1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polskie forum

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by sado, Sep 4, 2011.

Mods: sinnertie
  1. sado

    sado Shopkeep Stealer

    Messages:
    26
    Siema, fajnie że mamy dział dla Polaków, itp. itd. Pusto tu i nic lepszego nie przyszło mi do głowy. Może wy uratujecie sytuację i napiszecie coś mądrzejszego niż ja.
     
  2. hansel

    hansel Shopkeep Stealer

    Messages:
    94
    Polskaaaaa

    Nasz serwer jest mniej popularny niż francuski -_-
     
  3. sado

    sado Shopkeep Stealer

    Messages:
    26
    Francuzi mają ogromną społeczność (wyrosłą głównie z ich społeczności minecrafta), od jakichś 2 tygodni na wszystkich serwerach jest ich pełno.
     
  4. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Ja próbuję aktualnie skontatkować się z adminami minecraft.pl. Udało mi się to wcześniej i odpisali, że prawdopodobnie pomogą rozpromować KAG, ale sprawa jakoś przycichła.
     
  5. hansel

    hansel Shopkeep Stealer

    Messages:
    94
    A co z forami soldata? MM wciąż udaje że to nie on robi KAG?
     
  6. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    A co Ci po forum soldata?
     
  7. hansel

    hansel Shopkeep Stealer

    Messages:
    94
    Duża społeczność która może być zainteresowana następną grą MM.
     
  8. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Oj chyba dawno tam nie byłeś.
     
  9. hansel

    hansel Shopkeep Stealer

    Messages:
    94
    Nie wiem jak bardzo się zmienili przez 2 lata, ale na pewno jest ich więcej niż fanów KAG. Zasugerowałem fanów soldata ponieważ ich łatwiej będzie zachęcić do KAG. Ja właśnie poprzez soldata znalazłem bloga MM, skąd dowiedziałem się o tym że to właśnie on robi KAG. Już prędzej słyszałem o tym tytule, ale myślałem: "Pffft kolejny klon Minecrafta... Zrobiony przez MM??? Hot shit, gdzie to się ściąga".
     
  10. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Był temat na forum o KAG. Zbyt dużych fajerwerków nie uzyskał.
     
  11. MM

    MM THD Team THD Team Administrator Global Moderator

    Messages:
    327
    Macie okazje pogadac ze mna po polsku :).
     
  12. Michaeldz

    Michaeldz Shipwright

    Messages:
    2
    Czuję się dumny, że twórca takiej gry jest Polakiem. Już ja trochę poreklamowałem wśród kumpli i for. Znalazłem przypadkiem na indie db (na które wchodzę przez dobrze się zapowiadające Survivors of Ragnarok), i od razu pokochałem. Pierwsza gra, która tak świetnie wykorzystuje potencjał budowniczy, oraz strategiczny. Tylko 3 klasy-ale jaki balans. Piękne. Proponowałbym dodanie 4tej klasy - szpieg, mogło by to fajnie wpłynąć na rozgrywkę (oraz wojny), mimo wszystko trzeba by go dobrze zbalansować. No i 3 klasy mają jako taki urok.
    Mam małe pytanie - czy masz jakieś plany wydawnicze co do wydania gry w polsce/możliwości kupna w złotówkach? Po prostu.. nie przepadam za desurą ^^.
     
  13. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Paypal i jedziesz dalej.
     
  14. Michaeldz

    Michaeldz Shipwright

    Messages:
    2
    Bez karty bankowej? Odpada :/.
     
  15. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Aaaa, ja zapominam, że dzieci grają w gry... :D Tak czy siak, do paypala wystarczy konto bankowe z możliwością przelewów on-line.
     
  16. pacman

    pacman Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    16
    Co z tego, że MM jest Polakiem? ;) It's all about GAIMZ. Cieszę się, że dowiedziałem się o KAGu na tyle wcześnie, że nick nie był zajęty jak to zwykle bywa z pacmanami... :) Gra ma wielki potencjał i chętnie będę pomagał w zaludnieniu serwerów. Szkoda tylko, że w tego typu grach bardzo łatwo spotkać kogoś kto nie powinien mieć dostępu do internetu ;)
     
    RadioActive likes this.
  17. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Od wyrywania takich chwastów jestem ja. :)
     
    RadioActive likes this.
  18. archont

    archont Shopkeep Stealer

    Messages:
    103
    Myślę że warto by było żeby o KAGu napisali w tym czy innym magazynie o grach. Jest to w końcu rodzima produkcja i wspieranie polskiego indie gamedevu. Ma ktoś kontakt do pismaków w cd-actionach i innych gamblerach?
     
  19. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Łatwiej by było odnaleść się w grze gdyby tak można było w opcjach ustawić flagę która to by była wyświetlana obok nicku przy wynikach
     
  20. suchy

    suchy Shipwright

    Messages:
    6
    Witam
    Kupiłem dzisiaj konto premium poprzez PayPal. Niestety przed wpłatą nie wpisałem swojej nazwy konta. Po zakupie dostałem mail o treści:
    "Hi, thank you for purchasing King Arthur's Gold Premium edition!

    Unfortunately you didn't specify your game account name. Please reply to thd.supp@gmail.com with your game account name so we can set it to premium ASAP!"
    Wysłałem więc maila z nazwą mojego konta na podany adres. Jak długo się czeka na aktywację konta premium?
     
Mods: sinnertie