1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Kolejny Polski server - [PL] Random

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by LastShadowPL, Nov 14, 2011.

Mods: sinnertie
  1. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    Witam, kilka godzin temu postanowiłem wykupić server kag. Trochę pomyślałem i wymyśliłem jaki tryb gry ma na nim być i oto jest tryb Random wymyślony przeze mnie. Chodzi w nim o to, że jest w nim zawartych kilka trybów: DM, DM - CTF, FLY.

    DM: wiadomo o co w tym chodzi, jedyna zmiana to to, że jest klasa budowniczego, której nie mogłem usunąć tylko z jednej mapki, ale nie przydaje się ona do budowania na małych mapach - rycerze od razu nas zabiją.

    DM - CTF: Jak normalne CTF z tym że mamy do dyspozycji mniej unitow i nielimitowane bomby

    FLY: Spawnujemy się na samym szczycie powietrznego toru przeszkód, skaczemy w dół, jeżeli uda nam się przeżyć, czekamy aż reszta się zabije lub ktoś z przeciwników do nas spadnie.

    Zapraszam do grania na serwerze. Na razie są tylko 3 mapki, ponieważ jak pisałem na początku server powstał kilka godzin temu. Jeżeli server wam się spodoba - za miesiąc wykupie więcej slotów. Zrobię kilka mapek do DM, może jedną do CTF. Do FLY nie wiem jak można dodać inne ;x.

    Zapraszam do grania. No i jeżeli dałoby radę to piszcie w tym temacie propozycje mapek oraz opinie o serverze ;)

    Sorki za długie nudne, opisy, dzięki za wytrwanie do końca. ;)
    Miłej gry.
     
  2. KamQ

    KamQ Shipwright

    Messages:
    3
    No i Ja już na samym początku chciałbym pochwalić ten serwer :).
    Ze względu na to iż widać starania administratora . Dodaje niezwykłe mapki, i to na dodatek własnego wykonania co mnie bardzo zachwyca . I oczywiście podejście do gry, entuzjazm w rozwijanie serwera, i pomaganie graczom .

    Naprawdę, zagrajcie sami i się przekonajcie .

    Pozdrawiam : KamQ
     
  3. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    Przez kilka dni server może nie działać, nie będzie nowych map. Powód? Nie mam chwilowo czasu i chęci na edytowanie go. Najpóźniej nie będę robić do piątku 25 Listopada. Przepraszam za problemy.
     
  4. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Zerżnięte żywcem z Rapid Deathmatch
    Gigantyczny minus dla ciebie.
     
  5. LastShadowPL

    LastShadowPL Shopkeep Stealer

    Messages:
    39
    Niestety nie mogę utrzymać servera. Nie mam kasy na wykupienie go na dłużej, ponieważ kupuję nowy telefon. Poza tym server był zbugowany. Nie działały komendy admina, co chwilę się crashował. Możliwe, że kiedyś jeszcze zrobię nowy. Ale to raczej nie w tym roku. Dzięki za granie.
     
Mods: sinnertie