1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Najlepsze/najzabawniejsze/najgłupsze sytuacje, jakie przydarzyły ci się w KAG

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by konradh, Sep 13, 2011.

Mods: sinnertie
  1. Lou

    Lou Shipwright

    Messages:
    1
    Co do tematu, najdziwniejszą sytuacją, która mnie spotkała było przeżycie upadku z wysokości prawie sięgającej krańca górnej części mapy poprzez upadek na krawędź zamku. Nie zjechałem po nim tylko uderzyłem o wystający brzeg i nie ubyło mi ani pół serduszka. (Wyskoczyłem dla zabawy z tej podniebnej konstrukcji do ostrzeliwania przeciwników gruzem.)
     
  2. Hrobar

    Hrobar Shipwright

    Messages:
    7
    Najgłupszą sytuacją lub najdziwniejszą jaka mi się przydarzyła to , że budowniczy drużny czerwonej postawił katapultę za twierdzą i nawalał w swoich :D
     
  3. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Mnie ostatnio builder wystrzelił katapultą i to o tyle tak chamsko, że za linie wroga... Na drabinę. Warto dodać, że lot był dość długi.
     
  4. pacman

    pacman Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    16
    Zrobimy tak: ja pójdę spać, a Wy mnie obudzicie jak na serwerach nie będzie Polaków, ok? "Ale żalowa gra", "suka", "kto pl?", "jest jakiś czysto polski serwer?", "Kuba griefer ! !!!1 1 11!1 1 1oneone".
    Dziękuję, postoję.
     
  5. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Dlatego właśnie rzadko się przyznaję do tego, iż jestem Polakiem. Przynajmniej w społecznościach internetowych.
     
  6. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Na prawdę chcesz czekać? To może zająć... Około... 654164646544626176216572167216526572416523716127565716575196 lat. A tak na serio - poczekaj 2 miesiące, a nawet na arabskich będą wyłącznie Polacy xd
     
  7. y4nuszek

    y4nuszek Shipwright

    Messages:
    6
    To straszne. Jakoś nikt inny na serwerach międzynarodowych nie pisze w swoim języku, tylko Polacy. I często piszą jedynie bluzgi...
     
  8. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Ta. Bluzgi, albo... Nie mam screena, ale było coś takiego:

    <nick>:Tutaj kamienia daj.
    <nick>:KAMIENIA IDIOTO.
    <nick>:To nie jest kamień <censored>
    <inny nick>: <nick> GRIEFER!
    *naciskam M, żeby przejrzeć mapę, a tam, gdzie wcześniej widziałem budowlę wroga nic nie stało*

    Nie wiem, czym on tam mu wyburzył, bo pewnie tak było, ale domyślam się, że użył bomby xd
     
  9. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Smutna prawda. Zacząłem grać ostatnio w Heaven and Hearth i na chacie globalnym co chwilę widzę "kto pl? przejmujemy chat?' - i zaczyna się pieprzenie o niczym, by 'zagłuszyć' angielski. Do tego 90% rozmów po angielsku = pomaganie noobom, rozmowy o wydarzeniach w grze, jej rozwoju itp... Typowe linijki Polaków to "haha nooby mam złoto", "POLAND POWER", "e franek gdzie jest mój x, nie umiem k** znaleźć" itd.. Zjechałem ich, że mi wstyd za nich, to jeden zaczął jakimś exploitem pisać z mojego nicka jakieś głupoty... TRAGEDIA
     
  10. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    No cóż, według moich obserwacji, w porównaniu do 2008 rasa Polaków strasznie się zmniejszyła. Teraz nadchodzą espanole i ogólne to oni sprawują władzę. Co inteligentniejsi Polacy (a jest ich całkiem dużo, bo 4/10) piszą po angielsku dla lepszej kooperacji.

    PS.
    HnH - Gdybyśmy znali Hiszpański, to też pewnie byłaby masa takich tekstów jak pisał czubai.
     
