1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Premium za sms - przerwana transakcja po 3 sms...

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by Thuldumar, Aug 26, 2012.

Mods: sinnertie
  1. Thuldumar

    Thuldumar Catapult Fodder

    Messages:
    3
    Witam. Chciałem sobie dzisiaj kupić premium w KAG za pomocą sms ale podczas wysyłania 3 odpowiedzi przerwało mi na stronie transakcje i miałem komunikat, że pobrało mi tylko 22 zł... Dostałem za dwa smsy kody, a za wysłanie tego trzeciego już nic i mam na minusie 33+ zł... Co muszę zrobić, żeby mi oddali pieniądze?

    Support odpisał mi coś takiego:

    Dear Sir/Madam,
    Thank you for contacting ZONG Customer Care.
    We apologize for the inconvenience. I’ve checked the history for +48517639664 and saw that the transaction for 22.14 PLN is already in progress. Rest assured that you will not be billed for this transaction, should it fail to complete.
    A transaction only gets billed once the customer confirms the purchase with the PIN/Keyword that was sent to your mobile phone. If you are unable to enter the PIN/Keyword, the transaction will be canceled. Otherwise, the credits should be delivered within 24 hours from the time they were purchased.
    Thank you for choosing ZONG Mobile Payments!
     
  2. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Z tego co zrozumiałem (tłumaczyłem na szybko) Wysłali ci jakiś kod na komórkę.
     
  3. Kłamstwo i nieprawda. Naprawdę, nie '"pomagaj" w ten sposób jeśli nie operujesz podstawowym angielskim.

    ZONG Ci napisał, że pieniądze są księgowane dopiero kiedy wyślą ten kod na Twoją komórkę i Ty go potwierdzisz. Generalnie wynika z tego, że w ogóle nie wzięli od ciebie kasy. Spróbuj powtórzyć cały proces/załóż konto na PayPalu, taniej wyjdzie.
     
  4. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    "Operuję" , lecz jak napisałem tylko przejrzałem "z grubsza"
     
  5. No to jaki jest sens odpisywania? Wprowadzić kogoś w błąd?
     
  6. Thuldumar

    Thuldumar Catapult Fodder

    Messages:
    3
    Oni przysyłają wiadomość o treści: Aby dokończyć transakcję, odpowiedz na tę wiadomość wysyłając TAK. Całkowity koszt 11,07PLN. Pomoc: support.pl@zong.com

    Po odpisaniu przysyłają wiadomość: Dziękujemy. Płatność 11.07PLN dla ZONG zostanie doliczona do Twojego rachunku. Kod zakupu: BLABLA ( przykład :P )...

    Dostałem kody za dwa pierwsze sms, a na trzeciego jak odpisałem to już mi nic nie przysłali... Dodatkowo została przerwana na stronie transakcja... Pieniądze mi zabrali, bo na koncie mam tylko 26,36 zł, a miałem 59,57zł. Po napisaniu do nich założyłem sobie konto na ich stronie i nie mogę nawet sprawdzić transakcji, bo pojawia się komunikat: "Error". Wychodzi na to, że straciłem tylko pieniądze i nic nie dostane...

    @Ej Zawsze płaciłem sms jeżeli była taka możliwość i dopiero pierwszy raz trafiłem na taką badziewną firmę... Kasy mam na koncie zawsze dużo, bo nie dzwonię do nikogo, a doładowywać muszę ( zetafon... ). Jak mam pieniądze na PayPal to wolę kupić sobie coś na steam:P

    PS: A te kody od ZONG to gdzie mam wpisać?
     
  7. nest

    nest Catapult Fodder

    Messages:
    1
    Witam
    Mój problem jest następujący. Kupiłem KAG'a przez sms'a, dostałem kod, który wpisałem w profilu i został zaakceptowany. Okazało się że nie pamiętam hasła e-mail. Opcja "zapomniałem hasła" nie działa. Zmieniłem e-mail w profilu i nie wiem czy dostanę link aktywacyjny(?).

    btw: co mam zrobić z tymi kodami, które otrzymałem sms'em podczas kupowania? Jest ich aż 4.
     
