1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Temat to marudzenia !

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by CreativeInternet, Oct 5, 2011.

Mods: sinnertie
  1. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Temat do marudzenia * Nie wiem czemu nie mogę ani skasować tematu , ani poprawić nazwy :/ Gdzie to mogę zrobić ?

    Mnie najbardziej denerwują następujące rzeczy :
    a) DC - chociaż to mały pikuś , poniżej są bardziej wk*rwiające...
    b) Gracz z tego samej drużyny niszczy fortecę od środka. Na pytanie czemu on to robi ? Odp : bo i tak szans nie mamy ...
    c) Budowanie umocnień w grubości 1 cegły ... dodatkowo tak samo budują wierzę.
    d) Gracze z tej samej drużyny celowo rozwalają nasze pułapki , ew. spotkałem się też z takim graczem , który umyślnie zabił moją postać (spuścił cegły z góry) następnie zabrał surowce i podziękował.
    e) Jeśli np. umacniam fort w podziemiach i ew. niema wyjścia to rycerze piszą np. "Zajmij się budową fortu, a nie kopiesz" Wnioskuje z ich rozmowy , że nie są logiczni , hmm może w jakiś tam sposób wywyższają się ?
    f) No i jak już mówię o rycerzykach - 80% graczy mówi tak : Nie budujcie umocnień tylko do boju ... po 30min zbudujcie coś tutaj bo przegramy .... po 1h (k*rwa znów porażka)

    Czy macie inne przykłady również frustrujące co moje ? :/
     
    Aracz likes this.
  2. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Ohh w tym temacie czuje się jak w domu, mogę chcę i będę narzekał :D
    Wkurzające jest też gdy właśnie te rycerzyki chcą outposta, ale golda szukać to już nie ma komu, no to jednak myślisz fakt w końcu zaczęli atakować to wspomogę outpostem i sru pod ziemię na wykopaliska to oczywiście źle be i fuj jestem bo powinienem atakować razem z nimi... Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził

    Ajj jak to ja mogłem nie wspomnieć o katapultach, to nic że liczą się sekundy, toczy się bitwa o kontrole nad górą w środku mapy, ważne żeby zbudować n-tą katapultę której nikt nie użyje bo umiejscowiona w najgorszym miejscu. Znaczy prawie nikt bo oto nadejdzie zbawiciel (oczywiście z własnej drużyny) który zniszczy katapultą wszystkie nam potrzebne drabinki a builder na froncie to rzadkość. Idiota albo to po prostu super zakonspirowany szpieg bawiący się w sabotaże, na szczęście już rzadziej takich spotykam.
     
  3. stmn

    stmn Shipwright

    Messages:
    15
    Oprócz tych co wymienione:
    - afker w miejscu budowy, pozostaje poczekać lub zabudować, jeśli zabudujesz to w najgorszym wypadku się wkurzy i rozwali budowle,
    - rozpoczynanie głosowania bo "już przegraliśmy" - zdążyłem się przekonać, że sytuacja czasem potrafi się diametralnie zmienić,
    - brak myślenia podczas budowania objawiający się utrudnieniem w wydostaniu się z "bazy" lub powrocie,
    - chat na polskich serwerach,
    - brak odpowiednich proporcji w ilości klas w drużynie i nie reagowanie zmianami gdy sytuacja tego wymaga czyli np. gdy przeciwnik już jest jedną ręką przy fladze w momencie gdy kilka builderów sobie kopie
    - i inne
     
  4. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    hmm dodatkowo wulgaryzmy na czacie , brak graczy na TSie . Jak już Spurdo powiedział narzekają , że niema autoposta tylko , że nikt nie daje golda ,a co fajniejsze -> nawet jak padniesz i byś miał 50 golda i rycerz to zakosi to sory lecz będzie biegał jak idiota z surowcami , aż padnie i odda wszystko dla przeciwnej drużyny !
     
  5. Panrahk17

    Panrahk17 Shipwright

    Messages:
    8
    Mnie najbardziej wkurzają grifferzy i speedhackowcy.
     
  6. pacman

    pacman Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    16
    polaczky EOT.
    Jak gracze trolują po angielsku to czasem nawet zabawnie jest. Jak polaczky trolują to tylko po polsku i nigdy nie jest zabawnie... Jestem za kontrolowanym odstrzałem : )))) <marzyciel>
    Creative, nie stawiaj proszę spacji przed znakami interpunkcyjnymi, to nie dziki zachód :)
     
  7. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Polacy nie umieją trollować i chyba NIGDY się tego nie nauczą, taka prawda.

    Większość polaków w grach to też gimbusy albo ludzie z umysłami gimbusów, deal with it.

