałem sobie polski dział, bo niekiedy ktoś potrzebuje pomocy i fajnie jest pomóc, niestety teraz chyba czas na unsuba.
    PS. @sinnertie proponuje wprowadzić zasadę śmieć na forum - warn albo stworzyć jeden temat gdzie miniu i reszta mogliby się kłócić i obrażać. Już wolę jak nic się tu nie dzieje.
     
    Kaszek and Worm like this.
  16. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    Narazie tylko usuwam posty, które swoim poziomem nie kwalifikują sie nawet do kategorii spam, ale moja cierpliwość też się kiedyś skończy i zacznę regularnie nagradzać warnami.
     
Mods: sinnertie