1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Polskie forum

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by sado, Sep 4, 2011.

Mods: sinnertie
  1. pacman

    pacman Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    16
    A propos screenów z bajecznego zamku:
    Co nie zmienia faktu, że ta gra polega na zabijaniu, mordowaniu, przemocy, kooperowaniu po to, żeby zabijanie, mordowanie było bardziej efektywne, a nie na budowaniu ładnych zamków :eek: Jeszcze widzę zabójczą pułapkę po prawej stronie, która posłuży wrogim jednostkom do podstępnego wtargnięcia do zamku przez podłogę - cwaniaki!

    Wszelkie staty mogą być, ale nikogo nie oszukasz - to nie Quake i K/D o niczym nie świadczy i nikogo nie interesuje. Wydaje mi się, że KAG ma być grą typu kliknij "Join", kill 'em all, pomóż towarzyszom i wyjdź w każdym momencie walki, zostawiając za sobą dziury po bombach.
     
  2. y4nuszek

    y4nuszek Shipwright

    Messages:
    6
    Czubai ma racje. Hejtujecie trochę jak dzieci, których się tak bardzo boicie( że zepsują grę, próbując być imbafirst). Tak jak by te statystyki były obowiązkowe. A mi chodziło o zwykły dodatek, którym mógłbym się pochwalić, sprawdzić u innych. Już nawet nie rankingi. Ale zobaczenie jak mi idzie na przestrzeni kilku gier byłoby fajne.
     
  3. Jajnick

    Jajnick Shipwright

    Messages:
    14
    derp
     
    willow270 likes this.
  4. SchabowyZaglady

    SchabowyZaglady Shipwright

    Messages:
    18
    Hah, nais.

    Mi tam statystyki nie będą przeszkadzać. Mimo to, nie zależy mi na nich, bo mój K : D sięga poniżej 1, czy nawet 0,5 :p
     
  5. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Statystyki też mi przeszkadzać nie będą, ale nie lubie ludzi którzy grają tylko i wyłącznie dla statystyk a nie własnej przyjemności.
     
  6. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Ale mu statystyki sprawiają przyjemność, łapiesz? ;p Serio, dajcie spokój. Powtarzam - nie lubić go i to wyrażać jak dla mnie możesz, nie jestem częścią 'pozytywnej młodzieży', która idzie przez życie bezkrytycznie, bo po co mówić niemiłe rzeczy.. Ale nie mierz wszystkiego swoją miarą.
     
  7. Quantom

    Quantom Shipwright

    Messages:
    7
    Czy tylko mi się wydaje że czasem tabela wyników źle działa ? Czasem nie zalicza mi zabójstw wy też tak macie ?
     
  8. pacman

    pacman Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    16
    1. Nie stawia się spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
    2. Raczej nie zwracam uwagę na score-board. Tylko jeśli dostanę od jakiegoś rycerzyka w pupe i chcę ponarzekać na lagi :q
     
  9. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Quantom pewnie chodzi Ci o zabójstwa po swojej śmierci, czyli np rzuconą bombą. Tych killi nie zalicza chyba że bombę będziesz ciągle trzymał i popełnisz nią samobójstwo, czyli taki kamikadze :D
     
  10. Quantom

    Quantom Shipwright

    Messages:
    7
    Chyba połowa moich killi była właśnie po śmierci (nie można załadować bomby do katapulty to ładuje się rycerza :)), można by to poprawić chyba że tak jest specjalnie to nie wnikam.
     
  11. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Statystyki są przydatne do innego typu gier. Tu zdecydowanie odpadałoby to. Można by było co prawda zrobić osiągnięcia tak jak na STEAM, to było by o wiele ciekawsze, np "Król flag" - za przechwycenie x ilości flag. Jednak ja bym traktował to jaki "fjuczer".

    Z tego co zobaczyłem na http://media.tumblr.com/tumblr_lqx2u7ObHd1qb1ded.png, nie jest wszystko jeszcze dokończone, np lista serwerów, na screenie widać opcję zaznaczania serwerów jako ulubione, gdzie tego jeszcze nie ma w grze.

    Tylko czekać na jakieś nowe funkcjonalności.
     
  12. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    hehe ja tam nie patrzyłem na staty jak grałem w KAG :) Zawsze się liczyło budowanie pułapek i fortecy :D
     
  13. Fonger

    Fonger Shipwright

    Messages:
    3
    Dobre jak by dodał liste przyjaciół bo nie moge nigdy kuzyna znaleść.
     
  14. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Jest to w planach. Podstawa w grach multiplayer, jakby nie patrzeć. ;)​
     
  15. JolekIII

    JolekIII Catapult Fodder

    Messages:
    1
    Mam problem ciągle mam tylko 9 albo 11 serverów i tak na terminalu mam update error. :>:(:
    Jak próbowałem wejść na strone główną kag2d.com to mi pokazało error co z tym zrobić :QQ:
     
  16. Kaszek

    Kaszek Shopkeep Stealer

    Messages:
    15
    Wyrzuć swój komputer przez okno i kup nowy :)
     
    Shadza and willow270 like this.
  17. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    @Jolek napisz do supportu , też kiedyś nie mogłem wejść na kag2d.com , ale coś tam zrobili i działa.
     
  18. Beton

    Beton Bison Rider

    Messages:
    13
    ci co nie patrza na staty to porostu leszcze bo po co sie zalamywac statami 0/253647, ja lubie sobie w swoje staty zerknac czasem bo i widze ze coraz lepiej mi idzie.
    satysfakcje sprawia to jak team ma 0 fragow a wrog liczy wiecej jak 15, i ludzie sa spokojni i pisza ze "beton i tak da rade" i daje.
    chociaz teraz jest ciazko po tych upd, wczesnij to i solo na 40 w defensywie dawalo sie rade na starych serverach...
     
    Froghead48 likes this.
  19. DawidPudzian

    DawidPudzian Catapult Fodder

    Messages:
    2
    Mam pytanie...jak zmienic hasło w KAG ?
     
  20. Nie da się.
     
Mods: sinnertie