    Chociaż z drugiej strony... zbanować wszystkich? :D
     
  8. Po prostu prędkość Internetu powinna być przydzielana proporcjonalnie do ilorazu inteligencji. To eliminuje gimnazjalistów z gier multiplayer.
     
  9. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Inna sprawa to admini... Przyjdzie taki zielony nick i nagle team ma super rozbudowane wieżyczki + kilka outpostów, a dziś to nawet admin zrobił deszcz kamieni nad mostem przeciwników... wszystko to na serwerze Solar, polskim ale po polsku to on nie gadał
     
  10. Spurdo, przed chwilą dzięki Frankowi zaliczyłem ragequita. Po tym jak bohatersko przejęliśmy silny posterunek na środku mapy i mieliśmy wykończyć drużynę przeciwną gość zaczął rysować strzałki ze złota i obsypywać nas bedrockiem.
     
  11. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    No właśnie o dokładnie tym przypadku mówię, bo też z Frankiem grałem, przeszedłem do przeciwnego teamu a po chwili wyszedłem bo to sensu nie ma..
     
  12. jarpio

    jarpio Shipwright

    Messages:
    1
    Jak to mówią "wolnoć Tomku w swoim domku". Przeżyłem dokładnie to samo dzisiaj. Jeżeli administratora to bawi, to niech tak robi, szkoda tylko, że rodzima scena dużo traci w oczach zagranicznych graczy.
     
  13. Vatarax

    Vatarax Shipwright

    Messages:
    14
    Było zrobić screen`a z tą osobą ponieważ serwer ma ustawioną możliwość "kontroli" poprzez globalnych moderatorów wyznaczonych przez ekipę gry. Inna możliwość to, że ktoś jakoś z hakował to..
    Jeżeli tak piszecie to jednak zablokuje te możliwości bo miałem nadzieję, że tego typu możliwości dostają odpowiedzialne osoby. Pozdrawiam i przepraszam za taką sytuację ;(
     
  14. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Screena niestety ni mam ale wiem że był to |H -Frank
    Jedyne co to chat z zapisanych logow (na początku był niewidzialny)
     
  15. Vatarax

    Vatarax Shipwright

    Messages:
    14
    Opcję serwera zmienione, Dzięki za info.
    Doba więcej już nie spamuje.
     
  16. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Frank? Złóżcie podanie o wywaleniu go z pozycji KAG guarda(bo ma, i to pozwala mu mieć admina).
    Problem, sir?

    EDIT1:
    +5 punktów dla Gryfindoru.
    Właśnie tak bywa: Dostanę strzałą w tyłek(akurat gdy mam rzeczy na outposta) to zazwyczaj podbiega matoł, specjalnie to bierze i leci na front.
    Rzadko co spotykam ludzi co oddają surowce.
     
  17. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Pułapka tuż pod spawnem w bazie, głęboka aż do krańca mapy. Całkiem fajna tyle że jej twórca (w tym wypadku Ragnar) wymyślił że będzie to pułapka dla swojej drużyny, no i tak co spawn wszyscy spadają w dół po kolcach z mała szansą na przeżycie, kto wiedział jak to przeżył... Koniec końców zepsuł bazę skromną ale zawsze jakąś i moją pułapkę do budowy swojej bo mu kamienia brakowało przez co była niezbyt przydatna, no i oczywiście po chwili the end, przegraliśmy
     
  18. Panrahk17

    Panrahk17 Shipwright

    Messages:
    8
    Twierdząc tak pokazujesz swój malutki iloraz inteligencji, aż chce się zacytować "Tylko bufon tak może powiedzieć"
     
  19. Tylko gimnazjalista może tak napisać.
     
  20. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Hmm, teraz dopiero czytam o Franku i jego zabawie.. Na słowo niestety nie mogę uwierzyć i działać, ale mamy już pewne sygnały co do jego niekompetencji i prawdopodobnie straci on pozycję guarda. Niedopuszczalne, żeby admin musiał wyłączać prawa guardów, żeby ochronić swój serwer.. To miało być totalnie na odwrót. ;) Ogólnie przepraszam w naszym imieniu, staramy się dobierać dobrych ludzi, ale na 100% trudno określić, kto będzie w porządku a kto nie. Potrzeba nas wielu, żeby dobrze moderować grę, którą tak uwielbiają grieferzy. Do tego Frank jest ewenementem - mówi po rosyjsku i angielsku, więc jest 'łącznikiem' między anglojęzyczną i rosyjską cześcią społeczności, wydawał się więc odpowiedni. Z mojej strony zrobię co mogę, by sprawę nagłośnić.
     
    bunnie, Ej, Vatx and 1 other person like this.
Mods: sinnertie