1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Wasze pomysły co do update KAG .

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by LordBuilder98, Oct 23, 2011.

Mods: sinnertie
  1. LordBuilder98

    LordBuilder98 Bison Rider

    Messages:
    19
    Witam!
    Tutaj piszemy co chcielibyśmy mieć w grze KAG, co być może ma zostać wprowadzone i ogólną dyskusję na temat tego.
    ' Ja ogólnie chciałbym, aby do gry dodano levele, oraz kupno ekwipunku.
     
  2. Czekam na temat: "Klasy postaci kture chcecie w KAG".
     
    dredek0 and Worm like this.
  3. geskom

    geskom Shipwright

    Messages:
    3
    bardzo brakującym elementem w KAG jest komunikacja głosowa, dodanie jej poprawiło by teamplay w grze - zorganizowane podkopy, ataki grupami etc.
     
  4. Teamspeak, Mumble, Skype. Mimo wszystko organizacja głosowa wygląda dobrze tylko ze znajomymi. Z losowymi ludźmi wyszłyby krzyczące 12 - latki.
     
  5. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Całe szczęście, że nie ma komunikacji głosowej, nie zamierzam wysłuchiwać dzieci, jak się zbyt podniecają grą.
    Powinno być więcej opcji dla admina na serwerze, ale nie przez konsolę tylko klikane, wtedy szybciej się pozbywa noobów i grieferów, bany powinny być wtedy na czas wybrany przez admina.(Przez konsolę się da, ale w menu nie).
     
    shadza18 likes this.
  6. geskom

    geskom Shipwright

    Messages:
    3
    Panowie, a mnie dziwi wasza niechęć do komunikacji głosowej w grze. Przecież w większości gier można ją wyłączyć całkowicie, bądź wyłączyć poszczególnych graczy, problem dzieciaków jest więc załatwiony. Komunikacja głosowa ma służyć wymianie między graczami którzy pierwszy raz się widzą i się nie znają, proponowanie więc ts/mumble/skype jest więc nietrafione.
    Jeżeli w grze public ma być teamplay na dużym poziomie to wymaga to komunikacji głosowej i nie piszę tego bo sobie coś ubzdurałem tylko wiem ze swojego doświadczenia w grze gdzie podobnie jak w KAG2d buduje się i walczy.
     
  7. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    geskom - w CS 1.6 9/10 osób to niedorozwinięte dzieciaki co krzyczą teksty typu"Siema kurwy" - jak uciszysz wszystkich dzieciali to nadejdzie następna horda.

    Teamspeak3/Skype i tak najlepsze rozwiązanie.
     
  8. CreativeInternet

    CreativeInternet Horde Gibber

    Messages:
    47
    Worms hehe to chyba nie grasz na Steam ? Nigdy my się nie zdarzyło ew. to jakiś odłamek , że wchodzi gracz i mówi taki tekst. Zawsze jeśli słyszysz dzieciaka możesz go mutować i po problemie :)
     
  9. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    >:C
     
  10. Mikensso

    Mikensso Shopkeep Stealer

    Messages:
    7
    Odchodzicie za bardzo od tematu! Ja to bym dodał klase zwiadowcy był by szybki,1 hp,wcielałby sie w tło (np.za drzewem czy w dziurze,rzucałby nożami i walił nożykiem coś typu spy w TF2 tylko niebyłby niewidzialny
     
  11. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Automatyczny system banowania debili pokroju SirAAK625.
    Za to bym dziękował godzinami : )
     
  12. SirAAK625

    SirAAK625 Shipwright

    Messages:
    12
    No to nie miałbyś w co grać :/
    Popieram pomysł Mikensso :) Taki ninja w kag :D
     
  13. I jeszcze czarodzieja xDDD!!!!!!*

    *sarcastic launch detected
     
    RikTelner and dredek0 like this.
  14. Mikensso

    Mikensso Shopkeep Stealer

    Messages:
    7
    Normalnie zamiast KAG niedługo będzie Medieval Fortess 2d dlaczego otóz dlatego:

    *inżynier - builder
    *żołnierz - knight
    *snajper - łucznik
    *medyk - (ja to bym dał zielarza)
    *spy - (zwiadowca)
    *heavy -(czarodziej)
    *pyro - (jakis koles z miotaczem pary :P )
    *scout - ?????
     
  15. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Nie będzie raczej więcej klas. Nie przyjmują propozycji dot. nowych klas.
     
  16. bartez

    bartez Bison Rider

    Messages:
    117
    Zwiadowca nie będzie miał szans w tej grze wtedy. Już oni sami potrafią napisać i jakby była potrzeba to już ta klasa zostałaby utworzona, tylko trzeba popatrzeć na plusy i minusy, wg. mnie zwiadowca nie miałby jak przejść przez pole wroga, a też nie można mu dawać jakiś super umiejętności, żeby nie zepsuć grywalności.
     
  17. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    Jak ortografii nie znasz to tym bardziej "skrtyptów".
    Zresztą, 3 klasy są w porządku, nie wiem na cholerę chcecie ich tony.
     
  18. Vatx

    Vatx Ballista Bolt Thrower

    Messages:
    114
    Żeby wyglądało bardziej jak TF2, niestety.
     
  19. Przecież czapki mają wprowadzić.
     
  20. nego

    nego Shipwright

    Messages:
    1
    Może zamiast komunikacji głosowej to rysowanie zarysów/projektu budowli bezposrednio na mapie(pojawiałby się w formie "ducha"), żeby gracze wiedzieli jak powinni zbudować twierdzę. Oczywiście odpowiednio ograniczone(np. jeden gracz zostaje dowódcą i to on moze wyznaczać kształty twierdzy)
     
Mods: sinnertie