1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polskie forum

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by sado, Sep 4, 2011.

Mods: sinnertie
  1. Isengard

    Isengard Shipwright

    Messages:
    3
    Siema all. To jest mój pierwszy wpisek na forum, i napewno nie ostatni bo gra jest naprawdę zaje***** i będe w nią bardzo długo ciupał. (Dzisiaj i wczoraj w szkole nie byłem przez ta gre)
     
  2. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Do szkoły.
     
  3. Hrobar

    Hrobar Shipwright

    Messages:
    7
    Lepiej po szkole sobie pograj ;)
     
  4. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Nie powinno się odkładać takich rzeczy jak nauka aby sobie pograć w jakąś gierkę.

    Aka Won do szkoły w trybie natychmiastowym :D

    ----
    Hrobar, zameczek ładny, ale następnym razem zadbaj też mocniej o obronę, ładny wygląd to nie wszystko :F
     
  5. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Też tak robiłem a patrzcie, jaki mądry wyrosłem. :)
     
  6. herfog

    herfog Shipwright

    Messages:
    3
    Zamek ładny, tylko do czego jest to pomieszczenie w lewej wieży?
     
  7. Aurelius

    Aurelius Shipwright

    Messages:
    3
    Niski, otwarty. Ogółem crap jeśli chodzi o praktyczność.
     
  8. y4nuszek

    y4nuszek Shipwright

    Messages:
    6
    Jest/będzie kiedyś jakiś ogólny ranking konta?
    Ilość K : D, wygranych/przegranych ctf'ów, wzięcia udział w ctf'ach. Na razie po wygranej lub przegranej bitwie, brakuje mi takiego podsumowania. Taki niedosyt pozostaje.
     
  9. Isengard

    Isengard Shipwright

    Messages:
    3
    Wystarczyla by łączna ilość killi, scora i oczywiście suma godzin przebytych w grze. Takie staty motywowaly by do dalszej gry, bo wszyscy widzą jak dobrze grasz itd itp...
     
  10. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    A potem gra sie zamieni w coś w stylu "Lololo mam lepsze staty od ciebie lolo" "O NIE NIE MASZ, IDE ZAWALIĆ SZKOŁĘ/STRACIĆ PRACĘ ABY CIE TYLKO POBIĆ W RANKINGU"

    I tak w koło, nikt nie będzie grać, każdy się będzie ścigał o pozycję.

    Zdecydowane nie dla takowego pomysłu.
     
  11. Isengard

    Isengard Shipwright

    Messages:
    3
    Vatx granie dla przyjemnosci to nie wszystko
    Gra sie o lepszy level, o podbijanie statystyk i to wlasnie uzaleznia w grach.
    A ludzie uzaleznieni sa tez potrzebni. ta gra jest warta tego.

    (i nie chodzi o jakies statystyki na forum, bo na forum kazdy moze nabic 1000 postow i mowic ze jest dobry. Chodzi mi tylko i wylacznie o statystyki i umiejetnosci w grze)
     
  12. Hrobar

    Hrobar Shipwright

    Messages:
    7
    OHH MY GOOD :huh?: Nie chce nikogo obrażać, ale takiej wypowiedzi nigdy nie słyszałem. Takie troche dziecko Neo.
    Isengard nie chce cię obrażać , ale po twojej wypowiedzi wszystko na to wskazuje ;)
     
  13. Amade

    Amade Shipwright

    Messages:
    2
    Isengard jeśli w tej grze chciał byś się uzależnić od statów zapisywanych gdzieś na stronie to współczuje :) mi wystarczy obecna forma gry, żeby się uzależnić :) takiej gry mi brakowało, ma wszystko co mi potrzeba, żeby się nacieszyć w pełni grą.
     
  14. Furai

    Furai THD Team THD Team Administrator

    Messages:
    3,124
    Mondry*, tyle do szkouy hodził a nie wie jak sie pisze sie.
     
    Vatx, sado and czubai like this.
  15. sado

    sado Shopkeep Stealer

    Messages:
    26
    Pomijając już to że kompletnie nie zgadzam się z Isengardem bo według mnie granie dla nabijania skilla nie ma sensu (no, chyba że mówimy o CSie i dostaje się za granie na turniejach ciekawe pieniądze) a statystyki (czy to postów na forum, czy to w grze) istnieją tylko po to żeby powiększyć sobie tzw. e-penisa, to wydaje mi się, że KAG jest naprawdę ostatnią grą która nadaje się do "kompetetywnego" grania. Taki nawet Soldat, to i owszem, tam co innego, ale KAG opiera się na skakaniu wszystkim po głowach i cięciu mieczem bądź strzelaniu z łuku ile wlezie. Chyba że jestem lamą i nie mam dość skilla żeby docenić możliwość posiadania jakichś umiejętności w tej grze :D
     
  16. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Niestety, twoje pojęcie grania jest po prostu... GŁUPIE.

    Gry powstały tylko i wyłącznie po to by czerpać z nich przyjemność i miło spędzić przy nich czas, a nie się od nich uzależnić.

    A uzależnienie to niestety poważna choroba i boże broń ludzi aby się nie uzależnili od jakiejkolwiek gry.

    Jeżeli ktoś gra w coś tylko i wyłącznie dla większego lvl'a i lepszych statystyk, to współczuje mu z całego serca.

    Przy tym również popieram Ostatnie posty: Hrobara, Amade i Sado.
     
  17. Aurelius

    Aurelius Shipwright

    Messages:
    3
    Popatrzmy na najlepszych - TF2
    Są statystyki? Są. Umilają grę? Umilają!
    Jestem za Isen
     
  18. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Może i statystyki umilają gry, ale to nie znaczy że powinno sie grać tylko dla statystyk.
     
  19. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Ja gram w TF2 tylko dla jaj, żeby się pośmiać z tego jakie tam faile wydziwiam. xd
     
    Vatx likes this.
  20. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Rzeczy na świecie są po to, żeby każdy ich używał jak chce. Co to za dziecinny spór? Rozumiem, że się nie zgadzacie i wyrażacie argumenty, ale wpajanie komuś jedynej słusznej (swojej) wersji, stwierdzanie, że coś powstało tylko dla tej drogi, jest ignoranckie.
     
Mods: sinnertie