1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Hey Guest, is it this your first time on the forums?

    Visit the Beginner's Box

    Introduce yourself, read some of the ins and outs of the community, access to useful links and information.

    Dismiss Notice

Wasze pomysły co do update KAG .

Discussion in 'Forum polskojęzyczne' started by LordBuilder98, Oct 23, 2011.

Mods: sinnertie
  1. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Tak, ale jest to bardzo zbuggowane, chodząc zombie jesteś odwrócony w przeciwną stronę i generalnie lipa.
    Mi by się podobał tryb, w którym byłyby konie, szarże itd. :D to by było coś epickiego.

    Albo tryb samurajów, egipcjan, wikingów czy indian. Chodziłoby o to, że wszystko normalnie CTF, tylko zmienione textury, wygląd ludzików, nieco inne głowy (wikingów już mamy - te z rogami).
    Samurajowie to inny wygląd mieczy, budowle shinto (takie skośne dachy), budowniczowie ze skośnymi japońskimi czapkami.
    Egipcjanie to wygląd pustynny, bloki itd. Indianie to tacy pół nadzy, a wikingowie chłodny klimat, śnieg itd. :D
    Bardzo bardzo bym chciał coś takiego mieć. Im więcej trybów tym lepiej!
     
  2. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Domis and Shadza like this.
  3. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    miniu ty lepiej się schowaj ze swoimi żałosnymi paintowymi teksturami, one są niedorozwinięte.

    @Aevenien - Po tym wielkim update, co jest zapowiadany prawdopodobnie będzie możliwość robienia swoich klas, czyli można wesoło potem robić klasy jakie się zapragnie :)
     
    LightTab2, dredek0 and Kaszek like this.
  4. Aevenien

    Aevenien Bison Rider

    Messages:
    71
    Cieszę się, że idzie to w dobrym kierunku, aczkolwiek martwię się, że tryb WAR będzie mało grywalny.
    No ale cóż, pożyjemy, zobaczymy : )
     
  5. RikTelner

    RikTelner Arsonist

    Messages:
    106
    A funkcja wyciszania z odległości? Im bliżej tym głośniej? A wyciszanie... z tymi opcjami życie byłoby "pikne".
     
  6. Kaszek

    Kaszek Shopkeep Stealer

    Messages:
    15
    Uwierz mi wyciszanie tak trochę nie pasuje ponieważ 3/4 graczy nie będzie tego używała albo nie będzie wiedziała jak to się robi. Dajmy np. TF2 tam jak gram na serwerze i się trafi jakaś gimba to 3/4 ludzi prosi żeby admin wyciszył go jak mogą sami sobie go wyciszyć. No chyba że w KAG'U są na tyle ogarnięci gracze że będą to używać i nie będzie czegoś takiego " hej admin weź go wycisz bo nie wiem jak mam go wyciszyć ;/ ".
     
    Shadza likes this.
  7. Worm

    Worm Derpship Commander Donator

    Messages:
    546
    • flaming
    @Kaszek: I tak większość gimbusków poszła z KAG'a bo "nie ma pr0 levli i nie moshna grindofac". Teraz jak widzę na serwerach, to nie ma żadnych noobów. No, tylko jeden tutaj się jeszcze panoszy na literkę m. Ale ogólnie: KAG'a będzie można zapewne zmodyfikować na tyle aby dodać funkcję rozmowy VoIP.
     
    dredek0 likes this.
  8. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Ja bym chciał żeby były osobne twarze...Czyli dla Archera inne dla knighta itd. Jak się zmienisz z knighta na buildera to masz inny face.
     
    LightTab2 and franek123 like this.
  9. franek123

    franek123 The architect of the royal castle. Donator Tester

    Messages:
    514
    Popieram :3
     
  10. RikTelner

    RikTelner Arsonist

    Messages:
    106
    Wy sobie zdajecie sprawe z tego. Że już tak jest?
     
  11. Graver

    Graver Haxor

    Messages:
    322
    Rik. Jak się ma premium to tak nie ma :P
     
  12. RikTelner

    RikTelner Arsonist

    Messages:
    106
    Ah, ok... sorka nie wiedziałem.
     
  13. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Co byście powiedzieli na typ serwera Jail? Tak że więźniowie muszą zdać zagadkę logiczną żeby uciec z więzienia, a potem gonią ich strażnicy. Taki tam mój pomysł .-.
     
  14. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Już bardziej by pasował taki jak jest w cs'sie
     
    Domis likes this.
  15. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    A co byście powiedzieli na klasę maga? Dwa serduszka i strzela fireballami które podpalają drewniane bloczki. Balle by się chargowało jak łuk. Oczywiście dla premium .-.
     
  16. miniu

    miniu Haxor

    Messages:
    765
    Poczytaj , niedługo update i będą płonące strzały dla archów , czyli praktycznie to samo.
     
    Domis likes this.
  17. bout

    bout Shark Slayer

    Messages:
    800
    Kurde .-.
     
  18. ewox250

    ewox250 Shark Slayer

    Messages:
    131
    Przydalo by sie wiecej glow i nowe bloki oraz zapowiadane plonace strzaly
     
    shadza18 likes this.
  19. Shadza

    Shadza Knightmare Donator

    Messages:
    183
    O tak więcej czapeczek !!! te już robią się troszke nudne :<
    </br>--- merged: Jan 23, 2013 7:32 PM ---</br>
    Ewox ma racje .! Przydałoby się wreszcie dodać zapowiadany ogień . To zupełnie zmieniło by gre i system wojen
     
    Domis, miniu and ewox250 like this.
  20. Kaszek

    Kaszek Shopkeep Stealer

    Messages:
    15
    Ludzie MM nie jest maszyną która pracuje 24/7 ogień zostanie zrobiony w swoim czasie. A co do głów to jak by się chciało im robić to może by zrobili tak że jedna głowa na jedną klasę a nie tak jak teraz że jedna głowa na trzy klasy .
     
    Ciasteczko and Shadza like this.
Mods: sinnertie