1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Comments on Profile Post by Anszej

  1. Eterion
    Eterion
    Ja polecę: Discovery Mod do Freelancer'a. Super space-sim, bardzo dużo ludzi online, wspaniałe scenki Role-Play z innymi graczami. Ogólnie polecam :D
    Jul 29, 2014
  2. basic
    basic
    Mam nadzieję, że nie dlatego, że sam jestem stary :/ To zależy Anszeju czy to ma być gra na kompa, planszowa, towarzyska, czy terenowa? Znam parę ciekawych z każdej dziedziny.
    Jul 29, 2014
  3. Anszej
    Anszej
    Oczywiście, że nie :)
    Jakąś na kompa (strategie szczególnie) i może planszową skoro już się chwalisz :o Ja polecam "Ryzyko" z planszówek, wciągająca, strategiczna gra, tylko brakuje ludzi do zabawy :(
    Dzięki Eterionie, sprawdzę, pozdrawiam!
    Jul 29, 2014
  4. basic
    basic
    Ryzyko znam i faktycznie jest dobra (pełno też jest jej wariacji i odmian). Jeśli chodzi o strategie to była kiedyś bardzo dobra gra "Z" Bitmap brothers (klimatem może nieco nawet KAG'a przypominać) i nawet na tabletach się wydała. Jeśli lubisz startegie turowe, to: "Ufo:enemy unknown" (z elementami planowania zasobami i ekonomii),
    Jul 29, 2014
  5. basic
    basic
    , "Frozen synapse" (ciekawy tryb korespondencyjnej gry z innym graczem gdzie 1 rozgrywka może ciągnąć się tygodniami), Jagged Alliance 2 (do dzisiaj wychodzą do niej fanowskie dodatki). Seria "Close Combat" (polecam od 2 części w górę), grałem w nią sporo czasu razem z kumplami i jest jedną z najbardziej realistycznych strategii 2 wojny światowj jakie znam (fani wykonali sporo dodatków).
    Jul 29, 2014
  6. basic
    basic
    Z planszówek to ostatnio sporo gram w "Crokinole" (gra z 2 połowy XIX Kanadyjskich drwali), "Neuroshima Hex 3.0" (bardzo fajna polska strategia w klimacie post-apo wydana również na tablety i smartfony), "Chaos w Starym Świecie" (mroczna gra strategiczna na bazie kultowego RPG Warhammer),
    Jul 29, 2014
  7. basic
    basic
    "Mansions of madness" (horrorowaty pół rpg - dungeon crawler w świecie Cthulu). Ogólnie jest jeszcze tego trochę ale nie chcę przynudzać bo pewnie wszystkiego nie dasz rady sprawdzić. Tu we Wrocku są często spotkania plaszuwkowiczów i zawsze można jakąś ciekawą nową grę wychaczyć.
    Jul 29, 2014
  8. Anszej
    Anszej
    Ohoho :D
    Dzięki kolego! Sprawdzę wszystko :D
    Jul 29, 2014
  9. Eterion
    Eterion
    O Neuroshima ;d Jest też taki bitewniak :P
    Aug 19, 2014
  10. basic
    basic
    Jest bitewniak Neuro chociaż nie zrobił furrory... niestety :/
    Sep 28, 2014