  8. Napisz maila na support@thd.vg, powinni pomóc.

    Sklejone z poprzednim tematem o ZONGu.
     
  9. Thuldumar

    Thuldumar Catapult Fodder

    Messages:
    3
    Mój problem jest rozwiązany. Wysyłając wiadomość do MM ( support@zong.com ) napisałem również drugą wiadomość do THD ( support@thd.vg ). Od THD dostałem kod aktywacyjny konto premium w KAG :)

    @nest Pisząc do THD nie zapomnij podać kodów, które dostałeś za wysłanie sms i najlepiej tego samego numeru telefonu.
     
  10. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    1.Najpierw sprawdzamy czy na koncie mamy wystarczająca kwotę pieniędzy około 50 złoty/
    2.Potem klikamy ten oto guzik [​IMG] na stronie [ http://kag2d.com/en/buy ]
    3.Wpisujemy swój numer telefonu ( nie domowy )
    4.Wysyłamy 4 smsy o treści ,,Tak''
    5.Po wysłaniu powinno być już premium

    jak by na przykład twój kolega miał problemy z premium za smsa to skopiowałem liste z innej konwersacji ,może z tego skorzystasz :>
     
  11. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Prosze nie odkopuj. Ej przepraszam Cię bardzo ale mam już doś tego typa - spamer, offtoper odkopywacz
     
  12. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    miniu lepiej przyczep się do kogoś innego ja nic nie zrobilem tylko pomoglem wiem ze odpowiedz jest w innej koferencji ,ale ja chciałem mu tylko u proscić sprawe. Nie wiem czemu mnie nie lubisz ale to twoja sprawa -,-
     
    DobryMurzyn and Ciasteczko like this.
  13. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Pfff...Miniu, sam spamujesz, a twoje odpowiedzi nie mają sensu .
     
  14. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Raczej mówisz o sobie.
    [​IMG]

    Lepiej wpełznij spowrotem pod ten głaz i nie wyłaź.
     
  15. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Ale cały czas odkopujesz - na chuj !?
    Nie wpierdalaj się i tak nie zamierzam z tobą offtopować
    Proszę o przykłady.
     
    Ciasteczko likes this.
  16. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Przeklnąłeś, lepiej ci jak poprzeklinasz? Pff...Widać jak cie rodzice wychowali...(Te żuczki spod kamyczka ;) )

    Robisz z nas debili, a sam nim jesteś.Przykład:,, A ja doradzam założyć stronę klanu tutaj : https://forum.kag2d.com/social-categories/clans/
    ;) Powodzenia w klanie :)" ...Bez komentarza.
     
  17. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Off-topem mówiąc:miniu, przykładem jest twój ostatni post...
    Jest miniu? Jest offtop!

    @ewox250 - myślę, że metoda powinna być gdzieś wyżej wlepiona, bo może się faktycznie przydać :D
     
    Ciasteczko, LightTab2 and ewox250 like this.
  18. Shadza

    Shadza Knightmare Donator

    Messages:
    183
    A może by dodać inne sposoby płatności Ej ? Nowy gracz miałby mnie problemów jeżeli nie ma paypal`a.
    @EDIT I naprawic błędy z płaceniem przez komórkę
     
    DobryMurzyn, Ciasteczko and ewox250 like this.
  19. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    Jest to dobry pomysł tylko czemu wcześniej już tego nie zastosowali.
     
    DobryMurzyn, Ciasteczko and Shadza like this.
  20. Shadza

    Shadza Knightmare Donator

    Messages:
    183
    Bo zapewne stwarza to nowe problemy. Róże komplikacje z przelewami,kłopoty z walutami itp.
     
    DobryMurzyn, Ciasteczko and ewox250 like this.
Mods: sinnertie