1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polskie forum

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by sado, Sep 4, 2011.

Mods: sinnertie
  1. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    To tak jak ja :P Tylko mam pytanie - tyko mi za każdym razem podniesiona bomba wybucha w ręce? :P
     
  2. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    Hmm... ja wiem że jestem lamą i co ja tam mogę wiedzieć o KAG, ale sądząc po konsolce, ta gra coś pobiera. Z tego co zauważyłem, czasem ma problem z pobraniem któregoś z plików. Dlatego:
    Czy może być ktoś tak miły i uploadnąć cały swój folder z grą (ofc ten, któremu gra działa). Mam szczerą nadzieję, że to pomoże. ;(
     
  3. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Podnoś tylko wcześnie rzucone bomby i od razu odrzucaj. Biorąc pod uwagę lag, zawsze to trwa chwilę, więc nie da rady odrzucić bomby bliskiej wybuchu. Bardzo ważne jest też nie naciskać E więcej niż dwa razy. Jeśli to zrobisz, to często jest tak, że bombę rzucasz i momentalnie łapiesz z powrotem. Efekt niezbyt pozytywny. ;p
     
  4. Weremir

    Weremir Shipwright

    Messages:
    2
    eh niewiem co jest z tym KAG reinstaluje i robie repair jak się aktualizacja ściągnie pisze żeby gre tam zrestartowac a potem mam błąd ciągle jakiś
     
  5. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Hmm, jeśli jesteś pewny, że to po prostu updater nie jest w stanie pobrać plików gry, to może blokuje Ci go firewall? Sprawdź, jak nie, to wrzucę Ci folder.
     
  6. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    Niestety, cały czas mam wyłączoną. :/ A poza tym, wtedy jak mi gra jeszcze działała, to zapora była włączona, więc nie w niej kwi problem.
     
  7. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Może masz zablokowanego Dropboxa, bo gra stamtąd pobiera stuff.
     
  8. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
  9. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    Ehh, to nie w tym problem. Pobrałem, odpaliłem - to samo. :( Dam kilka możliwie przydatnych wskazówek:
    -Przy którejś instalacji gry, we wszystkich programach (Start > wszystkie programy) pojawił się "Microsoft Silverlight". Wywaliłem to.
    -Podczas instalacji wyskakuje okienko setupu Visual C++ 2008 Redistributable, mogę tylko naprawić i odinstalować. Zawsze aprawiam, chociaż raz reinstalowałem.
    -Gdy gra mi odpaliła, zdaje się, że grzebałem w tym Visual C++, bo po jego instalacji mam informację "jest wysoce zalecane pobranie najnowszych service packów i security updatów", i link do Product Support Center.
     
  10. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Eh, nie dziwie się że ci nie działa.

    Zainstaluj ponownie M$ Silverlight i zaaktualizuj Visual C++ ponownie, pierogu.
     
  11. sado

    sado Shopkeep Stealer

    Messages:
    26
    Pierogu, od kiedy KAG potrzebuje Silverlighta do działania? :)

    (Nie żebym sam miał lepszy pomysł jak pozbyć się problemu. :/)
     
  12. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Tylko że on ZAWSZE wywala rzeczy które są ważne i się potem dziwi że nie działa.

    Poza tym nie mam lepszego pomysłu.
     
  13. herfog

    herfog Shipwright

    Messages:
    3
    Jaki to serwer?
     
  14. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
  15. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Miałeś to zrobić już rok temu.

    Zrób Force-Update KAG (Znajdziesz rzecz do tego w root folderze gry)
     
    RadioActive likes this.
  16. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    Użyłem make-version.bat. Później odpaliłem grę. Pobierały się pliki, na koniec poprosiło o restart gry, więc zamknąłem okienko konsoli. Po restarcie: Cały czas crash [​IMG].

    PS.
    Własne emotikony importowane z AQQ rox.
     
  17. Hrobar

    Hrobar Shipwright

    Messages:
    7
    screen-11-09-19-22-36-12.png screen-11-09-19-22-36-12.png Ostatnio jak grałem z moimi kolegami zbudowaliśmy oto taką twierdzę. Oceńcie czy wam się podoba czy nie :)
     
  18. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Super, a drużyna gdzieś tam na froncie walczy za Was. ;)
     
  19. Frenzel

    Frenzel Shipwright

    Messages:
    1
    Twierdza wizualnie ok, ale mało praktyczna w obronie =P
     
  20. Hrobar

    Hrobar Shipwright

    Messages:
    7
    Z przodu zbudowaliśmy jeszcze jedną wysoką wieże do dodatkowej obrony :)
    A przeciwnik był strasznie słaby :D
     
Mods: sinnertie