  11. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Nie lubię francuzów i meksykańczyków w grach(KAG i HnH) - po prostu lamią dużo.
    HnH - jeden griefer(meksykańczyk) domyślił się SAM okraść Sodom(w czasach 3-4 World była to najpotężniejsza metropolia[Byłem tam jakiś czas :> ]). Potem mała grupka z Sodom wybrała się zrobić mu małe "przemeblowanie". Efekt?
    Inwazja golasów przez pół godziny - a my tylko grindowaliśmy skille :>
    ------------------------------------------------------------------------
    Edit1:Sytuacja zdarzyła się w 4 World, gdzie byłem w małej wioseczce. Koleś nie mógł podnieść Tin bar QL 23(dla nas to sporo wtedy było). A co robił? Usiłował podnieść ten oto przedmiot na granicy wioski, męczył się...14 godzin! W końcu rzuciliśmy mu Tin bara QL 14, podziękował i poszedł(rzuciliśmy, bo blokował wjazd do wioski :F)
     
  12. sado

    sado Shopkeep Stealer

    Messages:
    26
    +1...
    W KAG jakiś tydzień nie grałem więc nie wiem na ile wygląda obecnie inwazja Polaków, ale Francuzi jakiś czas temu robili dokładnie to samo - może poza bluzgami. Choć skąd ja to mam wiedzieć jak nie znam francuskiego :) Na pewno roiło się od francuskiego w czacie.

    A co do ich lamienia - IMO oni po prostu zazwyczaj nie znają angielskiego. Była raz taka śmieszna sytuacja (czyżbym przypadkiem powrócił do tematu? :) ) - w moim teamie było ~10 budowniczych, ja jako knight i chyba jakiś inny koleś jako knight/archer. Wkurzyłem się odrobinę na sytuację - jak nietrudno się domyślić, przeciwnik bardzo szybko stanął nam tuż pod bazą. Bez większych nadziei napisałem po angielsku na czacie coś w stylu "niech każdy zmieni klasę na rycerza/łucznika bo przegramy". Obserwowalem przez chwile reakcję - oczywiście żadnej. Normalne, tego się w końcu spodziewałem po budowniczych budujących dla budowania. Chwilę później zobaczyłem w team chacie jak jakiś francuz napisał coś co prawda w całości niezrozumiałego, jednak słowa "chevalier" i "archer" kazały mi się domyślić, że przetłumaczył moją wypowiedź. Wyobraźcie teraz sobie wyraz mojej twarzy, gdy po moim respawnie zauważyłem, że w bazie nie ma żywej duszy, a cały team rzucił się do przodu... :D
     
  13. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    tl;dr jestem pijany i chuj
     
    PussyDestroyer, wormman and Worm like this.
  14. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    A ciekawe po co ja to wczoraj napisałem... :>
     
    Worm likes this.
  15. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Wybaczam, też mi się zdarza dokładnie to samo, kiedy wracam w naprawdę 'złym' stanie. ;p Albo na gg piszę do ludzi, z którymi lata nie gadałem.. :F
     
  16. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Ale nie o to chodzi, że ja tego nie pamiętam. Po prostu nie wiem dlaczego to zrobiłem. :>
     
  17. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Mi również o to. ;)
     
  18. Quantom

    Quantom Shipwright

    Messages:
    7
    Straszny offtop jest tu więc spróbuje na dobre wrócić do tematu. A mianowicie nasza drużyna zrobiła most na bazę wroga ale most z... Drzwi o.O. Byłem łucznikiem poszedłem na koniec i wcisnąłem przycisk w dół by się położyć chyba wiecie co było dalej XD.
     
  19. LordBuilder98

    LordBuilder98 Bison Rider

    Messages:
    19
    no powiem :D, gra dobija zajebistością
     
  20. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Nie wiem jak to dokładnie działa ale żeby zostać zabitym przez zamykające się drzwi albo most.... :)
     
Mods: sinnertie