1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

KAG - STEAM - Pytanie o konto i inne.

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by umcykpol, Oct 15, 2013.

Mods: sinnertie
  1. vkimbo

    vkimbo Catapult Fodder

    Messages:
    29
    chłopie, beta mi się poprostu nie podoba, dałem jej szanse dziś ale niestety, do classica bez porównania.
    co do pvpe na becie jest dużo łatwiej, po pół godziny wylazlem z statami 45/10
     
  2. Axatros

    Axatros Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    29
    Na Desurze jest do kupienia KAG Beta oraz darmowy KAG Classic. Na Steam też mogliby coś takiego wprowadzić.
     
  3. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Da się to wprowadzić tylko twórcy muszą tego chcieć.
    Jest tak np. z TF2, jest wersja normalna i BETA.
    Możesz grać, w którą chcesz.
     
  4. PVP jest strasznie proste w tej chwili na BECIE ponieważ dużo ludzi kupiło dopiero grę (steam)
     
  5. vkimbo

    vkimbo Catapult Fodder

    Messages:
    29
    co jeszcze od razu się rzuca w oczy to TEMPO gry.
    bieganie, skakanie, do tego te archery na linach, wszystko przyspieszylo,
    grając na serverach z wieksza iloscial graczy nie ma czasu na naprawianie, budowanie, czy robienie drzwi w przejetych bazach bo od razu na cala chmara jest zaraz pod murem.
     
  6. sinnertie

    sinnertie Ministry of Hatred Forum Moderator Donator Tester
    1. PumpkinStars - [Pk#] - Inactive

    Messages:
    252
    To jest akurat wina administratora danego serwera. Używa małych, standardowych map na serwerze z ilością graczy 32+ i tak to wygląda. Zagraj na oficjalnych serwerach albo na nieoficjalnych tylko z mniejsza ilością slotów lub z większymi mapami, a odczujesz różnicę.
     
    miniu and RadioActive like this.
  7. RadioActive

    RadioActive Guest

    Jakieś 2-3 tygodnie temu moje zdanie było podobne. Od wczoraj Classic strasznie laguje, nie tylko mi i to zmusiło mnie do zagrania w nową wersję. Wszystko w niej dzieje się o wiele szybciej - takie było moje pierwsze wrażenie dawno temu gdy spróbowałem pierwszy raz. Dziś znalazłem serwer gdzie mapy są duże i gra się całkiem fajnie. Jest czas na wszystko. Trzeba tylko ogarnąć kilka rzeczy.
     
  8. Konfitur

    Konfitur Haxor

    Messages:
    335
    przypadek ? nie sądze
     
  9. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    myśle , nawet zamierzam podjąć jakieś działania w kierunku zrobienia moda do bety , żeby przypominała jak najbardziej classic. Już są mody na np. Pvp przypominające classic , lub nasze trap bridge , jeszcze moment i będzie. Sam postawie chętnie server na takim większym modzie.
     
    Anszej likes this.
  10. vkimbo

    vkimbo Catapult Fodder

    Messages:
    29
    nie no porażka, jeszcze na początku tygodnia dało się pograć na classicu no ale teraz to już porażka, servery są tak zlagowane, że się odechciewa grać.
     
    miniu likes this.
  11. polityka wielkich korporacji
     
    Zwanek and miniu like this.
  12. umcykpol

    umcykpol Shopkeep Stealer

    Messages:
    64
    Marudzicie...
    Mnie tam się podoba. Jeśli wam nie to kupcie sobie inną grę albo ogólnie KAG bo vkimbo chyba nawet tego nie zrobił.
     
  13. Zwanek

    Zwanek Shopkeep Stealer

    Messages:
    36
    @umcykpol
    Nie przesadzajmy. Gdyby ludzie zamiast marudzić po prostu przenosili się gdzie indziej, to nic by się nie rozwijało. Krytyka sama w sobie nie jest zła, warto tylko zachować zdrowy umiar i opierać ją na jakichś logicznych wnioskach ;)
     
Mods: sinnertie