1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Admini na Solar Serwer

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by SirAAK625, Oct 31, 2011.

Mods: sinnertie
  1. SirAAK625

    SirAAK625 Shipwright

    Messages:
    12
    A więc tak. Lubie (a raczej lubiłem) ten serwer ponieważ była na nim miła atmosfera i wgl. Ale gdy vatarax zniknął i zaczeli rządzić "Ej" i "Worm" no to przestało być miło. Za każdym razem gdy chce usunąć ich klocek bo źle ktoś postawił to kick. A jak już rozwale ich konstrukcje które nie mają sensu to ban na jakieś 5 minut czy dłużej. Dziś grałem naserwerze rano. Myśle spoko, może będzie bez płaczu i kick'ów. Patrze na czat. "Nazwa gracza" join blue team,"Nazwa gracza" join blue team,"Nazwa gracza" join blue team i tak ciągle. W końcu było 7vs2. Ja w red i jeden gościu afk. Pisze do nich: "Wtf co jest" A oni "Nie martw się, jak dojdą ludzie do red to cie dodamy do blue". Po czym gdy ktoś chciał dojść do Blue był albo kickowany albo przenoszony do red. Teraz przed napisaniem tego tematu, gdy chciałem zrobić drabinki aby móc spaść bez obrażeń, po czym zniszczyłem "słup" drabinek i dostałem freez'a. Pisze "co jest kur...de" Kolega obok który był archerem i nie mógł nic zniszczyć także dostał freez'a. Napisał worm lub ej: "Postoicie tu sobie" No poprostu szlag mnie trafił... Nie wytrzymałem i napisałem im kilka niekultularnych słów po czym ban. Ok, napisałem im co nie co to się należał ale freez? WTF?
    Temat ma na celu powiadomienia was o adminach na tym serwerze.
     
    Mikensso likes this.
  2. 1. W pierwszej sytuacji to było 3v1, doszli ludzie i chyba Cię cofnęliśmy, nie?
    2. Notorycznie rozpieprzałeś drabinki będąca wejściem do bazy, więc Worm Cię zmroził. Trudno zrozumieć?
    3. Bana dostałeś za praktycznie codzienne epitety, wycieczki osobiste i ogólnie przyjęte nieuprzejmości.

    I nie, pisanie "mam gg do Vataraxa" czy "głupie nooby" wcale nie pomoże.
     
    Worm likes this.
  3. Mikensso

    Mikensso Shopkeep Stealer

    Messages:
    7
    Dodam jeszcze że najczęściej nie zwracają grieferów z przeciwnej drużyny (bo im jest na ręke , w końcu wygrają).
    Dziękuje dobranoc!!!:)
     
  4. Yyy, co?
     
  5. Mikensso

    Mikensso Shopkeep Stealer

    Messages:
    7
    sorry byłem zmęczony

    Nie zwracacie uwagi na grieferów z przeciwnych drużyn (np. jestescie w red a w blue jest griefer to mimo ze my piszemy niebanujecie go) ;)
     
  6. 90% raportów o grieferach jest od nubków, którym ktoś poprawia bezużyteczne fortyfikacje, więc często to się ignoruje jak skarga idzie od jednej osoby. Staram się takich ludzi wyłapywać, ale jak idzie dużo wiadomości na chacie to jest problematyczne. Z drużyny admina griefera łatwo jest wywalić, bo łatwo go złapać, gdy jest w twojej drużynie. No niestety problem polega na tym, że Worm i ja (i Fritz) oprócz bycia adminami lubimy też ze sobą grać, więc prawie zawsze jesteśmy razem.
    W każdym razie: następnym razem jak ktoś będzie griefował krzycz głośniej, żeby znowu nie było mi głupio ;<.
     
  7. Vatarax

    Vatarax Shipwright

    Messages:
    14
    Tak tak wiem, Ale jak ktoś pisze coś takiego najlepiej, żeby miał screena bo inaczej nic na to nie poradzę to raz.
    A dwa od jutra prawdo podobnie serwera nie będzie. Może powróci za jakiś czas ale to raczej w dalszych planach ponieważ mam mało czasu a mimo to starałem się przynajmniej jedną mapkę tygodniowo dodawać. Jeżeli ktoś by chciał mapy które znajdują się na serwerze to PW. Powadzenia i na razie.
    Z uszanowaniem Vatarax

    PS. Ostatnio dodana mapa :)
    [​IMG]
     
  8. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    SirAAK - Drużyny były 3 vs 1. Przerzuciło ciebie do niebieskich, i ty sikałeś że chcesz być z nami. Przerzuciłem ciebie do czerwonych żeby rozgrywka się zaczęła bo nikt nie będzie wchodzić na serwer.

    A ban był za wyzywanie administratorów.
     
Mods: sinnertie