1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Temat to marudzenia !

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by CreativeInternet, Oct 5, 2011.

Mods: sinnertie
  1. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Panrahk17 oraz Ej - Tylko gimbusy mogą tak bezsensownie się kłócić.
    Koniec offtopu.
     
    bunnie likes this.
  2. Spurdo

    Spurdo Shipwright

    Messages:
    27
    Cóż za świetne podsumowanie :D

    No to marudzimy dalej, było o katapultach ale to dalej mnie denerwuje
    Ciekawie to wyglądało gdy oba teamy miały cheaterów i na chacie nie zauważyłem żeby pisali o wyrzuceniu cheatera z własnej drużyny tylko z przeciwnej. Ale koniec końców i chwała im za to wyrzucili, oczywiście po jakimś czasie, obu.
     
  3. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Katapulta w Test Buildzie jest zbyt OP... już na nią nawet nie mówię katapulta a "OP Spam Cannon"

    Muszą ją znerfić, koniecznie.

    Chociaż z drugiej strony te jej bycie OP jest nawet zabawne... dopóki nie zostanie użyte przeciw tobie.
     
  4. Czyli cata rush na wzgórze będzie jeszcze silniejszy? Heh.
     
  5. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Mnie tam i tak najbardziej wkurzają griefierzy, ktoś się stara zbudować porządną wieżę, a inny po prostu ma ktoś gdzieś i rozwala bo nie może poczekać, aż drabinki postawię.
     
  6. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Tak, za to kiedy ktoś swoją głupią budowlą blokuje całą drużynę to jest świetnie.. ;) Buduje się tak, żeby dało się przez to jakoś przejść na każdym etapie budowy. Cenne sekundy w czasie rozgrzewki decydują o tym, jak dobrze rozbudowane zamki staną naprzeciw siebie. Koleś może nie miał drewna, bo wracał z budowania, to się wkurzył. Reakcja może przesadzona, ale bardzo łatwo temu zapobiec, wystarczy dostrzec błąd w sobie.
     
  7. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Nie no ja nic nie mówię, że nie ale przecież widział że już robię drabinki tymczasowe więc mógł te 5 sekund poczekać.
     
  8. pit420

    pit420 Shipwright

    Messages:
    10
    Mnie wkurza to, że admini lubią dawać bany za nic np. nic nie zrobiłem chcę wejść na serwer patrze,, You are banned on this server". Mógłby ktoś coś z tym zrobić byłbym wdzięczny;)
     
  9. czubai

    czubai KAG Guard Tester

    Messages:
    173
    Cóż, nic nikt z tym nie zrobi, bo właściciel serwera może robić na nim co chce, ma pełne prawo banować jak mu się podoba. A tak poza tym, to z całym szacunkiem, ale wiele razy słyszałem teksty typu 'nic nie zrobiłem a mam bana', po czym okazywało się, że ban był jak najbardziej zasłużony, z tego czy innego powodu. Trzeba wziąć też pod uwagę automatyczne bany za wysoki/skaczący ping, może o to chodziło.

    Dodam jeszcze, żeby uniknąć zamieszania, że KAG Guard nie jest właścicielem serwera, tylko globalnym moderatorem. Nas obowiązują ścisłe (sprawiedliwe) zasady co do działań wobec graczy.
     
  10. texas

    texas Shipwright

    Messages:
    7
    Najprościej by było stopniowo zwiększać ilość Guardów, tylko gdy jeden z nich jest naocznym świadkiem czynu niedozwolonego sprawa jest jasna (a zdarza się to bardzo rzadko). Natomiast odnośnie marudzenia, ostatnio, gdy liczba graczy z kontem premium wzrosła, pojawiają się wśród nich grieferzy i speedhackerzy. Kiedyś tego nie było (eh...za moich czasów to...) a jest to zjawisko bardzo niepożądane z prostej przyczyny: takowi gracze (premium) stanowią zdecydowaną mniejszość, więc ich wyrzucenie (kick) jest zazwyczaj niemożliwe.
     
  11. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Przepraszam Was ale ja będe mardził na naszego króla (MM`a) pisz do niego i nic...(jest online)... pewnie nie za to wrzucą do spiketrapa :(...

    ........:QQ:..........
    ...:r_flex::bird::flex:...
    .......:down::down:........
    :castle_wall: :spikes::spikes::spikes::castle_wall:
     
  12. RadioActive

    RadioActive Guest

    Częściowo wiem jak ciężko ogarnąć PW, podczas gdy ma sie wiele innych zajęć i kiedy to istnieje coś takiego jak support. Wątpie aby MM miał czas i sprawdzał każde PW.

    Tutaj czy to PW, czy like, komentarz itd.. sygnalizowane są jako +1 u góry.. i wątpię aby MM wszystkie sprawdzał i odp.. Najwyżej na te wybrane, najciekawsze..

    Nie pisałem nigdy na ten support, ale myślę że jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce od różnych problemów.
    support@thd.vg
    lub http://kag2d.com/en/contact

    Tyle po angielsku naskrobiesz.. a jak nie, to może jakimś cudem ktoś z PL teamu ci odp :P
     
  13. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Dzięki up^^
     
  14. JarkacPL

    JarkacPL Builder Stabber

    Messages:
    5
    Mnie bardzo denerwują gracze którzy budują byle klocka, zmieniają się w knighta i marudzą że nikt nie chce budować :C
     
  15. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Tak...Zbudują zamek na 1 klocek i idą na wojnę...
     
  16. Tequr

    Tequr Catapult Fodder

    Messages:
    5
    "Nie znaleziono serwera" Na polskiej stronie KAG'a

    Nowy styl wyszukiwarki (może to bardziej funkcjonalne, ale jakoś mi nie przypada do gustu)

    "Curl Error in GetMyInfo (): Peer certificate cannot be authenticated with given CA certificates" - nie mogę się zalogować do mojego konta w grze.

    I to że nie mogę znaleźć polskich serwerów.
     
  17. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Wieczne " Crashe "
    To , że muszę wpisywać cały nick aby znaleźć gracza
     
  18. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    mnie wnerwiają w kagu speedhackerzy . MM powienien poprawic zeby nikt nie mogl hackowac :D
     
    shadza18 likes this.
  19. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    ewox, hacker ZAWSZE coś znajdzie na anty hacka :p
     
  20. Shadza

    Shadza Knightmare Donator

    Messages:
    183
    Ja nie lubie ludzi którzy maja lagi i po 300-500 pingu zabijają cie po czym uważają ze są świetni , bo ich dotknąć nie można
     
Mods: sinnertie