1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Liga Polska Classic

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by cepiarz, Jun 15, 2014.

Mods: sinnertie
  1. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    Jakość HD mnie nic nie dała. Ciemno jak u murzyna w d****.
     
  2. PussyDestroyer

    PussyDestroyer Bison Rider

    Messages:
    318
    Join rat they said that will teach u skill they said ::P:
    --- Double Post Merged, Jul 6, 2014, Original Post Date: Jul 6, 2014 ---
    Prawdopodobnie tak
     
  3. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Jeden knight z pruss z archerem sami to wygrali. A ten knight to wygrywal walki 3vs1.
    Moi faworyci:
    Grey
    Pruss
     
  4. PussyDestroyer

    PussyDestroyer Bison Rider

    Messages:
    318
    grey
    Pruss
    Pruss trochę zyskało w moich oczach
     
    Eterion and miniu like this.
  5. Anyłej trochę mało drużynek na tych mistrzostwach :P
     
  6. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    @up
    Bo same miszcze i rat.
     
    ReinHold likes this.
  7. Cuttek

    Cuttek Builder Stabber

    Messages:
    0
    Prussy to cheatery. Wyzywają nas od noobów, cheaterów i nie tylko nas. Uważają nas za gnojków, a siebie za lepszych. Są sami są noobami nie umieją w ogóle grać tylko cheatują cheaterzy jedni. I nie tylko ich się to tyczy. Większą część tych gildii które startowały do tego turniej używają cheatów i wszystkich wyzywawają nas nie powiem jakimi słowami. Zgadzacie się?
     
  8. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Up
    Pierwszy raz cie widze na oczy i nie wiem czy ci moge wierzyc
    Po drugie jak cheatuja? I jezeli takie cos widzisz to nagrywasz i zglaszasz do odpowiedniego dzialu.
     
    Eterion and miniu like this.
  9. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    "Są sami są noobami " Ta forma zdania nie ma sensu
    Pod koniec bitwy jeden z RaT zgrifował mi wieże :< ,a potem " To nie ja ! "
     
    Eterion and miniu like this.
  10. Radinyn

    Radinyn Arsonist
    1. Roar Team - [RaT]

    Messages:
    17
    Ludziska, popieram Cuttka prawie we wszystkim. Możecie ogarnąć obrażanie nas? (głownie cepek ;-;) Wiem to że nie cheatujecie. Co do zgriefeowania kost się słusznie wkurzył bo ten odrzut 200000000 km i zabijanie na hita ze slasha knightów z full hp... Moglibyśćie chociaż ofnąć adma na czas turnieju. Oto moje zdanie :zchicken:.
     
  11. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    A ja uważam, że te zawody to powinny być mecze towarzyskie, a nie najlepsza okazja do kłótni między klanowych. Jak macie się kłócić to się do siebie (za przeproszeniem) kurna nie odzywajcie i będzie spoko. A jak już jesteście wkurzeni bardzo na siebie i nie możecie wytrzymać, żeby nie rzucić jakichś obrażających tekstów to macie bardzo ciekawą funkcję. Wystarczy wcisnąć escape, następnie kliknąć w prostokącik z napisem ignore player, wyszukać drużynę i nick następnie dać ignore 1 hour/day i już podczas wojny macie ze sobą spokój. Dobra skończyłem :P
     
    Eterion and miniu like this.
  12. moltag123

    moltag123 Haxor

    Messages:
    410
    Raduś to są bugi kaga ;) Tu na klasyku nie ma takiego czegoś jak admin mod ze zabijasz na hit
     
    Eterion likes this.
  13. GodOfArrow

    GodOfArrow Arsonist
    1. Clan For Fun - CFF

    Messages:
    201
    Jedyna rzecz , dzięki której Pruss wygrało to ZGRANIE ! RaT postawiła jakieś klocki zamiast wieży , byli zamotani ... A Pruss prosto zaatakowało jedną zgraną akcją i wrócili do bazy z flagą...Tu nie ma żadnych cheatów i niczego innego.A co do wyzywania to kultura osobista (Mojej można nie podzielać )
     
    Eterion and miniu like this.
  14. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    Arrow, zawsze przegrani, którzy nie mogą się pojednać z porażką mówią, że wygrani cheatują :wink:
     
  15. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Nie pierdol. Abc przegrało z 3 razy vs NMS a za każdy war sobie dziekowalismy, (na koneic wygraliscmy) i było kul. Przegrana z FAITH - było kul. NIE PIERDOL


    Btw. Popieram cutka
    Panie, tym odrzut na pinć tysincy metruf. Jak on mie nie pierdolnie z miecza to ja u nich w bazie nyłym, jusz flage biore ale luczkim 1mln strzal neiwidzialnych we mnie i umaruem kuhwa
     
    ReinHold likes this.
  16. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Ale to nie temat do tego xd
     
  17. Porti

    Porti Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    205
    Miniu ale ja powiedziałem:
     
    Eterion and cepiarz like this.
  18. .:.Odebrano transmisję.:. Jedno jest pewne :P Nasz KAGuś to w zasadzie sterta błędów, która czasem denerwuje a czasem nie. Jednak IMO właśnie za te błędy lubimy Classic'a. No bo kto nie chce czasem polatać sobie po świecie bez czituf xd Jeżeli mam coś do zarzucenia KAGowi, a raczej administracji poszczególnych serwerów, to małą liczbę adminów. Przeważnie przy przedłużającej się rozgrywce wchodzi jakiś cheater (np, hjk, angelouscośtam) i psuje atmosferę dobrej rywalizacji. Popieram Porti'ego, jeżeli mamy się tylko kłócić to lepiej nie odzywajmy się wcale :P .:.Koniec transmicji.:.
    --- Double Post Merged, Jul 8, 2014, Original Post Date: Jul 8, 2014 ---
    Przede wszystkim KAG to tylko gra, która ma sprawiać przyjemność z rozgrywki, a nie inaczej :P
     
    miniu and Porti like this.
  19. TeQaS

    TeQaS Haxor

    Messages:
    132
    Dlatego gram w bete. I skillujcie juz bete bo po klasyku czas na lige bety.
     
  20. Ja tam w betę nie gram.
     
Mods: sinnertie