1. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

"Rangi" na forum

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by franek123, Sep 13, 2012.

Mods: sinnertie
  1. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    O co chodzi z tymi rangami użytkowników forum, typu tower camper, door spamer czy horde gibber? Jak je zyskiwać? Są one przydzielane automatycznie?
    Proszę o pomoc :)
     
    Ciasteczko likes this.
  2. misio1998

    misio1998 Builder Stabber

    Messages:
    2
    no cóż mnie tez to interesuje bo nie chce być tower camperem bo nieznosze luczników :)
     
    Ciasteczko, bunnie and franek123 like this.
  3. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Chyba jak się ma jakieś 5 like'ów to się dostaje punkty
    </br>--- merged: Sep 14, 2012 7:46 PM ---</br>
    Sorry 1 nie 5.
     
    Ciasteczko likes this.
  4. RadioActive

    RadioActive Guest

    Na wielu forach jest coś takiego. Myślę że tu tak samo jak i na VBulletin zależne to jest od ilości postów. Możliwe że także właśnie od like'ów, punktów itp. Zależy od tego, jak to ustawił administrator forum.
     
  5. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Według mnie takie rangi powinny być usunięte, bo przez to najczęściej pojawiają się dzieci które najzwyczajniej spamują po to żeby dostać swoją "ulloffcianą rangę".
     
    Ciasteczko likes this.
  6. RadioActive

    RadioActive Guest

    oO :D Wskaż jakiegoś Worm :P Dzieci.. chyba neokidsy from Poland :D a tego tu jeszcze nie ma (chyba) :D
     
  7. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Szczerze... To ja jestem dzieckiem i worm tak samo :) Ale jakoś nikt mi nie zarzucał że jestem...hmm...Jak ty to mówisz "neokidsem"
     
    Ciasteczko likes this.
  8. RadioActive

    RadioActive Guest

    No właśnie.. nikt.. ja tego też o tobie nie powiem. Mimo iż widziałem ciebie tylko tu na forum, to żadnej etykiety z napisem neokid :D przylepić nie mogę :D

    Mało jest tu takich.. W sumie to poza jednym na polskim forum, innych nie widziałem, a więc rangi, które nie mają jakiegoś wielkiego znaczenia nie są według mnie czymś, co powinno być usunięte :P
     
  9. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    To chodzi tylko o te ,,punkty'' ;)
     
    Ciasteczko likes this.
  10. RikTelner

    RikTelner Arsonist

    Messages:
    106
    Ale jebiecie (bo inaczej powiedzieć się nie da) Off-Topic. Do tej pory się nie domyśliliście że to ilość postów? Że tylko jak jestem tutaj obeznany w silnikach internetowych... :(
     
  11. RadioActive

    RadioActive Guest

    Gdybyś czytał ten offtopic to byś wiedział, że już odpowiedź padła.. Poza tym może być tak zrobione, że nie tylko od ilości postów jest taka ranga. Zazwyczaj jest od postów, ale jest możliwe żeby np. od punktów reputacji coś takiego było ustawiane..

    Poza tym dział forum dla Polaków nie jest raczej spokojnym miejscem, gdzie ktoś napisze cos raz na ruski rok.. Gdyby ktoś takim czymś się przejmował, to zamknąłby ten temat jak i wiele innych..
    A tak to przynajmniej widać że ktoś tutaj jeszcze żyje ;P
     
  12. RikTelner

    RikTelner Arsonist

    Messages:
    106
    Fajna wypowiedź?
     
  13. bartez

    bartez Haxor

    Messages:
    117
    RikTelner nie udawaj takiego cwaniaka, że tylko ty wiesz jak działa ten skrypt forum i na jakiej zasadzie podlicza punkty. Cwaniactwo nie popłaca. Nie każdy musi to wiedzieć a i ty pewnie nie wiesz np. ile warstw asfaltu wylać na drogę czy coś w ten deseń.
     
  14. Jezu, ale z ciebie cham.
    Nie będę ukrywał, że normalnie zlewam to forum ciepłym moczem i tylko usuwam niepotrzebne posty. Niestety, teraz nie wytrzymałem.
    Nie dość, że jak skończony wieśniak z gimnazjum w jakimś Ciechanowie czy innych Skierniewicach, próbujesz się popisać swoją wiedzą na temat "silników internetowych", to jeszcze nie masz racji, a potem jak ktoś cię poprawia to udajesz, że nie rozumiesz (chociaż z drugiej strony, nie zdziwiłbym się, gdybyś naprawdę nie rozumiał).
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdybyś nie był skończonym ignorantem, którego przyszłość zawiera głównie piasek, betoniarkę i sześćdziesiąciogodzinny tydzień pracy, to przeczytałbyś ostatni post (+/- 10cm nad twoim) tudzież sprawdził na forum międzynarodowym skąd "rangi" się biorą i cała ta sytuacja nie miała by miejsca.

    "bo inaczej powiedzieć się nie da"
     
  15. RadioActive

    RadioActive Guest

    Małe sprostowanie, a właściwie przetłumaczenie ;) .. Jako iż ostatni post pisałem po 5, kiedy kończyłem robotę, napisałem trochę sam się w tym gubiąc...

    W poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o to, że polski dział na tym forum nie jest oblegany przez graczy jakoś szczególnie. Mało się tu dzieje, przez co uważam że chociażby taka rozmowa jak ta nie jest czymś złym. Przynajmniej widać że ktoś tu jeszcze żyje i próbuje poruszać jakieś tematy.
    Jak ci się nie podoba, to nie czytaj i tyle.

    A jak już mowa o czytaniu, to polecam pouczyć się czytania ze zrozumieniem. Wniesienie chamstwa do dyskusji było chyba twoim jedynym zamiarem, bo gdybyś przeglądnął temat dokładnie, zauważyłbyś, że odp. na pytanie postawione w tym temacie padła już dawno przed twoją.
     
    shadza18 and franek123 like this.
  16. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    głównie chodzi o punkty , w rangach na przykład bombjumer . Ej powiedz mi jak można uzyskać np. Royal Guarda
     
    Ciasteczko and Shadza like this.
  17. nie można
     
  18. Shadza

    Shadza Knightmare Donator

    Messages:
    183
    Gdyby można było od tak uzyskać royal guarda to nie wiem czy jeszcze byś grał w Kag'a . Wysil wyobraźnie !!!
     
    Ciasteczko and ewox250 like this.
Mods: sinnertie